MENÜ

Victoria Beckham

Victoria Beckham ile ilgili tüm haberleri, son dakika Victoria Beckham haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Victoria Beckham haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.197 Victoria Beckham haberi bulunmuştur.

Victoria Beckham Haberleri

Ünlülerin Güzellik Sırları

Ünlülerin Güzellik Sırları

Jennifer Lopez, Victoria Beckham, Salma Hayek, Gwyneth Paltrow ve Jennifer Aniston. Hollywood'un birbirinden güzel kadınları, güzelliklerini ve bakım sırlarını açıkladılar. Biz de size aktarıyoruz...

Baharat Victoria solo albüm çıkarıyor

'Baharat' Victoria solo albüm çıkarıyor

Melanie Chisholm, Emma Bunton ve Melanie Brown'dan sonra Spice Girls'ün diğer üyesi Victoria Beckham'da solo albüm çıkarıyor. Sanatçı Innocent Girl adlı ilk albümüyle hayranlarıyla buluşacağı günü bekliyor. Victoria'nın internet sitesi ise yarın açılıyor.

23.07.2001Gündem
Spice Girl Victoria kocasını dövmüş

"Spice Girl" Victoria kocasını dövmüş

Spice Girl grubunun elemanlarından Victoria Beckham bir kadını öptüğü yolundaki haberlere kızıp kocası David Beckham'a yumruk attığını itiraf etti. Şarkıcının biyografisini kaleme aldığı Victoria'nın Sırları adlı kitaptan alıntı yapan Daily Mail gazetesinin haberine göre Victoria Beckham, kocasına öyle şiddetli vurmuş ki David'in ağzının içinin yarılmasına neden olmuş.

3.09.2001Gündem
Kimyevi biraderler’in dönüşü

Kimyevi biraderler’in dönüşü

Elektronik müzik dünyasının en yaratıcı ikililerinden The Chemical Brothers, Blue-Jean Dergisi' nden Eralp Baydar'a özel bir röportaj verdi. İkili ‘‘Come With Us’’ albümüyle muhteşem bir dönüş yaptı.

8.02.2002Gündem
Mektup hırsızı akıl hastanesine

Mektup hırsızı akıl hastanesine

Ünlü İngiliz futbolcu David Beckham ve "Spice Girls" (Baharat Kızlar) topluluğunun eski üyelerinden eşi Victoria Beckham'ın evindeki mektupları çalan şizofreni hastası kadın, akıl hastanesine gönderildi.

19.02.2002Gündem
Beckhamın sapığı akıl hastanesine gönderildi

Beckham'ın sapığı akıl hastanesine gönderildi

Futbolcu Beckham'a müstehcen mektuplar ve Manchester United'ın renklerinde iç çamaşırları gönderen, posta kutusundaki mektupları çalan kadın mahkeme tarafından tehlikeli bulundu.

20.02.2002Dünya
Tacın yeni müşterisi pop starlar

Tacın yeni müşterisi pop starlar

Londra'da Victoria & Albert Müzesi'nde açılan taç sergisinde Kraliçe Elizabeth ve Prenses Diana'nın tacının yanısıra, Elton John'un bir gelinlik mağazasından aldığı iki taç, Versace'nin Madonna için tasarladığı taç ve Victoria Beckham'ın düğününde taktığı taç da yer alıyor.

23.03.2002Gündem
Victoriaya tazminat davası

Victoria'ya tazminat davası

Ünlü İngiliz futbolcu David Beckham'ın eski Spice Girl olan eşi Victoria'ya iftira davası açılıyor.İngiliz Temyiz Mahkemesi, sporculara ait imzalı ürünler satan bir mağazanın ortaklarının "eşinin imzalarının sahte olduğunu" öne süren Victoria Beckham'a karşı iftira davası açabileceğine karar verdi.

4.07.2002Gündem
Güzel anne adayları

Güzel anne adayları

Beyazperdenin güzel anne adayları bir yandan doğacak bebeklerinin heyecanını yaşaren bir yandan da davetlerde boy göstermekten geri kalmıyorlar. Sex and the City dizisinin yıldızı Sarah Jessica Parker, aktör Jude Law'ın eşi Sadie Frost, manken Kate Moss, eski "baharat kız" Victoria Beckham, hamile olmalarına rağmen şık giysiler içinde davetten davete koşuyorlar.

22.07.2002Kelebek
Boşboğaz Beckham

Boşboğaz Beckham

Boşuna dememişler 'çocuktan al haberi' diye. Eski 'baharat kız' Victoria Beckham ile eşi futbol yıldızı David Beckham ikinci çocuklarını bekliyor. Çift yeni bebeğin cinsiyeti konusundaki ayrıntıları kamuoyuyla paylaşmaya pek yanaşmazken üç yaşındaki oğulları Brooklyn deyim yerindeyse Beckham çiftinin sırrını ifşa etti. Üstelik de kalabalık bir alışveriş merkezinde.

12.08.2002Gündem
Beckham çiftine ikinci bebek

Beckham çiftine ikinci bebek

Ünlü İngiliz futbolcu David Beckham ve eşi eski Spice Girl Victoria ikinci kez anne-baba oldu. Victoria Beckham, bir erkek bebek dünyaya getirdi.

1.09.2002Gündem
Vallahi ben insanlığımı yaptım

Vallahi ben insanlığımı yaptım

Aman bu haberi kullanmayın, bir çok Türk çiftini töhmet altında bırakırsınız, dedim. Bu haber geri teper, dedim. Dinletemedim. Kullandılar haberi. Eee, günah benden gitti.

2.09.2002Kelebek
Victoria Beckhamı kaçırmak istediler

Victoria Beckham'ı kaçırmak istediler

İngiltere Milli Takımı’nın Kaptanı David Beckham'ın eşi Victoria Beckham 6 kişi tarafından kaçırılmak istendi. Ünlü müzik Grubu ‘Spice Girls’ün (Baharat Kızlar) elemanlarından olan Victoria Beckham'ın kaçırılacağı bulvar gazetesi News of The Word tarafından İngiliz Polisi Scotland Yard'a ihbar edildi.

2.11.2002Gündem
Çelik yelekli Beckham

Çelik yelekli Beckham

Ünlü futbolcu David Beckham, eşini kaçırma planları yapan bir grubun yakalanmasının ardından çelik yelekle dolaşmaya başladı. İnternetteki "peoplenews" sitesinin haberine göre, ünlü İngiliz pop grubu "Spice Girls"ün eski elemanlarından eşi Victoria Beckham'ı kaçırma planları yapan kişiler, David Beckham'ın gözünü korkuttu.

13.11.2002Gündem
Lopeze 1 milyon dolarlık koruma ordusu

Lopez'e 1 milyon dolarlık koruma ordusu

Ünlü aktör Ben Affleck, nişanlısı Jennifer Lopez için eski FBI ve CIA ajanlarından oluşan 1 milyon dolarlık koruma ordusu kiraladı. İnternetteki "imdb" ve "peoplenews" sitelerinde yer alan habere göre, tanınmış İngiliz futbolcu David Beckham'ın eşi Victoria Beckham'ı kaçırma planları yapan bir grubun yakalanması Affleck'in gözünü korkuttu.

15.11.2002Gündem