MENÜ

Uzun İlişki

Uzun İlişki ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Uzun İlişki haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11.402 Uzun İlişki haberi bulunmuştur.

Uzun İlişki Haberleri

Havuç fena halde aşık

Havuç fena halde aşık

“Çocuklar Duymasın”ın Havuç’u, bu sezon çok heyecanlı. Hayatının aşkını bulan ve evlilik hazırlıklarına başlayan karaktere hayat veren Mehmet Baran Erdoğan, “Aşk eğer gerçekse, insana enerji verir, dünyaya bakış açısını değiştirir. Havuç da artık öyle biri” diyor.

28.08.2018Magazin
26 yaşındayım tek bir kız arkadaşım olmadı

"26 yaşındayım tek bir kız arkadaşım olmadı"

İsviçre’de yatılı okurken zaman geçsin diye başladığı müzik çalışmaları, büyük bir maceraya dönüştü. Sabancı ailesinin dördüncü kuşak mensubu Faruk Sabancı, ilk single’ı “Your Call” ile 19 ülkede listelere girdi. 2 yıl önce Türkiye’ye dönen ve aile şirketinde çalışmaya başlayan genç Sabancı, “Ben müziği meslek haline getirmem, gelirse büyüsü bozulur” diyor. Kendisiyle buluştuk, müzikten aşksızlığa, pazarlık bağımlılığından verdiği 101 kiloya her şeyi konuştuk.

2.07.2018Magazin
Çocuk sahibi olmadan ölmeyeceğim

Çocuk sahibi olmadan ölmeyeceğim

Sinan Akçıl’ın iki şarkılık maxi single’ı “Güzel Şeyler” bu hafta içinde çıktı, üzerine bir de bugün doğum günü olunca bahanemiz çok oldu ve Sinan’la buluşmaya karar erdik. 33 yaşına giren şarkıcıyla “sesi olmadığı” eleştirilerinden Justin Bieber’ı taklit etmekten pişman olup olmadığına… Yaşadığı aşklardan son sevgilisi Otilia’yla ayrılığına kadar pek çok şeyi konuştuk. Sinan’ı çok eskiden tanırım, önceden bıçkın bir müzisyendi, şimdi olgun bir sahne adamı olmuş…

19.05.2018Magazin
Yuva yıkan fotoğraflar

Yuva yıkan fotoğraflar

Aslı Enver’le ayrıldıktan kısa süre sonra Murat Boz’un, “İşte Benim Stilim” yarışmasıyla ünlenen Nihal ve Bahar Candan kardeşlerle yaptığı kaçamak olay oldu. Konsey, bu ihanet haberinden yola çıkarak magazin dünyasına damga vuran yakalanmaları yazdı.

7.05.2017Magazin
Under Armour’ı ‘Yeşim’ üretecek

Under Armour’ı ‘Yeşim’ üretecek

Nike, Zara, Burberry, Banana Republic gibi 20 dünya markasına üretim yapan Yeşim Tekstil son olarak marka zincirine ABD’li spor giyim markası Under Armour’u da ekledi. Nike’ın dünyadaki 8 stratejik üreticisinden biri olan Yeşim Tekstil’in CEO’su Şenol Şankaya, “Doğuş Grubu’nun Türkiye’ye getirdiği Under Armour da üretim için bizimle anlaştı. Biz de Under Armour için bir ya da 2 fabrika kuracağız” dedi.

7.10.2016Ekonomi
Manga’nın solisti Ferman Akgül: Manga dağılmıyor kırgınlık da yok

Manga’nın solisti Ferman Akgül: 'Manga dağılmıyor kırgınlık da yok'

Ömür Gedik’in bu haftaki konuğu Manga’nın solisti Ferman Akgül. Akgül solo single’ı “İstemem Söz Sevmeni”yi çıkarınca akla gelen ilk deli soru tabii ki, “Manga dağılıyor mu?” oldu. “Tabii ki hayır” diyor Ferman, “Bu çok daha kişisel bir şarkıydı, grup müziği içinde eritemezdim ama Manga’yla devam, hatta yeni single hazırlığındayız...”

9.04.2016Magazin
Flört Etmenin Yararları Var

Flört Etmenin Yararları Var!

Karşılıklı bakışmanın, flörtöz şekilde gülüşmenin gününüzü aydınlatacağını, hatta kendinize olan güveninizi artırarak, sosyal bağlarınızı güçlendireceğinizi belirtiyor.

8.09.2015Aşk
Sevgiliye yeni yıl süprizleri

Sevgiliye yeni yıl süprizleri

Sevgiliye sürpriz bir hediye verecek ya da yapacak iseniz, bunun normal bir günde olması sevgilinizi özel günlerde aldığınız hediyelerden çok daha fazla mutlu eder. Eğer sizde sevgilinize sürpriz bir gün yaşatmak istiyorsanız önerilerimize kulak verin…

19.12.2014Stil
Annem beni her gün  yeniden doğuruyor

Annem beni her gün yeniden doğuruyor!

"İskeleden her zamanki gibi havaya sıçrayıp denize balıklama atladım. Bu kadar. Meğer su çekilmiş... Çakıldım."

24.08.2014Hayat
Tutkulu bir erkek olurdum

Tutkulu bir erkek olurdum

Hande Ataizi, Trendsetter İstanbul dergisinin ocak sayısı için en maskülen haliyle objektif karşısına geçti. Başarılı oyuncu, çekim sonrası verdiği röportajda, “Altı aylığına erkek olup onların dünyasını yaşamak, kafa yapılarını anlamak hoş olurdu. Erkek olsam, tutkulu ve romantik bir erkek olurdum” dedi.

29.12.2013Kelebek
Kurallara uysun

Kurallara uysun

Yazı dizimizin bugünkü bölümünde, anne-babaların en zorlandıkları alanlardan biri olan, çocuklar üzerinde otorite kurmak var...

18.02.2013Eğitim
Ödev size değil çocuğa veriliyor

Ödev size değil çocuğa veriliyor

Dijital çağın çocukları ile ilgili bu yazı dizimizde, ailelerin çocuklarıyla evde ya da okulda en sık karşılaştığı sorunları uzmanlara sorduk, sizin sorularınızı onlara onların yanıtlarını da size aktardık.

16.12.2012Gündem
26 dakikada Mine Söğüt

26 dakikada Mine Söğüt

Bodrum’da yaşayan yazar Mine Söğüt, kitap fuarı için İstanbul’daydı. Fuardan, üzerinde çalıştığı eserlerden, eşi Bahadır Baruter’le Bodrum’da nasıl bir hayatları olduğundan konuştuk.

24.11.2012Kelebek
12 yaşımda ilk birlikte olduğum kadın babamın sevgilisiydi

12 yaşımda ilk birlikte olduğum kadın babamın sevgilisiydi

Her yıl geldi gelecek denen Red Hot Chili Peppers sonunda Türkiye’ye geldi ve bugün sahne alıyor. Funk’ı rock’ın içine yedirip ödün vermedikleri tarzları, eğlenceli şarkılarıyla uzun zamandır büyük gruplar arasında sayılan Red Hot Chili Peppers üyelerinin hayat hikâyeleri o kadar da eğlenceli değil. Hele solist Anthony Kiedis’ inki hayli ilginç ve engebeli.

7.09.2012Kelebek
Uzun İlişki İçin Bu 7 Hatadan Vazgeçin

Uzun İlişki İçin Bu 7 Hatadan Vazgeçin!

Evlilik Terapisti Terri Orbuch, çiftlerin yaşadığı 7 ilişki sorununu ve çözümlerini tespit etti. Siz de uzun bir ilişki istiyorsanız bu 7 hatadan vazgeçin!

30.05.2012Aşk
Ortak doğum günümüzde Shakirayı annemlere götürdüm

Ortak doğum günümüzde Shakira'yı annemlere götürdüm

Eğer kendinizi kıyaslama topuna girerseniz, sıradan biri, bir fani için sinir bozucu biri... Bir kere fena halde yakışıklı: 1.92 boyu ve mavi gözleriyle salona girdiğinde resmen parlıyor, bütün gözler ona dönüyor. Sporcu olduğu için sağlıklı da: Her gün yaptığı antrenmaların, çıktığı maçların etkisi yürüyüşüne hatta duruşuna bile yansıyor.

3.03.2012Spor Arena
Balıkçıda keşfedildi

Balıkçıda keşfedildi

Balıkçıda keşfedildi. Bir anda şöhreti yakaladı. “Muhteşem Yüzyıl” dizisine öyle bir giriş yaptı ki, herkes onu konuşur oldu. Kastilya Prensesi Isabella Fortuna’yı canlandıran Melike İpek Yalova, ilk kez Elele dergisine kapak oldu. Eski Bakan Yüksel Yalova’nın kızı olan 27 yaşındaki oyuncu, dergideki röportajında hakkında bilinmeyenleri anlattı.

3.12.2011Kelebek
Gülden Polonyaya AB çağrısı

Gül'den Polonya'ya AB çağrısı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye'nin, 1 Temmuz'da AB dönem başkanlığını üstlenecek Polonya'dan beklentisinin, müzakere sürecinin hızlandırılması ve fasılların açılması olduğunu söyledi.

6.06.2011Gündem
Kimsenin sevgilisini çalmadım

Kimsenin sevgilisini çalmadım

Bir buçuk yıllık sıkıntılı bir sürecin sonunda Tuncer Öztarhan’dan boşanan Ece Erken’in adı son günlerde yeni bir isimle anılıyor: Kral Mobilya’nın sahibi Fatih Kıral’ın yeğeni Öner Akgün... “Öner’le henüz bir ilişkinin başındayım” diyen Erken, “Arkadaşının aşkını çaldı” iddialarına ise isyan ediyor.

19.01.2010Kelebek
Yüzüğü atınca parti veren de var, estetikçiye koşan da

Yüzüğü atınca parti veren de var, estetikçiye koşan da

Topu topu yarım saat süren tek bir celsede boşandığımda çok gençtim. Saçlarımı kestirdim, biraz kilo verdim ve Kaş’a tatile gittim. Yapıp yapabildiğim bu kadardı, zaten aklıma da daha fazlası gelmemişti. Boşanmanın üstesinden gelinemeyen bir başarsızlık olarak görüldüğü günler geride kaldı.

21.11.2009Kelebek
Boşanma endüstrisi

Boşanma endüstrisi

Topu topu yarım saat süren tek bir celsede boşandığımda çok gençtim. Saçlarımı kestirdim, biraz kilo verdim ve Kaş’a tatile gittim.

21.11.2009Kelebek
İlişki tercihi yüze yansıyor

İlişki tercihi yüze yansıyor

Kadınların ve erkeklerin yaşamayı tercih ettikleri ilişkiyi yüzlerine bakarak anlamak mümkün.

7.04.2009Gündem
İlişki tercihi yüze yansıyor

İlişki tercihi yüze yansıyor

Karşı cinsin ne tür bir ilişki yaşayacağı yüzünden okunabiliyor!

İlişki tercihi yüze yansıyor

İlişki tercihi yüze yansıyor

Kadınların ve erkeklerin yaşamayı tercih ettikleri ilişkiyi yüzlerine bakarak anlamak mümkün.

31.12.2008Gündem
Uzun ilişki yaşayacağınız mobilyalar için bize gelin

Uzun ilişki yaşayacağınız mobilyalar için bize gelin

Aslı Tunca ve eşi Carl Vercauteren, İstanbul Galatasaray Nuru Ziya Sokak’taki iç dekorasyonu bir şatoyu anımsatan ofislerinde her türlü tasarım yapıyor. İkili kendi dekorasyon projelerinin tamamını üstlendikleri gibi, başka dekoratör ve mimarların projeleri için de mobilya tasarlayıp üretiyor. Antika işini yakından takip ediyor, hatta elbise tasarlıyorlar.

18.07.2008Kelebek
O şimdi asker

O şimdi asker

Selin Demiratar, rolü gereği saçlarını üç numaraya vurdurttu.

8.04.2008Kelebek
Duygularınızı ara ara temizleyin

Duygularınızı ara ara temizleyin!

Her ilişki zamanla kirlenir ve yıpranır. Ufak tefek sorunlar, monotonlaşma ve dış etkenler aşkı çıkmaza sokar. Bu sorunları bertaraf etmek için tek gereken ilişkide sıkı bir temizlik yapmaktır...

6.08.2007Aşk
Ben erkeği yüzünden tanırım

"Ben erkeği yüzünden tanırım!"

ABD'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar erkeğin niyetinin ciddi olup olmadığını, iyi bir baba olup olamayacağını, hayata dair planlarını sadece yüzüne bakarak bile anlayabiliyor.

20.07.2006Aşk
Erkeği yüzünden tanıyın

Erkeği yüzünden tanıyın!

ABD'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar erkeğin niyetinin ciddi olup olmadığını yüzüne bakarak anlayabiliyor.

30.05.2006Aşk

Yazar Sonuçları

Aşkta sarı mı kırmızı mı yoksa mor musunuz?

Psikolog John Alan Lee, insanların toplam altı farklı şekilde âşık olabileceklerini savunuyor: “Aşkın Renk Çemberi Teorisi”. Bakın bakalım, size hangisi uyuyor?

12.04.2019

26 yaşındayım tek bir kız arkadaşım olmadı

İsviçre’de yatılı okurken zaman geçsin diye başladığı müzik çalışmaları, büyük bir maceraya dönüştü. Sabancı ailesinin dördüncü kuşak mensubu Faruk Sabancı, ilk single’ı “Your Call” ile 19 ülkede listelere girdi. 2 yıl önce Türkiye’ye dönen ve aile şirketinde çalışmaya başlayan genç Sabancı, “Ben müziği meslek haline getirmem, gelirse büyüsü bozulur” diyor. Kendisiyle buluştuk, müzikten aşksızlığa, pazarlık bağımlılığından verdiği 101 kiloya her şeyi konuştuk.

2.07.2018

Alişan modeli sevmek

Her ilişkinin dinamiği farklı, her ilişki kendinden mesul. Kiminde tutku fazla, kimi huzur dolu, kimi acı çekmeli... Önemli olan kısmı ‘en azından’ toplum önünde saygıyı kaybetmemek. Aslında, tüm ülkeye sevgilisini güzel bulmadığını, görücü usulü evleneceğini, eve hizmetçi aradığını anlatan Alişan çok umurumda değil. Alişan sadece kendi gibi hemcinslerinin temsili hali. Zaten nişanlısı da ‘ben çok eğleniyorum, size b.k yemek düşer’ diyerek çat diye kapattı ağzımızı. O da haklı, neticede ikisi yaşıyor bu durumu. Ama bana bu Alişan tipi aşk yaşayan adamlardan gına geldi artık.

29.07.2017

Akıl oyunlarıyla ilişkiyi yıpratmak.

Söz konusu kadın erkek ilişkileri olduğunda yaşı, mesleği, eğitimi ve hayat görüşü ne olursa olsun herkesin problem yaşadığı ve üstesinden gelmekte zorluk çektiği bazı konular olduğu ortada.

18.09.2016

Manga dağılmıyor kırgınlık da yok

Ferman Akgül solo single’ı “İstemem Söz Sevmeni”yi çıkarınca akla gelen ilk deli soru tabii ki, “Manga dağılıyor mu?” oldu. “Tabii ki hayır” diyor Ferman, “Bu çok daha kişisel bir şarkıydı, grup müziği içinde eritemezdim ama Manga’yla devam, hatta yeni single hazırlığındayız...”

9.04.2016

Pazar kafası

Ebru Şallı aldatıldığı şüphesiyle 20 gün önce sinir krizi geçirmiş ve Sinan Akçıl şehir dışında olduğu sırada onun evine gitmiş.

9.04.2016

Aldatıldığım günden beri uzun ilişki yaşayamıyorum

Sevgilim beni yakın arkadaşımla aldattı. Bu olaydan beri 2 aydan uzun ilişki yaşayamıyorum.

16.10.2015

Bir ilişki katili olarak WhatsApp!

Onu seviyorsunuz ama o, ilişkinizi onaylamıyor. WhatsApp, ilişkiler için artık görümce ve kıskanç kanka seviyesinde...

7.11.2014

Balayı sistiti cinsel hayatınızı kâbusa çevirmesin

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte düğünlerin artması yeni evli çiftlerde sıkça görülen bir sağlık problemi olan balayı sistitinin de artmasına sebep oldu.

22.07.2014

EVLİLİK VE İLİŞKİLERDE AHDE VEFA

Samimi insan vefalıdır, sadıktır, evlilik hayatındaki engel ve zorlukları aşmak için azimle çaba harcar, yapması gerekenleri titizlikle yerine getirir. Bu anlamda vefa ve sadakat, çiftin evlilik yaşamları süresince ihtiyaç duydukları ve birbirlerini hoşnut edecek üstün ahlak özellikleridir.

13.04.2013

EVLİLİK KORKUSU

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre, evlilik korkusu yaşayan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Evlenme korkusunu yenmek için kişinin hem kendine hem de başkalarına güvenmesi ve doğru bilgilere sahip olması gerekiyor.

6.04.2013

Fırsatınız olsa hepiniz harem kurardınız!

Halis Toprak’ı konuşmaktan, onu sürekli gazetede görmekten artık fenalık geldi ama her yeni gün yeni bir laf ediyor, insanı oturduğu yerde kaşıyor.

10.08.2009

Bir evlilik, iki uzun ilişki sonunda erkekleri çözdüm

Sevgili Feyza Abla, köşeniz roman gibi, neler neler öğreniyoruz buradan.

10.05.2009

Erkeksiz de yapabilirim

Ablacığım; köşeniz roman gibi, neler neler öğreniyoruz hayata dair. Kadınlara yönelik programlar, film senaryoları da hep bu gerçek öykülerden çıkmıyor mu zaten...

18.03.2009

Ve Cemil ve Bekir ve Pınar

Ramazan ramazan "tövbe tövbe" diyebilirsiniz belki, ama tövbelik durumu çoktan aştık. İşin gerçeği bu.

5.09.2008

Birlikte Olduğun Adamın Gerçek Yüzünü 4 Adımda Anlarsın

Herkese merhabalar. Günümüzde ilişkiler yüzeysel ve tüketim odaklı; iki insan sosyal medya üzerinden ilişki yaşarken bazen aylarca bir araya gelmiyorlar, sanki her şey gerçek dışı gibi bir ilişki yaşıyorlar ya da yaşadıklarını sanıyorlar.

21.10.2019