MENÜ

Vajina Daraltma

Vajina Daraltma ile ilgili tüm haberleri, son dakika Vajina Daraltma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Vajina Daraltma haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 37 Vajina Daraltma haberi bulunmuştur.

Vajina Daraltma Haberleri

Genital Estetik Nedir Genital Estetik Çeşitleri

Genital Estetik Nedir? Genital Estetik Çeşitleri

Kadın genital bölgesine yönelik işlemler son yıllarda hızla arttı. Pek çok kadın artık genital bölgesinin de güzel olmasını arzu ediyor. Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op .Dr. Defne Erkara genital estetik hakkında bilgiler verdi.

Vajinal Deformasyonlar Cinsel Hayatı Etkiliyor mu

Vajinal Deformasyonlar Cinsel Hayatı Etkiliyor mu?

Türkiye’de en çok uygulanan estetik ameliyatlar sıralamasında burun ameliyatları birinci sırada yer alsa da son yıllarda kadın ve erkeklerde cinsel organlara yönelik estetik operasyonlar da çok fazla uygulanmaya başladı. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oygar Aytekin genital estetikte amacın mevcut şekil bozukluklarını düzeltmek ve kişiyi estetik bir genital yapıya kavuşturmak olduğunu belirtti.

Kadınlarda genital bölge İçin PRP tedavileri

Kadınlarda genital bölge İçin PRP tedavileri

Günümüzde PRP’nin uygulama alanları giderek genişliyor. Genital bölgeye uygulanan PRP kadınlarda idrar kaçırma problemine çare olabiliyor.

19.02.2018Sağlık
Doğum sonrası anne estetiği

Doğum sonrası anne estetiği

Normal doğum sonrası vajina kaslarında genişleme ve sarkma oluşabilir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, doğum sonrası anne estetiği denilen vajina daraltma estetiğini anlattı.

26.11.2016Sağlık
Vajina Daraltma Operasyonu Geçirmiş Kadın Normal Doğum Yapabilir Mi

Vajina Daraltma Operasyonu Geçirmiş Kadın Normal Doğum Yapabilir Mi?

Daha önce bir ya da birden fazla doğum yaptıysanız ve bu doğumlar vajinanızda genişlemeye sebep verdiği için partnerinizle birlikte düşlediğiniz cinsel hayata bir türlü kavuşamıyorsanız, yapmanız gereken ilk şey bir uzman ile görüşerek vajinoplasti olarak da adlandırılan vajina daraltma operasyonu geçirmektir. Peki, bu operasyon sonrasında tekrar hamile kalmak isteyip de normal doğum yöntemine başvurursanız ne olacak?

9.02.2016Kelebek
Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü

Vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün mü?

Orgazm olamayan kadınlar kendilerini zorunlu hissettikleri için ilişki esnasında orgazm taklidi yapabilirler. Çok sayıda kürtaj, fazla doğum yapmak vajinada deformasyona neden olduğu için orgazmı zorlaştırabilir. Ancak vajina estetiği ile orgazmı kolaylaştırmak mümkün.

1.12.2015Sağlık
Vajen Daraltılması Nasıl Yapılır(Video)

Vajen Daraltılması Nasıl Yapılır?(Video)

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç cevaplıyor: Vajen daraltması nasıl yapılır?

Genital Estetik Ameliyatları Hangi Amaçlarla Yapılır(Video)

Genital Estetik Ameliyatları Hangi Amaçlarla Yapılır?(Video)

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Süleyman Eserdağ cevaplıyor; Genital estetik ameliyatları hangi amaçlarla yapılır?

21.09.2015Kişisel Bakım
Vajina daraltma ameliyatından sonra hasta nelere dikkat etmeli

Vajina daraltma ameliyatından sonra hasta nelere dikkat etmeli?

Vajinoplasti, vajinanın daraltıması ve sıkılaşması amacıyla vajina duvarına yapılan cerrahi işleme verilen isimdir. Vajina daraltma ameliyatları son yıllarda kadınlar tarafından en çok merak edilen estetik operasyonlardan.

4.09.2015Sağlık
Lazerle Vajina Daraltma Nasıl Yapılır

Lazerle Vajina Daraltma Nasıl Yapılır?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Süleyman Eserdağ cevaplıyor; lazerle vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır?

21.08.2015 Kişisel Bakım
Lazerle Yapılan Genital Estetik Operasyonları

Lazerle Yapılan Genital Estetik Operasyonları

Lazer ile genital estetik amaçlı Genital Bölge renk Açma - Beyazlatma, Küçük Dudakları Ufaltma Ameliyatı ( Labioplasti ), Kalıcı Kızlık Zarı Tamiri ( Hymenoplasti) ve Vajina Daraltma işlemleri yapıyoruz.

Vajina Daraltma Ameliyatı Nasıl Yapılır

Vajina Daraltma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Süleyman Eserdağ cevaplıyor; Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır?

Lazer ile Genital Bölge Estetiği Yaygınlaşıyor

Lazer ile Genital Bölge Estetiği Yaygınlaşıyor

Son 5 yıldır ülkemizde uygulanmaya başlayan lazer ile genital estetik yaygınlaşıyor. Konu ile ilgili ABD’den İleri Kozmetik Jinekoloji sertifikasına sahip Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ ile görüştük.

Vajina daraltma nedir

Vajina daraltma nedir?

Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu Vajina daraltma nedir? Nasıl yapılır? sorularını cevaplıyor.

24.05.2014Diğer Videolar
Kadınlardan sonra erkekler de cinsel estetik yaptırıyor

Kadınlardan sonra erkekler de cinsel estetik yaptırıyor

Önce kadınlar, şimdi de erkekler giderek daha fazla cinsel estetik talep ediyor. Cerrahi tekniklerdeki gelişmeler, cinsel bölgedeki gerek doğuştan olan gerekse sonradan gelişen etsetik sorunların giderilmesine yardımcı oluyor.

12.03.2014Kelebek
Mucize asit gençleştiriyor

Mucize asit gençleştiriyor

Tek bir dolgu iğnesi 10 yaş geriye götürüyor.

15.09.2012Kelebek
Her derde dolgu

Her derde dolgu

Yılların, güneşin, mimiklerin bıraktığı izleri doldurarak gençliği geri getiren hyaluronik asitin kullanım alanı her geçen gün genişliyor.

14.09.2012Sağlık
Cinsel cazibeyi artıran estetik

Cinsel cazibeyi artıran estetik

Estetiğin bir lüks değil ihtiyaç olarak algılandığı günümüzde, kadınlar yüzde 100 mutlu olmak için artık bu operasyonu da tercih ediyor.

9.11.2010Kelebek
Genital estetik mucizesi

Genital estetik mucizesi!

Genç kızlık döneminden menopoz sonrasına kadar genital bölgede estetik girişimlere ihtiyaç duyulabilir. Bu bölge estetiği kadını hem fiziki hem de estetik olarak rahatlatıyor. Genital işlemler genç kızlara da kızlık zarına zarar vermeden uygulanabiliyor. Genital estetiğin detaylarını Op. Dr. Yakup Avşar özetliyor....

14.09.2009Kişisel Bakım
Hep böyle mi kalacağım korkusuna son

"Hep böyle mi kalacağım" korkusuna son!

Hamilelik sonrası yapılacak birkaç operasyonla vücudunuz eski formuna kavuşurken, kırılan özgüveniniz de yerine gelecektir.

20.04.2009Kelebek
Klitorise estetik çevre düzenlemesi

Klitorise estetik çevre düzenlemesi

Cinsel ilişki sırasında sertleşen ve duyarlılığı sağlayan klitorisin etrafındaki dokulara yapılan estetik müdahalelerin orgazmı kolaylaştırma etkisi biliniyor. Ameliyatlarda aslında klitorise doğrudan müdahale edilmiyor. Etrafındaki iç ve dış dudak ile klitoral deri şapkasına yeniden şekil veriliyor. Amaca göre ya içe gömülü klitorisin dışarı çıkması sağlanıyor. Ya da büyüklüğünden ötürü memnuniyetsizlik varsa kamufle ediliyor.

17.02.2008Kelebek
Kadınlar vajina estetiğinden kaçmıyor

Kadınlar vajina estetiğinden kaçmıyor

Bu kadar da olmaz, demeyin! Sadece burun, meme, kalça değil, kadınlar son yıllarda vajina estetiği de talep ediyorlar.

Kadınlar vajina estetiğinden kaçmıyor

Kadınlar vajina estetiğinden kaçmıyor

Bu kadar da olmaz, demeyin! Sadece burun, meme, kalça değil, kadınlar son yıllarda vajina estetiği de talep ediyorlar. Gelişen ve kolaylaşan ameliyat yöntemleri kadınları bu konuda heveslendiriyor. Özellikle doğum yapan kadınlar, cinsel mutluluklarını artırmak için çekinmeden neşter altına yatıyorlar.

10.03.2005Kelebek
Estetik kaygı sezaryeni artırdı

Estetik kaygı sezaryeni artırdı

Estetik kaygı kadınları sezaryen yöntemiyle doğuma yöneltiyor. Ancak uzmanlar, tıbbi zorunluluk olmadıkça sezaryenden kaçınılmasını öneriyor.

Genital estetiklerle neler tedavi edilebilir

Genital estetiklerle neler tedavi edilebilir?

Genital plastik cerrahisinin tabu olduğu günler geride kaldı. Artık genital bölgesinin görünüşünden memnun olmayan kadınlar, kozmetik jinekolojiye başvurmaktan çekinmiyorlar. Vajinanın sadece dış kısımlarına değil, iç kısımlarına da estetik yaptırabilir veya daraltma da yaptırabilirsiniz. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, genital yani vajina estetiğiyle hangi sorunlara çare bulabileceğinizi anlatıyor.

10.01.2017Sağlık
Kadınlar artık bu estetiği yaptırıyor

Kadınlar artık bu estetiği yaptırıyor

Genital estetik son yıllarda Türkiye'de çok fazla yapılmaya başlanan estetiklerden bir tanesi. Ancak son yıllarda bu estetik operasyonlara farklı bir tanesi eklendi: Genital estetik ameliyatlar. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aslı Alay, kadınlarda en önemli estetiğin genital estetik operasyonları olduğunu belirtti.

12.05.2016Sağlık
Kızlık Zarı Tamir Edilebilir Mi

Kızlık Zarı Tamir Edilebilir Mi?

Sık sorulan "Kızlık zarı tamir edilebilir mi?" sorusunu Jinekolog Op. Dr. Burcu Kardaş Arslan sizin için cevapladı...

Anne estetiği

Anne estetiği

Bir kadının, yaşamı boyunca geçirebileceği, en büyük deformasyon nedeni olan ve fiziksel olarak oldukça yıpratıcı geçen hamilelik sürecinde hormonal ve mekanik değişiklikler, en fazla karın bölgesi, göğüsler, bel, basenler, bacak içleri ve vajinada kendisini gösteriyor.

26.11.2012Kelebek
Estetikli (malum) monolog

Estetikli (malum) monolog

Vallahi de billahi de Hürriyet’in haberi, ben masumum. Ağır tahrik var hâkim bey. 6 Nisan pazar günü, Güncel sayfasında yedi sütuna on santim, yani eşek kadar kullanıldı. Siz Hürriyetim’de de okudunuz aynı haberi, ne bir kelime eksik, ne bir kelime fazla. (Hani filmlerde bir uyarı yazısı çıkar ya ‘Eğer pornografik konularda aşırı hassasiyetiniz varsa, aşağıdaki haberi okumayın’ derim ben. Ben okurken rahatsız oldum, ki bunca senedir epey bağışıklık kazandım bu haberlere.)

6.04.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Genital bölge estetik ameliyatları

Özellikle 2000’li yılların başlarından itibaren tüm dünyaya hızla yayılan, zamanla hastalar tarafından daha fazla talep edilen ‘genital bölge estetik’ ameliyatları oldukça merak edilen ve yeni bir konu.

19.05.2019

Cinselliğe Karşı İlgisizliğinizin Nedenini Biliyor musunuz?

Genital Güzelleştirme tekniği ile uluslararası Altın Bisturi ödülünü alan Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, cinsel isteksizlik sorununun temelinde övgüven kaybı olduğu söylüyor.

20.06.2016

Her derde dolgu

Yılların, güneşin, mimiklerin bıraktığı izleri doldurarak gençliği geri getiren hyaluronik asitin kullanım alanı genişledi. Yüz çizgilerini doldurma, dudak şekillendirme, meme büyütme, popo kaldırma gibi yaygın uygulamalara, burun düzeltme, penis genişletme ve vajina daraltma da eklendi.

14.09.2012

Nasıl bir yaşlı olmak istiyorsunuz

İspanyol bilimadamlarının "sınırsız ömrün şifresini bulduk" açıklaması beklenen heyecanı yaratmadı.

25.11.2008

Estetiğin Yeni Yükseleni: ‘Genital Bölge Estetiği’

Yaşadığımız yüzyılda genital bölge estetiği ile ilgili cerrahi ameliyatlar ve cerrahi olmayan medikal uygulamalar inanılmaz bir hızla artıyor. Peki nedir bu genital estetik?

31.05.2016