MENÜ

Will Thomas

Will Thomas ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Will Thomas haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 241 Will Thomas haberi bulunmuştur.

Will Thomas Haberleri

U.S. Pressure for Solution

U.S. Pressure for Solution

As December 14 elections in the Turkish Republic of Northern Cyprus (TRNC) is approaching, U.S. intensified her pressure for a solution in the island. Ambassador Thomas Weston, the U.S. Cyprus Special Envoy, will pay a new visit to the region.

14.11.2003Gündem
Turkish Cypriot Opposition Leader Talat Goes To U.S. To Receive Permission

Turkish Cypriot Opposition Leader Talat Goes To U.S. To Receive Permission

The U.S. administration invited Mehmet Ali Talat, the Chairman of the Republican Turk Party (CTP) of Turkish Republic of Northern Cyprus (TRNC) to Washington ahead of the elections in the island on December 14. Talat, who is the leader of the front opposing Turkish Cypriot President Rauf Denktas, will meet high-ranking officials from the State Department, which gave the message that the elections could accelerate the solution process in the island.

5.11.2003Gündem
Kızıl Ejder

Kızıl Ejder

Usta aktör Anthony Hopkins'in Kuzuların Sessizliği ve Hannibal'de sergilediği olağanüstü performansı hatırlamayan sinemasever yoktur. Kızıl Ejder (Red Dragon) sinema tarihinin gelmiş geçmiş en korkunç yamyamının 'doğuş' yıllarına götürüyor seyirciyi. Tıpkı ilk iki film gibi bu da Thomas Harris uyarlaması. Bu kez yönetmen koltuğunda Brett Ratner var. Hannibal'ı Anthony Hopkins canlandırıyor. Ona Edward Norton, Harvey Keitel ve Ralph Fiennes gibi oyuncular eşlik ediyor.

12.11.2002Gündem
Hopkins yeteneğini CIA’nin emrine verdi

Hopkins yeteneğini CIA’nin emrine verdi

Gizli Ortak, son yıllarda her zaman olduğu gibi, neredeyse virgülüne kadar CIA'ye danışılarak yapılmış bir Amerikan casusluk filmi. Dünyanın en zeki insanlarına hitab etmeyen bir komedi. Ünlü İngiliz oyuncu Anthony Hopkins ise, emektar CIA ajanı Gaylord Oakes rolünde her zamanki gibi olağanüstü oyunculuk yeteneğini ortaya koyuyor.

31.08.2002Gündem
Siyahlı adamlar geri döndü

Siyahlı adamlar geri döndü

Will Smith ve Tommy Lee Jones'un baş rollerde oynadığı Siyah Giyen Adamlar (Men In Black) devam filmiyle bu hafta sinemalarda. Tabii onlarla birlikte siyah modası da geri geldi.

26.07.2002Gündem
Yazın hangi starları seyredeceğiz

Yazın hangi starları seyredeceğiz

Yazın sinema salonlarını genelde bir durgunluk sarıyor. Ama Türkiye'de son bir kaç yılda olduğu gibi bu yıl da sinema salonları hareketliliğinden hiç bir şey kaybetmeyecek gibi görünüyor. Bir çok ünlünün rol aldığı filmler ağustos ayından başlayarak seyirciyle buluşacak. Yaz sezonunun filmlerine bir göz atalım istedik. Bakalım hangi ünlüleri hangi filmlerde izleyeceğiz.

21.06.2002Gündem
Emmy sahiplerini buldu

Emmy sahiplerini buldu

ABD'de 11 Eylül'de yapılan terör eylemleri nedeniyle 2 defa ertelenen, televizyon dünyasının Oscar'ı olarak değerlendirilen Emmy ödülleri sahiplerini buldu. Kadın ve erkek oyuncu ödüllerini The Sopranos adlı dizide evli bir çifti canlandıran Janem Gandolfini ile Edie Falco kazandı.

6.11.2001Gündem
Emmy sahiplerini buldu

Emmy sahiplerini buldu

ABD'de 11 Eylül'de yapılan terör eylemleri nedeniyle 2 defa ertelenen, televizyon dünyasının Oscar'ı olarak değerlendirilen Emmy ödülleri sahiplerini buldu.

5.11.2001Gündem
Film

Film

3.12.1999Kelebek
Film

Film

26.11.1999Kelebek