MENÜ

Vize Dönemi

Vize Dönemi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Vize Dönemi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 574 Vize Dönemi haberi bulunmuştur.

Vize Dönemi Haberleri

Nostaljik tatlar vize döneminde iyi gider Hey gidi 90lar hey...

Nostaljik tatlar vize döneminde iyi gider! Hey gidi 90'lar hey...

Geçtiğimiz hafta “Nerede o eski rockçılar” derken gözlerimiz dönemin popçularını da aradı. Hazır vize dönemi de gelmişken hem eskileri hatırlamak hem de dönemin şarkılarını dinleyerek maziye bir selam çakmak için müzik yelpazemizi açıyoruz. 90’larda ünlü olmak öyle kolay değildi. Tek bir müzik kanalıyla, tek bir şarkıyla gündem yaratmak zor işti. Bir çoğunun şimdi ne yaptığını bile bilmediğimiz ama zamanında bir şarkısıyla hayatlarımıza giren popçularla zamanda yolculuk yapmaya devam ediyoruz. Sizin için hazırladığımız “Vize Dönemi Kafa Dağıtan Şarkılar” playlistimiz de hazır. Hadi başlayalım.

1.04.2019Kampüs
Kampüslüde bahaneden bol ne var Bu haftanın bahanesi çok mutluluk

Kampüslü'de bahaneden bol ne var? Bu haftanın bahanesi çok 'mutluluk'

117. sayımızın Neşeli Günler sayfasında bu hafta, sizi olduğunuzdan daha mutlu biri yapacak bahaneler ürettik.

18.03.2019Kampüs
Ukrayna ve Rusya arasında “biyometrik vize” dönemi

Ukrayna ve Rusya arasında “biyometrik vize” dönemi

Ukrayna ve Rusya arasında “biyometrik vize rejimi” uygulamasına geçiliyor.

20.01.2019Dünya
Vize dönemi çareyi Twitter’da bulan öğrenciler…

Vize dönemi çareyi Twitter’da bulan öğrenciler…

İster hazırlıklı ol, ister hazırlıksız. Sınav döneminin sözlükte tek bir karşılığı vardır: stres. Üniversite öğrencilerinin birçoğu için kasım ayı, panik ayıdır. Kanıtı mı? Vize dönemi atılan tweetler…

20.11.2018Kampüs
Büyüleyici atmosferleriyle dikkat çeken 10 cadı filmi

Büyüleyici atmosferleriyle dikkat çeken 10 cadı filmi

Şeker mi, şaka mı? Karanlık hikayeler, gerilim yaratan müzikler, kostüm partileri ve vize dönemi derken bir Cadılar Bayramı’nı daha geride bıraktık. 102. sayımızın SineList köşesinde bu hafta, klişeleşmiş arketiplerden uzak bir çizgide duran sinema tarihinin şeytanı bol, en iyi cadı temalı filmlerini sizin için derledik.


5.11.2018Kampüs
Yaratıcılığın sınırlarında gezin

Yaratıcılığın sınırlarında gezin

Yaratıcılığın sınırlarında gezindiğimiz ve alabildiğine özgür hissettiğimiz 102. sayımızın Neşeli Günler sayfasından merhaba!

4.11.2018Kampüs
AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak Sonuçlar ne zaman açıklanacak

AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

AÖF sınav yorumları, Anadolu Üniversitesi'nin yurt genelinde gerçekleştirdiği sınavların ardından gündem konusu oldu. Sınavın tamamlanmasının ardından ise öğrenciler, aynı kaderi paylaşan diğer adayların sınav yorumlarını merak etmeye başladı. Öte yandan sınava katılım sağlayan öğrenciler AÖF soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını merak etmeye başladılar. Peki, AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

14.04.2018Eğitim
Gördüğünüz anda kaçmanız gereken insan tipleri

Gördüğünüz anda kaçmanız gereken insan tipleri

Sabah enerjik uyanmış ve güne müthiş başlamışsınız. Dersiniz var, kampüse geliyorsunuz ve hop modunuz düşüyor. Sebebi ne olabilir?

8.11.2017Kampüs
Vizeler is coming

Vizeler is coming

Üniversitelilerin yeni akademik yılının ilk sınav dönemi vizeler geldi çattı. Birçok üniversitede başlayan birçoğunda ise yaklaşan vize dönemi, üniversiteli gençlerin gündeminde. Sosyal medyaya da taşınan bu durum için “vizeler is coming” yorumları yapılırken, bu sınavlarla ilgili bilinmesi gerekenleri derledik.

1.11.2017Eğitim
Final dönemi yaklaşırken sen hangi öğrenci grubunda yer alıyorsun

Final dönemi yaklaşırken sen hangi öğrenci grubunda yer alıyorsun?

Zorlu bir vize dönemi geçti ve kapıda finaller var. Final dönemi yaklaşırken her öğrencinin final sınavlarına bakış açısı farklıdır. Peki, sen hangi bakış açısına sahipsin?

2.05.2017Kampüs
Vizelerde ders notu için kanka olmanın 4 yolu

Vizelerde ders notu için kanka olmanın 4 yolu

Vize dönemi geldi, çattı. En ön sırada oturup her soruya cevap veriyor diye gıcık olduğunuz insan, artık en büyük kankanız. Koskocaman bir dönem geçmiş, yerinize imzalar attırıp konserlere, etkinliklere gitmişsiniz. Yeri gelmiş, "Yağmur yağıyor, uykum var..." deyip, yatmaya devam etmişsiniz. Ama vizeler başlayınca elleriniz bomboş kalmış.

30.10.2016Kampüs
STOda vize dönemi

STO'da vize dönemi

AYDIN'ın Söke İlçesi'ndeki Ticaret Odası bazı Avrupa ülkeleri için vize başvurularını kabul etmeye başladı.

28.07.2016Ege
Son güne bırakmayın

Son güne bırakmayın

İzmir'de öğrenci ve öğretmenlerin kullandıkları toplu ulaşım kartlarının vize dönemi başladı.

20.09.2012Ege
Biyometrik vize dönemi başlıyor

Biyometrik vize dönemi başlıyor

İngiltere yarından itibaren yeni bir vize uygulaması başlatıyor. Ada'ya gitmek isteyen Türk vatandaşlarının vize için parmak izi alınıp, dijital fotoğrafları çekilecek.

5.12.2007Dünya
İrana internetten vize dönemi

İran'a internetten vize dönemi

İran'ı ziyaret etmek isteyen yabancı turistlerin, internetten vize alabileceği bildirildi.

31.10.2006Dünya
Üniversite hocasına uzun saç, küpe dayağı

Üniversite hocasına uzun saç, küpe dayağı

Gazi Üniversitesi Araştırma Görevlisi Remzi Altunpolat, fakülte çıkışı "Burası Gazi, o küpeyi takamazsın" diye kendisine saldıran 5 kişi tarafından tekmelenerek dövüldü. 143 öğretim görevlisi bildiri yayınlayarak, "Şiddetin tırmandırılmasına izin vermeyeceğiz" dedi.

13.04.2006Gündem
Adalet Bakanından etek boyu tartışması açıklaması: Fırsat vermeyeceğiz

Adalet Bakanı'ndan 'etek boyu' tartışması açıklaması: 'Fırsat vermeyeceğiz'

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, açıklamalarda bulundu. Bakan Gül İnsan Hakları Eylem planı ile ilgili olarak, “Öz güven içinde ve nerede bir ihlal varsa buna sıfır tolerans gösterilecek şekilde bu belgemizi de yakın zamanda açıklayacağız” dedi. Bakan Gül, avukatın etek boyuna tepki gösteren hakimle ilgili tartışmalar için de ''Böyle yanlış uygulamalara fırsat vermeyeceğiz ki yargıya leke gelmesin. Anında gereken yapılmıştır'' ifadelerini kullandı.

31.05.2019Gündem
Herkes sonuca saygılı olacak

'Herkes sonuca saygılı olacak'

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul seçimlerinin iptaline ilişkin gerekçeli kararını “Yargı kararını verdi, milletin hakemliğine gidilecek. Son sözü söyleyecek olan İstanbul seçmeni. Sonuca da herkes saygılı olacak” sözleriyle değerlendirdi. Bakan Gül, af tartışmalarıyla ilgili de “Şu an Meclis gündeminde öyle bir teklif yok” dedi.

25.05.2019Gündem
Son dakika... Adalet Bakanından süresiz nafaka ile ilgili flaş açıklama

Son dakika... Adalet Bakanı'ndan süresiz nafaka ile ilgili flaş açıklama

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, süresiz nafaka ile ilgili ''Süresiz nafaka adil değil, hakkaniyet ve adalet içerisinde düzenlenmesi gerekir'' dedi.

24.05.2019Gündem
AUZEF bahar dönemi vize sınav sonuçları açıklandı | Sınav sonuçları nasıl öğrenilir

AUZEF bahar dönemi vize sınav sonuçları açıklandı | Sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) bahar dönemi vize sınav sonuçları, kurumun internet sitesi üzerinden erişime açıldı. İstanbul Üniversitesi'nin yaptığı duyuru ile beraber, öğrenciler de vize sonuçlarını merak edip sonuçların nasıl öğrenileceğini araştırmaya başladı. Peki, AUZEF vize sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, AUZEF sınav sonucu sorgulama ekranı.

16.05.2019Gündem
AÖF final tarihleri açıklandı mı AÖF 3 ders sınavının tarihi değişti

AÖF final tarihleri açıklandı mı? AÖF 3 ders sınavının tarihi değişti

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) vize sınavlarının 3-14 Nisan 2019 tarihlerinde tamamlanmasının ardından, binlerce öğrenci AÖF final tarihlerini merak edip internette araştırmaya başladı. Açıköğretim Fakültesi yaptığı açıklama ile en fazla üç dersten kalan öğrencilerin girdiği 3 ders sınavının değiştiğini duyurdu. Peki, AÖF final tarihleri açıklandı mı? AÖF final sınavları ne zaman yapılacak?

3.05.2019Gündem
AUZEF sınav yerleri açıklandı - AUZEF sınav giriş belgesi nasıl alınır

AUZEF sınav yerleri açıklandı - AUZEF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

İstanbul AUZEF sınav giriş yerleri açıklandı. 2019 AUZEF bahar dönemi vize sınavı 4-5 Mayıs'ta yapılacak. Sınavlar cumartesi sabah ve öğle, pazar sabah ve öğle olmak üzere 4 oturumda gerçekleştirilecek. Sınav belgelerinde eksik olan adaylar, sınava giremeyecek. Peki, AUZEF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

29.04.2019Gündem
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli açıklamalar

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Kızılcahamam kampının açılışında gündemdeki konulara ilişkin çok önemli açıklamalar yaptı. İşte Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları:

27.04.2019Gündem
Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Ara sınav sonuçlarında son durum

Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Ara sınav sonuçlarında son durum

Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları için nefesler tutuldu. Sınavın üzerinden günler geçmesi nedeniyle sonuç beklentileri artan açıköğretimliler, internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Ara sınav sonuçlarında son durum

20.04.2019Gündem
AÖF sınav sonuçları için tarih belli oldu mu AÖF bahar dönemi sınavları cevap anahtarları yayımlandı mı

AÖF sınav sonuçları için tarih belli oldu mu? AÖF bahar dönemi sınavları cevap anahtarları yayımlandı mı?

AÖF bahar dönemi vize sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarih, yüz binlerce Açıköğretim Fakültesi öğrencisi tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. AÖF 2019 bahar dönemi ara sınavlarının tamamlanmasıyla öğrenciler, sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına odaklandı. Öte yandan, AÖF Program koordinatörleri, yazarlar ve editörler, sınav sorularını eKampüste çözecek. Peki, AÖF sınav sonuçları için tarih belli oldu mu?

15.04.2019Gündem
AÖF bahar dönemi ara sınav soruları ve cevapları ne zaman yayımlanacak

AÖF bahar dönemi ara sınav soruları ve cevapları ne zaman yayımlanacak?

Anadolu Üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) bahar dönemi ara sınavları ardından gözler soru-cevap duyurusuna çevrildi. 2018-2019 eğitim öğretim yılı bahar dönemi AÖF vize sınavına katılan öğrenciler, alacakları notlara dair öngörüde bulunabilmek amacıyla soru ve cevapları beklemeye başladı. Peki, AÖF soruları ve cevapları ne zaman yayımlanacak?

14.04.2019Gündem
Anadolu Üniversitesi AÖF sınavı saat kaçta bitecek Sınav kaç dakika sürecek

Anadolu Üniversitesi AÖF sınavı saat kaçta bitecek? Sınav kaç dakika sürecek?

Anadolu Üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) bahar dönemi ara sınavları devam ediyor. Lisans veya önlisans eğitimlerini açıktan tamamlamaya çalışan öğrenciler, 13-14 Nisan tarihlerinde AÖF ara dönem sınavlarını tamamlamış olacak. Peki, Anadolu Üniversitesi AÖF sınavı saat kaçta bitecek? Sınav kaç dakika sürecek?

14.04.2019Gündem
14 Nisan AÖF sınavı saat kaçta bitiyor AÖF sınavı kaç dakika sürüyor

14 Nisan AÖF sınavı saat kaçta bitiyor? AÖF sınavı kaç dakika sürüyor?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin 2018-2019 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara Sınavlarının 13 Nisan tarihli oturumları tamamlandı. Gözler şimdi 14 Nisan'da yapılacak son oturumlara ilişkin saat ve sınav süresine ilişkin detaylarda. Peki, AÖF sınavı kaç dakika sürüyor? AÖF saat kaçta bitiyor?

13.04.2019Gündem
AÖF sınavı kaç dakika sürüyor AÖF saat kaçta bitiyor

AÖF sınavı kaç dakika sürüyor? AÖF saat kaçta bitiyor?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin bahar dönemi ara sınavları, 13-14 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sınavlara kısa bir zaman kala, AÖF sınavlarının süresi ile başlangıç ve bitiş saatleri merak konusu oldu. Peki, AÖF sınavı kaç saat sürüyor? AÖF saat kaçta bitiyor?

12.04.2019Gündem
Son dakika... Bu iş bitmiştir dedi ve mesajı verdi: Yolumuza devam edeceğiz

Son dakika... 'Bu iş bitmiştir' dedi ve mesajı verdi: Yolumuza devam edeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın başkenti Moskova’da ortak basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Bütün bakanlarımıza öncelikli verdiğim talimat, Rusya'ya ticari ilişkilerde mümkün olan her türlü kolaylığın gösterilmesi yönündedir." dedi. Erdoğan ve Putin baş başa ve heyetler arası görüşmelerin ardından bir basın açıklaması daha düzenledi. Erdoğan, S-400 ile ilgili sorulan bir soruya "Yol haritamızı belirlemişiz, çizmişiz, adımlarımızı atmışız. Her şey bitmiş, şimdi bizden kalkıp da 'buradan vazgeç' diye tavsiyelerde bulunanlar demek ki bizi de tanımıyor olacaklar. Biz bu konu ile ilgili olarak bir şeyin sözleşmesini yapmışsak bu iş bitmiştir. Ona göre yolumuza devam edeceğiz. Bu bizim egemenlik hakkımızdır." dedi.

8.04.2019Dünya
Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesinde ilk sınav yapıldı

"Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesi"nde ilk sınav yapıldı

Yükseköğretim Kurulunca (YÖK) aralarında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinin (AİÇÜ) de olduğu 8 pilot ilde başlatılan "Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesi" kapsamında AİÇÜ'de öğrenim gören 2722 öğrenci, ilk kez vize sınavına girdi.

8.04.2019Teknoloji
ATA AÖF sınav sonuçları o tarihte mi açıklanacak İşte, o detaylar

ATA AÖF sınav sonuçları o tarihte mi açıklanacak? İşte, o detaylar

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) sınav sonuçları için öğrencilerin araştırması devam ediyor. Sınava dair soru ve cevaplarına yayımlanmasının ardından ATA AÖF sınav sonuçları açıklamasını sorgulamaya başlayan vatandaşlar, kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan açıklamalara odaklandı. Peki, ATA AÖF vize sınavının sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

3.04.2019Gündem
AÖF bahar dönemi ara sınavları ne zaman yapılacak Bahar dönemi sınav takvimi

AÖF bahar dönemi ara sınavları ne zaman yapılacak? Bahar dönemi sınav takvimi

Anadolu Üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) bahar dönemi ara sınav tarihleri için geri sayım devam ediyor. Öğrencilere, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak, 30'ar dakika sınav süresi verilecek. Peki, AÖF bahar dönemi ara sınavları ne zaman yapılacak? Bahar dönemi sınav takvimi

23.03.2019Gündem
AÖF bahar dönemi vize sınavları ne zaman hangi gün yapılacak İşte sınav tarihleri

AÖF bahar dönemi vize sınavları ne zaman hangi gün yapılacak? İşte sınav tarihleri

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi ara sınavları için geri sayım başladı. Lisans veya önlisans eğitimlerini açıktan tamamlamaya çalışan öğrencileri ilgilendiren AÖF bahar dönemi sınavlarının ne zaman yapılacağı, 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi takviminde belirtilmişti. Peki, AÖF bahar dönemi vize sınavları ne zaman?

26.02.2019Gündem
AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır AÖF kayıt yenileme işlemleri için son gün ne zaman

AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? AÖF kayıt yenileme işlemleri için son gün ne zaman?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi 2018-2019 eğitim yılı bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri başladı. Açıköğretim kayıt yenileme işlemlerinin başlamasıyla birlikte, söz konusu işlemlerin nasıl yapıldığı ve ne zamana kadar yapılabileceği merak konusu oldu. Peki, açıköğretim kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? AÖF kayıt yenileme ne zaman bitecek?

12.02.2019Gündem
Son dakika... Binali Yıldırım: 18 Şubatta TBMM Başkanlığını bırakacağım

Son dakika... Binali Yıldırım: 18 Şubat'ta TBMM Başkanlığı'nı bırakacağım

TBMM Başkanı ve Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, aday gösterildikten sonra ilk kez bir televizyon programına konuk oldu. "İstanbul'u konuşmalıyız. Anlamsız yere benim istifa edip etmeyeceğim konuşuluyor." diyen Yıldırım, "Partim aday göstereceğini açıklamış. Yapılmayan bir işlem üzerinden tartışmanın gidiyor olması çok rahatsız edici bir şey. Burada ilk kez açıklıyorum. Adaylık müracatımın yapıldığı andan itibaren görevimi bırakıyorum." ifadelerini kullandı ve 18 Şubat'ta istifa edeceğini duyurdu.

29.01.2019Gündem
AUZEF sınav soruları ve cevapları ne zaman yayınlanır Sonuçlar ne zaman açıklanacak

AUZEF sınav soruları ve cevapları ne zaman yayınlanır? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

İstanbul Üniversitesi'ne bağlı olarak hizmet veren Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nin (AUZEF) yarıyıl sonu sınavları 19-20 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek. Şubat ayında ise telafi sınavı yapılacak. Peki, AUZEF sınav soruları ve cevapları ne zaman yayınlanır? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

19.01.2019Gündem
AÖF final sınavları ne zaman hangi gün yapılacak AÖF güz dönemi final sınavı takvimi

AÖF final sınavları ne zaman hangi gün yapılacak? AÖF güz dönemi final sınavı takvimi

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi vize sınavlarının tamamlanması ve sonuçlarının erişime açılmasıyla birlikte bu kez de final sınavlarının yapılacağı tarih merak konusu oldu. AÖF final sınavlarının ne zaman yapılacağını öğrenmek isteyen öğrenciler, güz dönemi final programını sorguluyor. Peki, AÖF sınavları ne zaman? AÖF güz dönemi final sınavı ne zaman?

14.12.2018Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İkinci 100 Günlük Eylem Planını açıkladı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İkinci 100 Günlük Eylem Planı'nı açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "İkinci 100 Günlük Eylem Planı Tanıtım Toplantısı"nda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada; "İkinci 100 Günlük Eylem Planı'na göre, Gebze-Haydarpaşa, Sirkeci-Halkalı Banliyö Hatları tamamlanarak işletmeye alınacak" dedi.

13.12.2018Ekonomi
ATA AÖF sınavları ne zaman ATA AÖF ara sınav tarihi

ATA AÖF sınavları ne zaman? ATA AÖF ara sınav tarihi

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA - AÖF) ara sınavlarının ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Söz konusu okulda eğitim hayatına devam eden çok sayıda öğrenci, detayları öğrenmek adına internette araştırma yapıyor. Peki, ATA AÖF ara sınavları ne zaman? İşte, konuya ilişkin detaylar...

28.11.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Trakya’da AKP, CHP’yi zorluyor

Özellikle aday gösterilmeyen CHP’lilerin sığındığı DSP başarılı olamadı. Binde 5 oy ile tarihinin en düşük oyunu aldı.

3.04.2019

‘Seçme, seçilme ve seçim’

31 Mart 2019 seçimlerinde iktidar ve muhalefet partilerinin alacakları sonuçlar belki de mevcut yönetim sistemimiz konusunda yeni tartışmaların meydana gelmesine sebep olacak. Bu sebepten güncel bir konuyu ortaya çıkaran eski İSKİ Genel Müdürü Ergun Göknel, 527 sayfalık önemli bir çalışma ortaya koymuş. Kanes Yayınları’ndan çıkan kitabı ‘Seçim Nasıl Kazanılır’ ve ‘Osmanlı’dan Türkiye’ye Seçim Tarihi’ başlıklarıyla iki bölümden oluşuyor.

6.02.2019

İyi bir frekans yakaladık!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin’le turizmde yakalanan ivmenin devam ettirilmesi konusunda mutabakatlarının olduğunu belirterek, “Rusya’dan 2018’de ülkemize 6 milyon turist geldi. Bu rakamı yakalamak çok önemli. 2019’u karşılıklı ‘Kültür ve Turizm Yılı’ ilan ettik. İyi bir frekans yakaladık” dedi.

25.01.2019