MENÜ

Ünlülerin Komik Görüntüleri

Ünlülerin Komik Görüntüleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ünlülerin Komik Görüntüleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18 Ünlülerin Komik Görüntüleri haberi bulunmuştur.

Ünlülerin Komik Görüntüleri Haberleri

Herkes toplaşıp gıcık olduğuna saldırsın mı

Herkes toplaşıp gıcık olduğuna saldırsın mı?

Kerimcan Durmaz, Samsun’da çıktığı barda 20 kişilik bir grup tarafından saldırıya uğradı. Vücuduna ve yüzüne darbe alan Durmaz ve menajeri, saldırıdan sonra İstanbul’da tedavi altına alındı. Magazin Konseyi, Kerimcan Durmaz’a geçmiş olsun diyor ve ayrımcılığın karşısında duruyor...

4.12.2016Magazin
Her yemek yiyen her buluşan aşık mı

Her yemek yiyen her buluşan aşık mı

Magazin Konseyi, bu hafta magazin dünyasının mutfağını masaya yatırdı, “iğne”yi kendine batırdı! Acaba Türkiye’de magazin dünyası her buluşan, yemek yiyen çiftle ilgili “aşk yaşıyor” haberi yaparak aşkı biraz fazla mı ayaklar altına alıyor?

9.10.2016Magazin
Hadise ikinci bir Sibel Can olma yolunda

Hadise ikinci bir Sibel Can olma yolunda

Magazin Konseyi bu hafta Hadise’nin aldığı kilolar, Ebru Şallı’nın yeni pilates DVD’si ve Murat Tavman’ın Fit Vücut Şifreleri üzerinden yaz gelirken ünlülerin kilolu ya da fit olma sorunsalını masaya yatırdı.

22.05.2016Magazin
Facebook fotoğrafları

Facebook fotoğrafları

FACEBOOK gazeteciler için tam bir maden. Fotoğrafa sıkışan gazeteciler, haberiyle ilgili kareleri oradan bulup kullanıyor.

23.02.2014OkurTemsilcisi
De Niro çok zeki, Cooper çok yetenekli

De Niro çok zeki, Cooper çok yetenekli

Oscar yarışı sona gelirken, ön saflarda yarışan dünya starları Hürriyet’e konuştu. En iyi oyuncu adaylarından Jessica Chastain, Jennifer Lawrence ve Hugh Jackman yaşadıkları Oscar heyecanını anlattı.

23.02.2013Kelebek
Aynadan göğsümü gösterdiler

Aynadan göğsümü gösterdiler

Beren Saat, Gecenin KAnatları filminin sevişme sahnesinde tuzağa düştüğünü söyledi.

13.05.2010Gündem
Twilight etkisi

Twilight etkisi

Tempo dergisi, “Alacakaranlık” çılgınlığıyla yeniden gündeme gelen “vampirlik” olayını ağustos sayısında sayfalarına taşıdı. Bununla da kalmadı, genç müzisyen ve oyuncuları kan emici birer canavara dönüştürdü!

2.08.2009Kelebek
Dost bildiklerim meğer içki masasının bedavacılarıymış

Dost bildiklerim meğer içki masasının bedavacılarıymış

Adsız Alkolikler adlı gruba katılarak alkolü bırakan Yalçın Menteş, yaşadığı tüm sıkıntıları Kelebek'e anlattı.

25.06.2008Kelebek
Beethoven’ın arkasındaki kadın

Beethoven’ın arkasındaki kadın

Ludvig Van Beethoven’ın son yılları, 9. Senfoni’yi yaratış ve icra sürecinde yaşadıkları ve o yıllarda hayatına giren konservatuvar öğrencisi bir genç kızla olan yakınlığı Polonyalı kadın yönetmen Agnieszka Holland’ın bakış açısıyla beyazperdede. Beethoven rolünde Ed Haris’i izlediğimiz filmde ünlü bestecinin hayatının son yıllarında önemli bir yer tutan Anna Holtz karakterini Diane Kruger canlandırıyor. Beethoven’ı Anlamak öncelikle klasik müzikten ve biyografik filmlerden hoşlananlara hitap eden bir çalışma.

1.05.2007Kelebek

Yazar Sonuçları

Eurovision’a neden katılmayalım?

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Eurovision’la ilgili “Bazı ülkeler oturuyor, birinciyi belirliyor. Biz de şakacıktan oylama yapıyoruz” dedi.

12.08.2012

Eski bir dost

Dün sabah Mesut Yar’ın telefonuyla aldım haberi, bir süredir tartıştıkları Acun’un telefonunu istiyordu benden..

2.02.2011

Berrak’ın bir genç oyuncu olarak portresi...

Şahan Gökbakar’la Berrak Tüzünataç’ın fotoğraflarına gördüğümde düşündüğüm ilk şey şu oldu: “Bu ne tutarsızlıktır. Nejat İşler nerede, Şahan Gökbakar nerede”...

15.07.2010

Hayırseverlik mi, reklam mı?

Tsunami felaketi, 150 bin hayata mal oldu. Ama Afrika’da her ay 165 bin kişi sıtmadan, 240 bin kişi AIDS’ten, 140 bini ise ishalden ölüyor.

15.01.2005