MENÜ

Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması

Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması ile ilgili tüm haberleri, son dakika Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 11 Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması haberi bulunmuştur.

Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması Haberleri

Freezoneda büyük heyecan başlıyor

Freezone'da büyük heyecan başlıyor

Gençlere yönelik ülkemizdeki en kapsamlı müzik etkinliği olan Vodafone FreeZone 18. Liselerarası Müzik Yarışması’nda final için geri sayım başladı. Türkiye’den toplam 15 ilden 33 müzisyen lisenin finalde yarışacağı Vodafone FreeZone 18. Liselerarası Müzik Yarışması’nda bir ilk de gerçekleşecek. Bu yıl ilk kez uluslararası ölçek kazanan yarışmada farklı ülkelerden 5 lise de yarışacak. İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak 9 Mayıs’taki finalin sürprizi olarak ise sahnede pop müziğinin dev isimlerinden Nilüfer olacak.

8.05.2015Teknoloji
18.  Liselerarası Müzik Yarışması’nın Jüri Üyeleri Belli Oldu

18. Liselerarası Müzik Yarışması’nın Jüri Üyeleri Belli Oldu

Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması’ nın 9 Mayıs’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak büyük finalinin heyecanı devam ediyor.

6.05.2015Magazin

Yazar Sonuçları

Liselerarası Müzik Yarışması

Gençlerle zaman geçirmeyi seviyorum.

8.05.2015

Renkli lansman

Koton markası, Minnie by Koton’un yeni koleksiyonunu Soho House’da düzenlenen davetle tanıttı. Lansman, ünlü isimleri ve çocuklarını bir araya getirdi.

3.04.2016