MENÜ

Ups

Ups ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ups haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ups haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 643 Ups haberi bulunmuştur.

United Parcel Service, 28 Ağustos 1907 Seattle'de Amerikan Posta Şirketi olarak James E. Casey tarafından kurulmuştur ve 1919 yılında United Parcel Service olarak değiştirilmiştir. 16 Ağustos 1976 United Parcel Service Atlantik üzerinde sıçrama yapmış ve Almanya 'da şubesi açılmıştır, Amerika dışındaki ilk şubesi - Ren Park Center Neuss de kurulmuş - ve böylece eski Deutsche Bundespost ile doğrudan rekabet olmuş, ulaşım ve Nakliye şirketleri Kuehne Nagel, Dachser ve Schenker & Co , eski Alman Federal Demiryolu na ait bir ulaşım şirketidir . United Parcel Servicein Almanya kuruluşunun ilk Yönetim Başkani Detthold Aden olmuştur.ve 400 binden fazla çalışanı ile 220 ülkede hizmet veriyor

 

Ups Haberleri

Soyguncular polisle çatıştı: 4 ölü

Soyguncular polisle çatıştı: 4 ölü

ABD’nin Florida eyaletinde önceki gün kuyumcuyu soyduktan sonra kaçan silahlı iki kişinin güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada 4 kişi öldü.

7.12.2019Dünya
Bakan Pekcan: Her konuda eğitim vereceğiz

Bakan Pekcan: Her konuda eğitim vereceğiz

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "Etkinliğin daha verimli geçmesi için potansiyel ihracatçılarımıza daha küçük gruplar halinde; gümrükleme ve iade süreçlerinden satış yöntemlerine, uygun paketlemeden ödeme sistemleri ve lojistik çözümlere, dijital pazarlamadan, sanal pazarlara ve ihracata yönelik devlet desteklerine kadar her konuda eğitim vereceğiz" dedi.

2.12.2019Ekonomi
Ticaret Bakanlığından kadın ve gençlere yönelik ihracat seferberliği

Ticaret Bakanlığından kadın ve gençlere yönelik ihracat seferberliği

Ticaret Bakanlığının UPS ile yaptığı iş birliği kapsamında başlatılacak "Export Akademi" programıyla kadın ve genç girişimciler ihracatta başarılı girişimcilerle bir araya gelecek. Export Akademi ile kadın ve genç girişimcilerin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının karşılanması sayesinde ihracat artışına katkıda bulunulması hedefleniyor.

28.11.2019Ekonomi
Son dakika haberi… MSB bu fotoğrafla duyurdu: Paramotorla saldıracaklardı

Son dakika haberi… MSB bu fotoğrafla duyurdu: Paramotorla saldıracaklardı!

Pençe operasyonlarını sürdüren ve Hakurk’un kalbine giren komandolar, 17 mağarayı imha etti. Bu mağaralardan birinde, teröristlerin havadan saldırı amacıyla kullanmayı planladığı bir de paramotor bulundu. Öte yandan Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Deniz Yarbay Nadide Şebnem Aktop, Pençe 1-2 operasyonları ile koordineli olarak Hakurk bölgesinde teröristlerin eylem arayışında olduğu duyumlarına istinaden yeni bir operasyon başlatıldığını açıkladı. Aktop, operasyonda 7 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirtti.

27.11.2019Gündem
Mektubu Trumpa takdim ettim

"Mektubu Trump'a takdim ettim"

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Trump arasında merakla beklenen kritik buluşma dün Beyaz Saray’da gerçekleşti. Erdoğan ve Trump hem ikili hem de heyetlerarası görüşmelerde Suriye, F-35, S-400 gibi önemli başlıkları ele aldı. Erdoğan, “Bugün Sayın Başkan’a mektupları verdik. Ferhat Abdi Şahin gibi bir teröristin, ABD gibi bir ülkenin başkanı tarafından muhatap alınmasını üzüntü ile karşıladım” diye konuştu.

14.11.2019Gündem
Bugün kargolar ve PTT şubeleri çalışıyor mu 29 Ekimde kargolar açık mı

Bugün kargolar ve PTT şubeleri çalışıyor mu? 29 Ekim'de kargolar açık mı?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın resmi tatil olması nedeniyle, kargo firmalarının PTT şubelerinin çalışma düzeni merak edilen konular arasında yer aldı. '29 Ekim'de kargolar açık mı?' sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, konu hakkında bilgi edinmek için internette araştırma yapıyor. Peki, bugün kargolar çalışıyor mu? PTT şubeleri bugün açık mı?

29.10.2019Gündem
29 Ekimde kargolar açık mı 29 Ekim Salı günü kargolar çalışıyor mu

29 Ekim'de kargolar açık mı? 29 Ekim Salı günü kargolar çalışıyor mu?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatili dolayısıyla, kargo gönderim ya da alım işlemleri olan vatandaşların, 29 Ekim kargo çalışma saatleriyle ilgili araştırmaları hız kazandı. Kargoların 29 Ekim'de hizmet verip vermeyeceğini öğrenmek isteyenler, planlarını bu bilgiler doğrultusunda tamamlayacaklar. Peki, 29 Ekim'de kargolar açık mı? 29 Ekim Salı günü kargolar çalışıyor mu? İşte, detaylı bilgiler.

28.10.2019Gündem
Kargolar bugün açık mı 28-29 Ekim kargo çalışma saatleri

Kargolar bugün açık mı? 28-29 Ekim kargo çalışma saatleri

28 Ekim Pazartesi ve 29 Ekim Salı günü kargolar açık mı sorusu, gönderilerini sağlamak ya da almak isteyen pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, kargolar bugün çalışıyor mu? İşte, gönderi yapmak ya da almak isteyen vatandaşların araştırdığı kargo çalışma saatleri hakkında merak edilen bazı bilgiler

28.10.2019Ekonomi
28-29 Ekim günleri kargolar açık mı

28-29 Ekim günleri kargolar açık mı?

28-29 Ekim günleri kargolar açık mı sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 28 Ekim'de yarım gün mesai yapılacağının duyurulmasının ardından bu iki tarihte de kargo çalışmalarının nasıl olacağı merak konusu olmuştu. Peki 28 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde kargolar açık mı?

26.10.2019Gündem
İKMİB, UPS ve THY Havacılık Akademisi ile iş birliği protokolü imzaladı

İKMİB, UPS ve THY Havacılık Akademisi ile iş birliği protokolü imzaladı

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB), UPS ve Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi ile “Tehlikeli Maddeler Taşımacılığı ve Eğitimi” iş birliği protokolü imzaladı.

1.10.2019Ekonomi

Bugün kargolar açık mı? 30 Ağustos'ta kargolar çalışıyor mu?

Kargolar bugün açık mı sorusu, gönderi bekleyen ya da bir şeyler göndermek isteyen binlerce kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Kargo şirketlerinin durumuna göre değişkenlik gösteren 30 Ağustos kargo çalışma saatleri, şirketlerin yönetim kararlarına göre farklılık arz edecek. Peki, 30 Ağustos Cuma günü kargolar çalışıyor mu? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

30.08.2019Gündem
Kargolar 30 Ağustosta (yarın) açık mı İşte kargo çalışma saatleri

Kargolar 30 Ağustos'ta (yarın) açık mı? İşte kargo çalışma saatleri

Kargo gönderim ve alım işlemleri olan vatandaşlar, 30 Ağustos Cuma günü kargoların çalışıp çalışmadığını merak ediyor. Özellikle bayram günlerinde resmi ve bazı özel kurumların kapalı olmadı nedeniyle, vatandaşların kafasında soru işaretleri oluştu. Peki, kargolar 30 Ağustos'ta (yarın) açık mı? İşte kargo çalışma saatleri.

29.08.2019Gündem
Trump sert çıktı: Buna asla izin vermeyeceğiz

Trump sert çıktı: 'Buna asla izin vermeyeceğiz'

ABD Başkanı Donald Trump, Çin’in ABD üzerinden yıllarca büyük miktarda para “kazandığını” ve “çaldığını” savunarak, “Bu nedenle, (Çin'deki) büyük Amerikan firmalarımıza, şirketlerini evlerine (ABD'ye) getirmeleri ve ürünlerini artık ABD'de üretmeleri de dahil olmak üzere, bir an önce Çin'e bir alternatif aramaya başlamalarını söyledik." açıklamasında bulundu. Trump, "Onlar (Çin), yılda milyarlarca dolar değerindeki fikri mülkiyetimizi çaldı ve bunu sürdürmek istiyorlar. Ben buna izin vermeyeceğim!" ifadesini kullandı.

23.08.2019Dünya
Bayramda kargolar çalışıyor mu Kurban Bayramında kargolar açık mı

Bayramda kargolar çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda kargolar açık mı?

12 Ağustos'da başlayan Kurban Bayramı heyecanı ülke genelinde devam ediyor. Bayramda bazı kamu kurumları ve özel şirketlerin kapalı olması dolayısıyla, kargo gönderimleri olan vatandaşların kafasında bazı soru işareti oluştu. Bayramda kargoların hizmet verip vermedi, merak konusu oldu. Peki, Bayramda kargolar çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda kargolar açık mı?

12.08.2019Gündem
Kargo şubeleri pazartesi günü açık mı Kargolar bayramda çalışıyor mu

Kargo şubeleri pazartesi günü açık mı? Kargolar bayramda çalışıyor mu?

Kargo göndermek ya da almak isteyen vatandaşlar, Kurban Bayramı'nın ikinci günü kargolar açık mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Pazartesi günü bayramın ikinci günü olması dolayısıyla yurt genelinde birçok kurumun tatil olması, kafalarda soru işareti oluşturdu. Peki, kargo şubeleri pazartesi günü açık mı? Kargolar bayramda çalışıyor mu? İşte, o konu hakkında detaylar.

11.08.2019Gündem
Arefe günü kargolar açık mı Kurban Bayramı kargo çalışma saatleri

Arefe günü kargolar açık mı? Kurban Bayramı kargo çalışma saatleri

Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla beraber, bayram ve arefe günü hem resmi kurum ve kuruluşların hem de özel kurumların çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Özellikle kargo alım ve gönderim işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmek isteyenler, kargoların çalışma saatlerini sorguluyor. Peki, arefe günü kargolar açık mı? İşte, Kurban Bayramı kargo çalışma saatleri.

9.08.2019Gündem
Geleceğin veri merkezleri hakkında doğru bilinen 6 yanlış

Geleceğin veri merkezleri hakkında doğru bilinen 6 yanlış

Fabrika çıkışlı veri merkezi olarak da bilinen prefabrik modüler veri merkezleri, konumdan bağımsız çalışmalarıyla geleceğin teknolojisi olarak görülüyor. Vertiv, prefabrik modüler veri merkezleri hakkında doğru bilinen yanlışları açıkladı.

22.07.2019Teknoloji
Türk öğrencilerden Avrupa’nın en emniyetli aracı

Türk öğrencilerden Avrupa’nın en emniyetli aracı

Avrupa'da ilk kez 1985 yılında Fransa'da düzenlenen, Londra’nın dördüncü kez ev sahipliği yaptığı, katılan öğrencileri enerji tasarruflu araçlar tasarlamaya, üretmeye, test etmeye teşvik eden Shell Eco-marathon’da yeni rekorlara imza atıldı. Kıyasıya rekabetin yanı sıra ekipler arası dayanışmanın da yaşandığı yarışmada, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 25 ülkeden 161 takım “en az enerjiyle en uzun mesafe” gitmek üzere mücadele etti.

8.07.2019Teknoloji
Hamdi Ulukaya: Hala sabah kalkıp menemen yapıyorum

Hamdi Ulukaya: Hala sabah kalkıp menemen yapıyorum

Önümdeki koltukta Norveç Prensi ve Oslo Belediye Başkanı oturuyor. Her yer iş dünyası ve sivil toplum liderleriyle dolu. Nobel Barış Ödülü’nün verildiği bu salonda, birazdan Hamdi Ulukaya’ya (47) Barış İçin İş ödülü verilecek. Şirketini, fabrikalarını mültecilere açan, tek başına ırkçılara, ölüm tehditlerine kafa tutan, şimdi de iş alanında devrim çağrısı yapan bu Erzincanlı öncüyle Oslo’da buluştuk.

16.06.2019Hürriyet Pazar
Kargolar cumartesi günü açık mı

Kargolar cumartesi günü açık mı?

Gönderi ya da alım yapmak isteyen öğrencilerin merakla araştırdığı kargolar cumartesi günü açık mı sorusu, hafta sonuna girilmesiyle birlikte merakla araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Peki, gönderi yapmak ya da almak isteyen vatandaşların merakla araştırdığı kargolar cumartesi günü açık mı olacak? İşte, kargoların cumartesi gününe dair çalışma saatleri ve o konu hakkında bazı bilgiler

15.06.2019Gündem
PTT ve kargo bugün açık mı Kargolar ne zaman çalışmaya başlayacak

PTT ve kargo bugün açık mı? Kargolar ne zaman çalışmaya başlayacak?

Ramazan Bayramı sona erdi ancak resmi kurum ve kuruluşların tatili devam ediyor. Tatili boyunca en çok merak edilen konulardan biri de PTT ve kargoların mesai durumu oldu. PTT ve kargolar üzerinden çeşitli işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, PTT ve kargolar bugün açık mı?

6.06.2019Gündem
Kargolar bugün (arefe günü) ve bayramda açık mı Kargolar bayramda çalışıyor mu

Kargolar bugün (arefe günü) ve bayramda açık mı? Kargolar bayramda çalışıyor mu?

Paket göndermek ya da almak isteyenlerin araştırdığı kargolar arefe günü ve bayramda açık mı sorusu, gündemde yer almaya devam ediyor. Bugün kargoların açık olup olmama durumuna göre hareket edecek olan vatandaşlar, internet üzerinden net bilgi edinmek istiyor. Peki, bayramda kargolar çalışıyor mu? İşte, gönderi yapmak ya da almak isteyenlerin merak ettiği o konu hakkında bazı bilgiler

3.06.2019Gündem
Arefe günü kargolar açık mı 2019 Ramazan Bayramı kargo çalışma saatleri

Arefe günü kargolar açık mı? 2019 Ramazan Bayramı kargo çalışma saatleri

Bayramda hem resmi kurum ve kuruluşların hem de özel kurumların çalışma saatleri merak konusu oldu, en çok araştırılanlardan biri de kargoların durumu oldu. Peki, Arefe günü kargolar açık mı? İşte, kargo şirketlerinden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda kargoların bayram çalışma programı.

2.06.2019Gündem
Kargolar bayramda ve arefe günü açık mı Tüm kargoların çalışma saatleri

Kargolar bayramda ve arefe günü açık mı? Tüm kargoların çalışma saatleri

Bayramda ve arefe günü kargolar açık mı sorusu, kargo gönderisi yapacak ya da paket alacak olan birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başlandı. İnternet üzerinden edinecekleri bilgiye göre hareket edecek olan vatandaşlar, kargoların bayramda çalışıp çalışmadığını öğrenmek üzere araştırmalarını gerçekleştiriyor. Peki, bayramda ve arefe günü kargolar çalışıyor mu? İşte, tüm kargo şirketlerinin çalışma programı hakkında detaylı bilgiler

30.05.2019Gündem
Bugün kargolar açık mı 1 Mayıs kargolar çalışıyor mu

Bugün kargolar açık mı? 1 Mayıs kargolar çalışıyor mu?

Bugün kargolar çalışıyor mu sorusu, paket bekleyen ya da teslimat yapmak isteyen birçok vatandaşın gündemindeki konu olmaya başladı. İnternet üzerinden alacakları bilgiye göre harekete geçecek olan birçok vatandaş, bugün kargolar açık mı sorusuna yanıt arıyor. Peki, kargolar bugün çalışıyor mu? İşte, kurumlardan alınan bilgilere göre bazı detaylar

1.05.2019Gündem
1 Mayısta kargo şirketleri açık mı Bugün kargolar çalışıyor mu

1 Mayıs'ta kargo şirketleri açık mı? Bugün kargolar çalışıyor mu?

1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü (bugün), dünyada olduğu gibi ülkemizde de düzenlenen programlar çerçevesinde kutlanacak. 1 Mayıs, birçok ülkede resmi tatil olarak kabul edilirken, bazı vatandaşlar ülkemizde 1 Mayıs tatil mi sorusuna yanıt arıyor. Özellikle eşya, paket, evrak gönderimi yapacak kişiler, 1 Mayıs'ta kargoların çalışıp çalışmadığını araştırmaya başladı. Peki, 1 Mayıs'ta kargo şirketleri açık mı?Bugün kargolar çalışıyor mu? İşte, merak edilenler.

30.04.2019Gündem
2019 yılının dikkat çeken iOS uygulamaları

2019 yılının dikkat çeken iOS uygulamaları

App Store'da irili ufaklı yüz binlerce uygulama yer alıyor ve hepsi farklı bir alanda kullanıcının ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalışıyor. Elbette bu uygulamaların büyük bir kısmından pek çok kişinin haberi yok. İşte işinize yaraması muhtemel öne çıkan iOS uygulamaları...

18.01.2019Teknoloji
Denizli Basket, UPS Spor maçına hazırlanıyor

Denizli Basket, UPS Spor maçına hazırlanıyor

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, deplasmanda oynayacağı UPS Spor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

26.12.2018Basketbol
Bilişim sistemleri 5 yılda yeni bir dönüşümden geçecek

'Bilişim sistemleri 5 yılda yeni bir dönüşümden geçecek'

Schneider Electric Türkiye ve Orta Asya Bölgesi IT İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Demirkol, yaptığı açıklamada, veri merkezlerinin kurumlar için stratejik bir varlık ve iş sürekliliğinin sağlanması açısından büyük bir önem taşıdığını ifade etti.

28.11.2018Teknoloji
Hyperide: Vector Ride, Nintendo Switch’e geliyor

Hyperide: Vector Ride, Nintendo Switch’e geliyor

Geliştirici stüdyo Kool2Play ve yayıncı firma Midven S.A, Hyperide: Vector Raid'in artık Nintendo Switch'e geldiğini duyurdu. River Raid ve Tron'dan esinlenen oyunda oyuncular kendilerini galaksinin en hızlı gemilerinden birine komuta eden kaptanın yerine koyacak.

22.11.2018Teknoloji
Teknoloji girişimlerine 100 milyon liralık destek

Teknoloji girişimlerine 100 milyon liralık destek

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, erken aşama teknoloji tabanlı girişimlere yönelik 100 milyon lira bütçeli Girişim Sermayesi Destekleme Programı (Tech-InvesTR) kapsamında, 23 kuruluşun katıldığı 10 fonun destekleneceğini bildirdi. Bakan Mustafa Varank, "Erken aşama teknoloji girişimleri için bir milat olacak bu programla kurulan fonlar, girişimlere 1,8 milyar liraya ulaşması hedeflenen yatırımlar yapacak." ifadesini kullandı.

18.11.2018Teknoloji
29 Ekimde kargolar açık mı Kargo şubeleri 29 Ekimde çalışıyor mu

29 Ekim'de kargolar açık mı? Kargo şubeleri 29 Ekim'de çalışıyor mu?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın resmi tatil olması nedeniyle, kargo işleri olan vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de kargo şubelerinin 29 Ekim'de çalışıp çalışmadığı oldu. '29 Ekim'de kargolar açık mı?' sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, konu hakkında bilgi edinmek için internette araştırma yapıyor. Peki, kargolar 29 Ekim'de açık mı? Kargolar 29 Ekim'de çalışıyor mu?

29.10.2018Gündem
29 Ekim kargolar çalışıyor mu Pazartesi günü kargolar açık mı

29 Ekim kargolar çalışıyor mu? Pazartesi günü kargolar açık mı?

Kargo göndermek ya da almak isteyen vatandaşlar, 29 Ekim Pazartesi günü kargolar açık mı sorusuna yanıt arıyor. Cumhuriyet Bayramı olması dolayısıyla yurt genelinde birçok kurumun tatil olması, akıllara 29 Ekim tatil mi sorusunu getirdi. Peki, 29 Ekim Pazartesi günü kargolar çalışıyor mu? İşte, o konu hakkında bazı detaylar

26.10.2018Gündem
Dev kargo şirketlerinin gözü İstanbul Yeni Havalimanında

Dev kargo şirketlerinin gözü İstanbul Yeni Havalimanı'nda

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, faaliyete alınmasına günler kalan İstanbul Yeni Havalimanı ile ilgili önemli açıklamada bulundu. Bakan Turhan, dünyanın üç dev kargo şirketinin de, havalimanında yer kiralamak için başvuruda bulunduğunu açıkladı.

18.09.2018Ekonomi
Kargolar bayramda ve arefe günü açık mı

Kargolar bayramda ve arefe günü açık mı?

Kargolar bayramda açık mı sorusu ile konuyla ilgili detayları sorgulamaya başlayan vatandaşlar, gönderilerini hangi firma üzerinden gönderebileceklerini öğrenecek. Peki, bayramda ve arefe günü kargolara çalışıyor mu? İşte, birçok vatandaşın cevabını merak ettiği bayramda kargolar açık mı sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler

16.08.2018Gündem
İşte Facebookun gizli bilgilerimizi paylaştığı 61 şirkert

İşte Facebook'un gizli bilgilerimizi paylaştığı 61 şirkert

Sosyal paylaşım platformu Facebook, 2015 yılında “Facebook ile giriş yap” seçeneği bulunan 61 teknoloji şirketinin kullanıcı verilerine özel erişim sağladığını kabul etti.

2.07.2018Teknoloji
Amazon, teslimat ağı için yeni girişimciler arıyor

Amazon, teslimat ağı için yeni girişimciler arıyor

ABD'li e-ticaret devi Amazon, artan müşteri talebini karşılamak ve teslimat ağını genişletmek için yeni girişimciler aradığını duyurdu.

28.06.2018Teknoloji
Kargo şirketleri şimdiden kiraladı

Kargo şirketleri şimdiden kiraladı

ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, hizmete girdiğinde dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı'nda yer almak için dev kargo şirketlerinin başvuruda bulunmaya başladığını belirterek, "İstanbul Yeni Havalimanı'nın 29 Ekim'de hizmete girmesiyle kent, havacılıkta yolcu trafiğinin yanı sıra  kargoculuğun da merkezi olacak" dedi.

15.06.2018Ekonomi
Bakan açıkladı Dev şirketler talepte bulundu

Bakan açıkladı! Dev şirketler talepte bulundu

Dev kargo şirketleri İstanbul Yeni Havalimanı'nda yerini alıyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan: "Hizmete girdiğinde dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı'nda yer almak için dev kargo şirketleri başvuruda bulunmaya başladı. UPS, DHL, FEDEX gibi dünyanın önde gelen kargo şirketleri yer kiralamak için başvuruda bulundu. Hava kargo taşımacılığı her geçen gün gelişirken, İstanbul Yeni Havalimanı'nın 29 Ekim'de hizmete girmesiyle kent, havacılıkta yolcu trafiğinin yanı sıra kargo taşımacılığının da merkezi olacak"

15.06.2018Ekonomi
Kargolar bugün (arefe günü) ve bayramda açık mı Kargolar bayramda çalışıyor mu

Kargolar bugün (arefe günü) ve bayramda açık mı? Kargolar bayramda çalışıyor mu?

Gönderi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların merak ettiği kargolar bugün (arefe günü) ve bayramda açık mı sorusu, yanıt buldu. Her kargo şirketinin kendisine göre çalışa programı çizdiği bayram döneminde, müşteriler için gerekli açıklamalar gerçekleştirildi. Peki, kargolar arefe günü ve bayramda çalışıyor mu? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

14.06.2018Gündem
Türk Telekomun yeni genel müdürlük binası açıldı

Türk Telekom'un yeni genel müdürlük binası açıldı

Türk Telekom'un, Siber Güvenlik Merkezi ve Hizmet Yönetim Merkezi’nin de içinde bulunduğu yeni genel müdürlük binası Ankara'da açıldı.

9.06.2018Teknoloji
Şok iddia: Üniversitenin bilgisayar ağıyla kripto para madenciliği yapmışlar

Şok iddia: Üniversitenin bilgisayar ağıyla kripto para madenciliği yapmışlar

Sakarya Üniversitesi’nde öğrenciler, ders notlarını ve bilgi mail’lerini kontrol ettikleri bilgi sisteminde 3 aydır yaşanan yavaşlık ve arıza nedeniyle şikâyette bulundu. Yapılan araştırmada, okulun sistemlerinin kurulu olduğu sunucu üzerinden kripto para madenciliği yapıldığı iddia edildi.

7.05.2018Gündem
Sakarya Üniversitesi’nde gizlice kripto para üretiyorlarmış

Sakarya Üniversitesi’nde gizlice kripto para üretiyorlarmış!

Sakarya Üniversitesi’nde öğrenciler bilgi sisteminde 3 aydır yaşanan yavaşlık ve arıza nedeniyle şikâyette bulundu. Yapılan araştırmada, okulun sistemlerinin kurulu olduğu sunucu üzerinden kripto para madenciliği yapıldığı ortaya çıktı.

7.05.2018Teknoloji

Yazar Sonuçları

Suriye füzesi Fikret Şeneş albümünü vurdu

Üç gün önce İsrail saldırısına karşı Suriye tarafından koruma amaçlı fırlatılan füze hedefi ıskalayıp 300 kilometre ileride KKTC’de Lefkoşa yakınlarına düştü...

4.07.2019