MENÜ

Ünlülerin Dövmeleri

Ünlülerin Dövmeleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ünlülerin Dövmeleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ünlülerin Dövmeleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 16 Ünlülerin Dövmeleri haberi bulunmuştur.

Ünlülerin Dövmeleri Haberleri

Dövmeleri başına dert oldu

Dövmeleri başına dert oldu

Tuğçe Kazaz, dövmeleri nedeniyle Dilek Hanif’in Paris’teki defilesinde sadece bir kıyafet giyebildi.

1.02.2010Seyahat
Sanat sokakta

Sanat sokakta

Artık isimlerini saklamaya, polisten kaçmaya ihtiyaç duymuyorlar. Atölyelerde çalışıyor, sergi açıyor, festivallere katılıyor, kafelerin, ofislerin duvarlarını boyuyorlar. Uzun süredir sokak sanatını vandalizm olarak gören pek yok. Hatta uzmanlar altın çağını yaşadığını söylüyor. Türkiye’nin ikinci kuşak grafiticilerinden Canavar’ın ifadesiyle, ‘Ortamların cool çocukları’ onlar artık. Peki bu dönüşüm nasıl başladı, sonuçları neler olacak?

13.10.2019Hürriyet Pazar
Gençlik aşkına abartılı manalar yüklemeye gerek yok

'Gençlik aşkına abartılı manalar yüklemeye gerek yok'

Miray Daner ve Kubilay Aka ilişkisi, Aka’nın Instagram sayfasına “ilişkimizin sonuna kadar o güzel gözlerden başka güzel göze bakmadım, ihanet söz konusu bile olamaz” yazmasıyla sona ermişti. Ama Aka’nın Hilal Altınbilek ile görüntülenmesi ihanet dedikodularına neden oldu. Konsey durumu nasıl değerlendiriyor?

5.08.2019Magazin
İbrahim Tatlısesten oğlu İdoya dövme uyarısı

İbrahim Tatlıses'ten oğlu İdo'ya dövme uyarısı

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo vücudundaki dövmeler 35’e çıkınca babasından uyarı aldı.

31.08.2015Magazin
İdo Tatlısesin Türk dövmesi olay oldu

İdo Tatlıses'in 'Türk' dövmesi olay oldu

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’in instagram sayfasından paylaştığı fotoğraf olay oldu.

6.08.2015Magazin
Dövmenin asıl tutkunu kadınlar

Dövmenin asıl tutkunu kadınlar

Son yıllarda giderek yaygınlaşarak adeta bir tutku haline gelen dövmenin asıl meraklısının kadınlar olduğu ortaya çıktı. Kadınlar daha çok süs motiflerini tercih ederken, tarihteki önemli kişilerin imzaları ile ünlülerin dövmelerinin de büyük rağbet gördüğü belirtildi.

14.08.2009Gündem
Dövmede yaratıcılık savaşları Benim dövmem seninkini döver

Dövmede yaratıcılık savaşları Benim dövmem seninkini döver

Farkında mısınız etrafımızdaki dövmeli insan sayısı her gün artıyor. Alt komşumuzun oğlunda, kuaförümüzde, gittiğimiz restoranın şefinde, garsonunda, iş arkadaşımızda, sevgilimizde, patronumuzda, herkeste dövme var. Belki sizde de var! Eskiden barbarlara özgü olduğu düşünülen, denizcilerle, suçlularla, çetelerle özdeşleşen dövme, önce şarkıcılar, film yıldızları, mankenler gibi göz önünde olanların tutkusu haline geldi, sonra herkese yayıldı.

1.08.2008Kelebek
Çılgın kızlar meleğe dönüştü

Çılgın kızlar meleğe dönüştü

Hollywood'un Angelina Jolie, Pamela Anderson, Jennifer Lopez, Winona Ryder gibi birbirinden çılgın geçmişe sahip güzelleri imaj değiştirerek birer iyilik meleğine dönüştü. İnternetteki “netscape” sitesinin yaptığı derleme, şov dünyasının çılgın kızlarının nasıl birer “meleğe” dönüştüğünü ortaya koydu.

16.11.2004Gündem

Yazar Sonuçları

İsmet de İsmet İsmet de İsmet

- CHP’nin zokayı yutacağından adı gibi emin olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, işin kolay yolunu buldu: İsmet Paşa’nın tek bir fotoğrafıyla CHP’yi baştan ayağa İsmet Paşa tartışmasına kilitliyor ve bir anda herkes “İsmet Paşa’nın elinde sadece Amerikan bayrağı mı vardı?” meselesine odaklanıyor!

8.10.2018

Filmdeki o gazetecinin dövmeleri ve kadınları

'DÖVME’ kelimesini kadınlardan önce yazmama bakıp bundan mizojin bir karakterim olduğunu çıkarmayın sakın...

3.02.2018

Kırmızı halı topuzları

Hollywood yıldızları kırmızı halı üzerinde yürüyeli iki hafta oldu ama şık kıyafetleri, kusursuz makyajları ve saç modelleri hálá konuşulmaya devam ediyor.

6.03.2008