MENÜ

Wasa

Wasa ile ilgili tüm haberleri, son dakika Wasa haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Wasa haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 13 Wasa haberi bulunmuştur.

Wasa Haberleri

Ara Öğünler Neden Önemlidir

Ara Öğünler Neden Önemlidir?

Ara öğün yapmanın önemini Diyetisyen Dilara Demirkan Erkek anlattı.

28.10.2019Diyet Rehberi
Domuz tarafından ısırılan fitness fenomeninin kalçasının son hali

Domuz tarafından ısırılan fitness fenomeninin kalçasının son hali!

Dünyaca ünlü fitness fenomeni Michelle Lewin, Bahamalar'da fotoğraf çekimi esnasında bir anda plaja inen domuzların saldırısına uğradığı kalçasının son halini paylaştı.

20.02.2019Avrupa
Dünyaca ünlü fitness fenomenini kalçasından domuz ısırdı

Dünyaca ünlü fitness fenomenini kalçasından domuz ısırdı!

Dünyaca ünlü fitness fenomeni Michelle Lewin, Bahamalar'da fotoğraf çekimi esnasında bir anda plaja inen domuzların saldırısına uğradı.

14.02.2019Avrupa
5 Günde Kilo Verdirecek Örnek Diyet Listesi

5 Günde Kilo Verdirecek Örnek Diyet Listesi

Kış aylarında kolayca kilo verebilmeniz için Beslenme Uzmanı Ayşe Serra Yücel sizler için örnek diyet listesi hazırladı...

Çinlilere makarnayı sevdirecek

Çinlilere makarnayı sevdirecek

Temmuz 2007'den beri Barilla Türkiye’nin Genel Müdürlüğü yürüten Güneş Karababa Çin Bölgesi’nin başına atandı.

31.07.2017Ekonomi
Ödemden kurtulmak için ne yapmalı

Ödemden kurtulmak için ne yapmalı?

Ödem sorununun yaşam kalitesinin olumsuz şekilde etkilediğini söyleyen Diyetisyen Neslihan Aktepe, bu sorundan kurtulabilmeniz için tavsiyelerde bulunuyor.

21.08.2016Sağlık
Hayalet gemi Büyükada tatbikatta

Hayalet gemi Büyükada tatbikatta

TÜRKİYE’nin ev sahipliğinde NATO, ABD, İngiltere ve Pakistan Deniz Kuvvetleri unsurları ile Türkiye’den Deniz, Hava Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı unsurlarının katılımıyla 6 -14 Kasım 2014 tarihleri arasında Doğu Akdeniz’de gerçekleştirilen ’Mavi Balina- 14 Fiili Deniz Davet Tatbikatı’nda deniz periyodu başladı. Sabah erken saatlerde Aksaz Deniz Üs Komutanlığı’ndan ayrılan gemiler tatbikat alanına hareket etti. Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu helikopterle Büyükada Gemisi’ne gelerek tatbikatı izledi.

9.11.2014Gündem
Ramazan Sonrası Diyeti

Ramazan Sonrası Diyeti

İftarda tüm gün açlığın acısını çıkardığımız için, Ramazan ayının sonunda birkaç kilo almış olmamız normal. İşte ramazan sonrası diyeti...

15.07.2014Diyet Rehberi
Filiz, Barilla’nın oldu

Filiz, Barilla’nın oldu

Filiz, Barilla’nın oldu

11.03.2003Ekonomi
Filiz, Barilla’nın oldu

Filiz, Barilla’nın oldu

Türk makarna pazarında en büyük paya sahip marka durumundaki Filz Gıda'nın tamamı, İtalyan makarna devi Barilla'ya geçti. Filiz Gıda'daki Doğuş Holding'e ait yüzde 45'lik pay da 5 Mart itibariyle Barilla'ya satıldı.

10.03.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

Hurmada hayat var!

Hurmanın faydaları saymakla bitmez. Her şeyden önce çok güçlü bir “posa” kaynağı. Bağırsak iç dengesini ve kabızlığı önleme bakımından bu çok önemli bir avantaj. Ayrıca “tanen”ler olarak bilinen “polifenolik” antioksidanlardan da çok zengin.

15.04.2016

Davetlerde beslenme önerileri

Özel davetler, partiler, yemek organizasyonları derken çoğu zaman kendimizi unutuveriyoruz ve son dakikada kilolarımızı fark ediyoruz.

14.11.2008