MENÜ

Vajina Estetiği

Vajina Estetiği ile ilgili tüm haberleri, son dakika Vajina Estetiği haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Vajina Estetiği haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 57 Vajina Estetiği haberi bulunmuştur.

Vajina Estetiği Haberleri

Ayşe Arman PIxee’yle hamama girdi

Ayşe Arman PIxee’yle hamama girdi

“Canlı Barbie” ya da Jessica Rabbit olarak tanınıyor; 30 estetik ameliyat oldu, 6 kaburgasını aldırdı... Türkiye’ye vajina estetiği yaptırmak için geldi.

13.01.2017Magazin
Genital estetiklerle neler tedavi edilebilir

Genital estetiklerle neler tedavi edilebilir?

Genital plastik cerrahisinin tabu olduğu günler geride kaldı. Artık genital bölgesinin görünüşünden memnun olmayan kadınlar, kozmetik jinekolojiye başvurmaktan çekinmiyorlar. Vajinanın sadece dış kısımlarına değil, iç kısımlarına da estetik yaptırabilir veya daraltma da yaptırabilirsiniz. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, genital yani vajina estetiğiyle hangi sorunlara çare bulabileceğinizi anlatıyor.

10.01.2017Sağlık
Vajina Estetiği

Vajina Estetiği

Vajina estetiği kadınların ve özellikle çiftlerin cinsel sağlığı açısından çok önemli. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Dağdelen, vajina estetiğini anlatıyor.

Estetik ameliyatla vajinanın daraltılması mümkün mü

Estetik ameliyatla vajinanın daraltılması mümkün mü?

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, perinatolog Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç, estetik ameliyatla vajinal kanalın daraltmanın mümkün olduğunu ve kadınların cinsel hayatında belirgin bir düzelme yaşadığını belirtiyor.

6.12.2015Sağlık
Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü

Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü?

Orgazm olamayan kadınlar kendilerini zorunlu hissettikleri için ilişki esnasında orgazm taklidi yapabilirler. Çok sayıda kürtaj, fazla doğum yapmak vajinada deformasyona neden olduğu için orgazmı zorlaştırabilir. Ancak vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün.

1.12.2015Sağlık
Kendine bunu yaptı

Kendine bunu yaptı

İnanılmaz incelikte beli, kocaman memeleri ve oyuncak bebek gibi suratı ile 25 yaşında bir genç kızdan çok çizgi film karakterine benziyor.

26.11.2015Sağlık
Vajina Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır

Vajina Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Vajina estetiği ameliyatı nasıl yapılır?

Vajina Estetiği Hangi Durumlarda Yapılır

Vajina Estetiği Hangi Durumlarda Yapılır?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Vajina estetiği hangi durumlarda yapılır?

Vajina Estetiği Nedir

Vajina Estetiği Nedir?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Vajina estetiği nedir?

26.03.2015Kişisel Bakım
Vajina estetiği ameliyatı nasıl yapılır

Vajina estetiği ameliyatı nasıl yapılır?

Vajinaestetiğinin genel olarak lokal anestezi altında gerçekleştirildiğini söyleyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, vajina estetiği hakkında açıklamalarda bulunuyor.

Vajina estetiği hangi durumlarda yapılır

Vajina estetiği hangi durumlarda yapılır?

Doğumve sık cinsel ilişki sonrasında genişleyen ve her iki tarafa da cinsel anlamdahaz veremeyen vajina kanalının daraltılmasının genital estetik kapsamında yer aldığını söyleyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, vajina estetiğin hangi durumlarda yapıldığını anlatıyor.

Vajina estetiği nedir

Vajina estetiği nedir?

Gelişen tıbbi olanaklar ve estetikimkanlar sayesinde kadınların var olan korkularının yavaş yavaş yokolduğunu dile getiren Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, vajina estetiğini anlatıyor.

Vajina estetiği fiyatları neye göre değişir

Vajina estetiği fiyatları neye göre değişir?

Estetik operasyon denince kişinin kafasında çoğu zamançekeceği acıdan, sonrasında hissedeceklerinden, operasyon için uygun olupolmadığından önce operasyonun fiyatıyla ilgili kocaman bir soru işaretibelirdiğini söyleyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, vajina estetiği fiyatlarının neye göre değiştiğini açıklıyor.

Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü

Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü?

Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü? sorusunu cevaplıyor.

31.05.2014Diğer Videolar
Vajina estetiği nasıl bir operasyondur

Vajina estetiği nasıl bir operasyondur?

Op. Dr. Burcu Kardaş Arslan Vajina estetiği nasıl bir operasyondur? sorusunu cevaplıyor.

20.05.2014Diğer Videolar
Vajina estetiği nedir

Vajina estetiği nedir?

Op. Dr. Burcu Kardaş Arslan Vajina estetiği nedir? sorusunu cevaplıyor.

20.05.2014Diğer Videolar
Kadınlardan sonra erkekler de cinsel estetik yaptırıyor

Kadınlardan sonra erkekler de cinsel estetik yaptırıyor

Önce kadınlar, şimdi de erkekler giderek daha fazla cinsel estetik talep ediyor. Cerrahi tekniklerdeki gelişmeler, cinsel bölgedeki gerek doğuştan olan gerekse sonradan gelişen etsetik sorunların giderilmesine yardımcı oluyor.

12.03.2014Kelebek
VAJİNA ESTETİĞİ CİNSEL PERFORMANSI ETKİLER Mİ

VAJİNA ESTETİĞİ CİNSEL PERFORMANSI ETKİLER Mİ?

Doğum sonrasında vajinada oluşan yırtıkları ortadan kaldırmak ve genital organın görüntüsünden hoşnut olmamak gibi sebepler vajinal estetik yaptırma oranını giderek artırıyor. Peki, yapılan bu estetik cinselliğin kalitesini artırıyor mu? Op. Dr. Bora Cengiz vajina estetiği hakkında bilinmeyenleri anlattı.

15.04.2013Haber
Son zamanların trendi vajina estetiği

Son zamanların trendi vajina estetiği

Vajina estetiği nedir biliyor musunuz?

20.06.2012Kişisel Bakım
Ameliyatlarda ‘Like a Virgin’ çalıyorum

Ameliyatlarda ‘Like a Virgin’ çalıyorum

Vajina estetiğinin ve Brezilya kalçası operasyonunun mucidi. Bugüne kadar 63 ülkede, 10 binden fazla kadına vajina estetiği yaptı. Tüm dünyada ilgiyle izlenen reality show ‘Dr. 90210’un en beğenilen yıldızlarından biri.

28.05.2011Kelebek
Bacaktaki estetik kaygılarınıza veda edin

Bacaktaki estetik kaygılarınıza veda edin!

Güzellik dendiğinde ilk akla gelen uzun ve ince bir beden, çekici bir yüz ve düzgün bacaklardır. Orantılı bir vücudun vazgeçilmez parçası olan bacakların özellikle yaz aylarına yaklaştığımız bu dönemde kadınlar için önemi ise tartışılmaz.

22.04.2011Kişisel Bakım
Cinsel cazibeyi artıran estetik

Cinsel cazibeyi artıran estetik

Estetiğin bir lüks değil ihtiyaç olarak algılandığı günümüzde, kadınlar yüzde 100 mutlu olmak için artık bu operasyonu da tercih ediyor.

9.11.2010Kelebek
Bu ameliyat genç kızlara da yapılıyor

Bu ameliyat genç kızlara da yapılıyor

Genital organlarla ilgili estetik ameliyatlar giderek artıyor. Uzmanlara göre genç kızlar da vajina estetiği yaptırabilir.

2.09.2010Kelebek
Vajina estetiğinizden memnun değil misiniz

Vajina estetiğinizden memnun değil misiniz?

Vajinanın estetik ameliyatları sıklıkla doğum sonrası vajina girişinde yırtık ya da istenmeyen izleri kaldırmak genişleyen vajinayı eski haline getirmek için kullanılmıştır.

Vajina estetiği mutlu ediyor

Vajina estetiği mutlu ediyor

ZONGULDAK Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Uzmanı Doç.Dr. Eksal Kargı, güzel bir kadının bile vajinasının anatomik olarak beğenmemesinin, cinsel yaşantısını ve psikolojisini olumsuz yönde etkilediğini, vajina estetiği ile bu durumun düzeltilebildiğini söyledi.

12.09.2007Sağlık
Vajinayı gençleştiriyoruz

Vajinayı gençleştiriyoruz

Giderek daha fazla sayıdaki kadın, yaşlanma, gebelik, normal doğum, obezite gibi nedenlerle sarkan ve genişleyen, şekli bozulan vajinasını düzelttirmek için cerrahlara başvuruyor. Nedenini ürojinekoloji uzmanı, ABD’de Baystate Medical Center ile İstanbul’da Jinemed Hastanesi’nde vajina estetiği ameliyatları yapan Prof. Dr. Özgür Harmanlı’ya sorduk.

16.06.2007Kelebek
Kadınlar vajina estetiğinden kaçmıyor

Kadınlar vajina estetiğinden kaçmıyor

Bu kadar da olmaz, demeyin! Sadece burun, meme, kalça değil, kadınlar son yıllarda vajina estetiği de talep ediyorlar.

Kadınlar vajina estetiğinden kaçmıyor

Kadınlar vajina estetiğinden kaçmıyor

Bu kadar da olmaz, demeyin! Sadece burun, meme, kalça değil, kadınlar son yıllarda vajina estetiği de talep ediyorlar. Gelişen ve kolaylaşan ameliyat yöntemleri kadınları bu konuda heveslendiriyor. Özellikle doğum yapan kadınlar, cinsel mutluluklarını artırmak için çekinmeden neşter altına yatıyorlar.

10.03.2005Kelebek
Estetikli (malum) monolog

Estetikli (malum) monolog

Vallahi de billahi de Hürriyet’in haberi, ben masumum. Ağır tahrik var hâkim bey. 6 Nisan pazar günü, Güncel sayfasında yedi sütuna on santim, yani eşek kadar kullanıldı. Siz Hürriyetim’de de okudunuz aynı haberi, ne bir kelime eksik, ne bir kelime fazla. (Hani filmlerde bir uyarı yazısı çıkar ya ‘Eğer pornografik konularda aşırı hassasiyetiniz varsa, aşağıdaki haberi okumayın’ derim ben. Ben okurken rahatsız oldum, ki bunca senedir epey bağışıklık kazandım bu haberlere.)

6.04.2003Kelebek
Genital Estetik Nedir Genital Estetik Çeşitleri

Genital Estetik Nedir? Genital Estetik Çeşitleri

Kadın genital bölgesine yönelik işlemler son yıllarda hızla arttı. Pek çok kadın artık genital bölgesinin de güzel olmasını arzu ediyor. Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op .Dr. Defne Erkara genital estetik hakkında bilgiler verdi.

Vajinal Deformasyonlar Cinsel Hayatı Etkiliyor mu

Vajinal Deformasyonlar Cinsel Hayatı Etkiliyor mu?

Türkiye’de en çok uygulanan estetik ameliyatlar sıralamasında burun ameliyatları birinci sırada yer alsa da son yıllarda kadın ve erkeklerde cinsel organlara yönelik estetik operasyonlar da çok fazla uygulanmaya başladı. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oygar Aytekin genital estetikte amacın mevcut şekil bozukluklarını düzeltmek ve kişiyi estetik bir genital yapıya kavuşturmak olduğunu belirtti.

Kadınlarda genital bölge İçin PRP tedavileri

Kadınlarda genital bölge İçin PRP tedavileri

Günümüzde PRP’nin uygulama alanları giderek genişliyor. Genital bölgeye uygulanan PRP kadınlarda idrar kaçırma problemine çare olabiliyor.

19.02.2018Sağlık
Doğum sonrası anne estetiği

Doğum sonrası anne estetiği

Normal doğum sonrası vajina kaslarında genişleme ve sarkma oluşabilir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, doğum sonrası anne estetiği denilen vajina daraltma estetiğini anlattı.

26.11.2016Sağlık
Genital Bölge Temizliği Nasıl Yapılmalı

Genital Bölge Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Genital bölge enfeksiyonları kısırlığa kadar giden iç organların hastalıklarına dahi yol açabiliyor. Peki neler yapılmalı?

Lazer ile Genital Bölge Estetiği Yaygınlaşıyor

Son 5 yıldır ülkemizde uygulanmaya başlayan lazer ile genital estetik yaygınlaşıyor. Konu ile ilgili ABD’den İleri Kozmetik Jinekoloji sertifikasına sahip Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ ile görüştük.

Anne estetiği

Anne estetiği

Bir kadının, yaşamı boyunca geçirebileceği, en büyük deformasyon nedeni olan ve fiziksel olarak oldukça yıpratıcı geçen hamilelik sürecinde hormonal ve mekanik değişiklikler, en fazla karın bölgesi, göğüsler, bel, basenler, bacak içleri ve vajinada kendisini gösteriyor.

26.11.2012Kelebek

Yazar Sonuçları

Ayşe Arman PIxee’yle hamama girdi

“Canlı Barbie” ya da Jessica Rabbit olarak tanınıyor; 30 estetik ameliyat oldu, 6 kaburgasını aldırdı... Türkiye’ye vajina estetiği yaptırmak için geldi.

14.01.2017

Ersoy’un ‘dönüş’ öyküsü

DENİZ Baykal-Bülent Ersoy arasındaki polemikten önce Ersoy’un geçirdiği süreci anımsayalım:

12 Eylül askeri yönetim dönemi.

24.08.2005

Ayıptır söylemesi...

Vay vay vay!

Korktum ben açıkçası.

15.08.2003

Barbie Bebek Vajina

Labiaplasti ameliyatları operasyonu olmak isteyen hastaların tercihlerinin başında özellikle ABD’de ‘Barbie Bebek Vajinası’ olarak tabir edilen bir görünüm geliyor...

1.11.2016

Estetiğin Yeni Yükseleni: ‘Genital Bölge Estetiği’

Yaşadığımız yüzyılda genital bölge estetiği ile ilgili cerrahi ameliyatlar ve cerrahi olmayan medikal uygulamalar inanılmaz bir hızla artıyor. Peki nedir bu genital estetik?

31.05.2016

Yetiş Ayşe

KIYAFET İHTİYACINA YETİŞTİK

24.04.2011