MENÜ

Ünlülerin Çocukları

Ünlülerin Çocukları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ünlülerin Çocukları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 320 Ünlülerin Çocukları haberi bulunmuştur.

Ünlülerin Çocukları Haberleri

Cem Yılmaz ile Ebru Şallı arasında neler oluyor

Cem Yılmaz ile Ebru Şallı arasında neler oluyor?

Sinan Akçıl’dan yeni ayrılan Ebru Şallı ile Cem Yılmaz’ın birlikte çekilen fotoğrafları medyaya bomba gibi düştü. Onlar ‘arkadaşız’ dese de ikiliye yakın kaynaklar ‘her an her şey olabilir’ diyor.

21.08.2016Magazin
Zehra Çilingiroğlu hangi üniversiteyi kazandı

Zehra Çilingiroğlu hangi üniversiteyi kazandı

Ünlü sanatçı Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu'nun okuyacağı üniversite belli oldu.

12.08.2016Magazin
Tamer Karadağlı kızı ile Bebekte

Tamer Karadağlı kızı ile Bebek'te

Tamer Karadağlı, 10 yaşındaki kızı Zeyno’yla Bebek Kahve’deydi.

9.07.2016Magazin
Zehra Çilingiroğluna mezuniyet hediyesi

Zehra Çilingiroğlu'na mezuniyet hediyesi

Zehra Çilingiroğlu, önceki sabah Bebek’te alışveriş yaparken görüntülendi.

29.06.2016Magazin
Helin Avşar: Göz çapkınıyım, bakarım... Ama o kadar

Helin Avşar: Göz çapkınıyım, bakarım... Ama o kadar

Ablasının şöhretinden payına düşeni aldı; 6 yaşından beri göz önünde. Helin Avşar’ın çabuk değiştirdiği işleri, gece hayatına düşkünlüğü, aşkları hep çok konuşuldu. Ama o şimdi; zannedildiği kadar sık iş değiştirmediğini, eskisi kadar gece eğlenmeye çıkmadığını, çapkın değil, ‘göz çapkını olduğunu’ söylüyor. Ve neden yumurtalarını dondurduğunu, bu işlemi nasıl uyguladığını anlatıyor...

28.11.2015Hayat
Ünlülerin Çocuklarının Fotoğraflarını Görüntüleyene Hapis Cezası

Ünlülerin Çocuklarının Fotoğraflarını Görüntüleyene Hapis Cezası!

Ünlülerin çocukları paparazilerden korunacak.ABD'nin Kaliforniya eyaletinde, ünlülerin çocuklarının fotoğraf veya görüntülerini izinsiz çekenlere ağır para ve hapis cezası geliyor.

26.09.2013Avrupa
İşte ilk pozum

İşte ilk pozum

Ünlülerin çocukları kamuoyuyla böyle tanıştı.

27.04.2012Spor Arena
Bedellinin bedeli Burdura ağır oldu

Bedelli'nin bedeli Burdur'a ağır oldu

BURDUR’da, dövizle askerlikte temel eğitimin geçen 22 Kasım’da kaldırıldığını açıklanmasının ardından zor günler geçiren esnaf, bir bir kepenk kapatıyor.

23.03.2012Ekonomi
Annem gülsün diye

Annem gülsün diye

Ünlülerin çocukları sanal dünyada.

28.02.2012Spor Arena
Kızıyla müzikalde

Kızıyla müzikalde

Cihan Ünal, İstanbul Kongre Merkezi’nde sahnelenen Evita Müzikali’ni kızı Yağmur’la birlikte izledi.

16.04.2011Gündem
Annesinin cipiyle alışverişte

Annesinin cipiyle alışverişte

Annesi Sibel Can’a kızıp evi terk ettiği ve Acarkent’te ayrı eve çıktığı haberleriyle gündeme gelen Engincan Ural, önceki akşam İstinye Park’taydı.

12.03.2011Kelebek
Çocuklara özel alışveriş

Çocuklara özel alışveriş

Limango, üyelikle çalışan özel alışveriş sitelerinin en ünlülerinden biri. Ücretsiz üye oluyorsunuz, ünlü markaların ürünlerini çok özel indirimlerle satın alıyorsunuz. Şimdi bu sitenin çocuklar için olanı yapıldı. Limango Türkiye Genel Müdürü Gülfem Toygar ile sanal dünyada alışverişi, çocuk modasını ve kızının seçimlerini konuştuk.

2.02.2011Kelebek
İşte Özgenin bebeği

İşte Özge'nin bebeği

Özge Özberk bir ay önce ilk bebeğini dünyaya getirdi. Leo ismini verdiği bebeğiyle mutluluk pozu veren Özberk ikinci bebeği 'Hemen' istiyor.

28.04.2010Kelebek
Resimler oyuncak olacak

Resimler oyuncak olacak

Türkiye’nin en büyük çocuk süpermarketi Toyiki, “Arkadaşın İçin Boya” projesi kapsamında bütün çocukları mağazalarına bekliyor.

16.04.2009Ekonomi
Çocuklar kime benziyor

Çocuklar kime benziyor

Her biri magazin gündemini fazlaca meşkul eden ünlülerin çocukları babalarına mı yoksa annelerine mi daha çok benziyor? İşte cevap…

9.04.2009Kelebek
Son efsane Bağcıksız Converse

Son efsane Bağcıksız Converse

70’leri hatırlayın... Levi’s’ın, Timberland’ın bir tek Tophane’deki Amerikan pazarında satıldığı yıllar... Amerika’ya her gidene "Lütfeennn bana bir beyaz Converse al!" diye yalvarıldığı zamanlar.... Şaşılacak şey, bugün aynı durum bağcıksız Converse için yaşanıyor.

22.08.2008Kelebek
Karşınızda 2008’in bebekleri

Karşınızda 2008’in bebekleri

2007 ilkbahar-yaz koleksiyonunda başladı, 2007-2008 sonbahar-kış koleksiyonunda devam etti. Burberry markası iki sezonda da reklam fotoğraflarını ünlü insanların çocuklarıyla çekti. Virgin Group’un sahibi Sir Richard Branson’ın oğlu Sam Branson ve İngiliz aktör Jeremy Irons ile Sinead Cusack’in oğulları Max Irons gibi isimlere modellik yaptırdı.

18.01.2008Kelebek
Doğmadan şöhret oldular

Doğmadan şöhret oldular

Hafta Sonu dergisi daha doğmadan şöhret olan ünlü sanatçıların çocuklarını araştırdı.

17.01.2008Kelebek
Bunlar hangi ünlülerin çocukları

Bunlar hangi ünlülerin çocukları

Hollywood'un bazı ünlülerinin çocukları deyim yerindeyse kameralar önünde büyüyor. Buna en iyi örnek de Angelina Jolie ve Brad Pitt'in dört çocuğu ile Katie Holmes ve Tom Cruise çiftinin kızı Suri. Ama bazı ünlüler de çocuklarını basından köşe bucak saklıyor. Sadece çok özel etkinliklerde onlarla birlikte objektiflere poz veriyor. İşte Hollywood'un ünlüleri ve onların çocukları.

23.10.2007Gündem
50 Cent’in oğlu manken oldu

50 Cent’in oğlu manken oldu

New York Moda Haftası’nda Child Magazine Fall’un 2007 koleksiyonunun tanıtıldığı defilede, ünlülerin çocukları ve kardeşleri podyuma çıktı. Lindsay Lohan’ın kardeşleri ve 50 Cent’in oğlu büyük alkış aldı.

11.02.2007Kelebek
Görünüşüme aldanmayın mahcup ve tutucuyum

Görünüşüme aldanmayın mahcup ve tutucuyum

Galatasaray Lisesi mezunu bir tiyatrocu olan Aydemir Akbaş, filmlerde çizdiği fırlama tiplerin aksine, aslında çok tutucu ve mahçup bir yapısı olduğunu söylüyor. Akbaş, ‘Seks filmleri furyasında bile mutlaka bir sululuk yapardım. Daha fazlasına yapım müsait değildi’ diyor.

15.06.2005Kelebek
Ünlülerin çocukları da şık

Ünlülerin çocukları da şık

Sinema, müzik ve podyum dünyasının giyim kuşamlarıyla akım yaratan isimlerinin çocukları da şıklık yarışında...People dergisinin internet sitesindeki habere göre, Gwyneth Paltrow'dan Reese Witherspoon'a, Madonna'dan Victoria Beckham'a kadar pek çok ünlü çocuklarını da adeta şıklık yarışına soktu.

18.05.2005Gündem
Harranlı miniklerin müzik perisi

Harranlı miniklerin 'müzik perisi'

Küçük yaşına rağmen piyanodan kemana kadar çok sayıda enstrümanı çalabilen ve 8 yıldır İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı piyano bölümüne yarı zamanlı devam eden Sera Çamaş, Harranlı köy çocuklarını müzikle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

10.04.2019Gündem
Herkes “fake” bir tek Berkay değil

Herkes “fake” bir tek Berkay değil!

Berkay, Reynmen’in YouTube’da izlenme rakamları sahte dedi. Berkay haklı mı? Reynmen’in 100 milyon izlenmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

11.02.2019Magazin
Sahnede mobbing

Sahnede mobbing

Muazzez Abacı’nın kemancı tokatlaması, Kemal Doğulu’nun DJ’e küfür etmesinin ardından Yıldız Tilbe de sahnede orkestrasını azarlayarak ‘şef benim bana uyacaksınız’ dedi. Yıldız Tilbe’nin bu davranışını Konsey değerlendirdi...

14.01.2019Magazin
Bu Bir İyilik Projesidir: Leyla’dan Sonra

Bu Bir İyilik Projesidir: Leyla’dan Sonra

İstanbul Tıp Fakültesi'nde 2014 yılında ortaya çıkan proje, şimdi 50 tıp fakültesinde çalışmalarını sürdürerek, tedavi gören çocukların dileklerini gerçekleştiriyor.

9.01.2019Gündem
Gülten Kaya eşini anlattı: Her 16 Kasım’da öperek yüzüne yasladığım bir kırmızı gülüm var

Gülten Kaya eşini anlattı: Her 16 Kasım’da öperek yüzüne yasladığım bir kırmızı gülüm var

Tıpkı ‘Biz Üç Kişiydik’ şarkısındaki gibi: Onlar üç kişiydi; Ahmet, Yusuf ve Gülten.

Nihat Doğana ayrılan sürenin sonuna gelindi

Nihat Doğan'a ayrılan sürenin sonuna gelindi

Nihat Doğan’ın 11 ve 16 yaşında iki kızı evine aldığı iddiaları sonrasında yaptığı açıklamalar inandırıcı mı? Beyaz TV’nin soruşturma sonucunu beklemeden Doğan’ın işine son vermesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

16.09.2018Magazin
Defne aşkı olmasa Cem zayıflar mıydı

Defne aşkı olmasa Cem zayıflar mıydı

Defne Samyeli’nin bikinili fotoğraf paylaşımının ardından Cem Yılmaz da setten kaslı bir fotoğraf paylaştı. İki sevgilinin Instagram pozlarını değerlendirip puan verelim. Hangisi daha çok şaşırttı?

19.08.2018Magazin
Nur Yerlitaş’ın o açıklaması hataydı

Nur Yerlitaş’ın o açıklaması hataydı

Nur Yerlitaş, Hadise’nin annesinin intihara teşebbüsünü “Bana doktor sordular ama teşekkür etmediler” diyerek TV2’deki magazin programı “2. sayfa”ya açıkladı. Hadise de “Benim özelimi tüm Türkiye ile paylaştınız” diye tepki gösterdi. Bir iddiaya göre de annenin intihar teşebbüsünden sonra Hadise kardeşleri ile çalışmama kararı aldı. Olayın ardından yaşanan bu zincirleme atışmaları değerlendirelim.

29.07.2018Magazin
Beren o ismi açıklamalı

Beren o ismi açıklamalı

Beren Saat’in “Bir kanal yöneticisi tarafından taciz edildim” açıklaması çok ses getirdi. Ünlü oyuncunun bu sözleri ve ısrarlara rağmen isim vermemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

8.07.2018Magazin

Yazar Sonuçları

Kimseye sırtımı yaslamam, kimseye de sırtımı dönmem

Ferhat Göçer 9’uncu albümü “Bu Kalp İçinde Teksin”i geçtiğimiz hafta sonu çıkardı. Ferhat’la kedileri, köpekleri, balıkları, kaplumbağaları ve kirpileriyle yaşadıkları kocaman bahçeli tripleks villasında buluştuk. Meclis’te gündeme gelen Sağlık Bakanlığı’na danışmanlık yapması konusundan Yılmaz Morgül’ün özrüne, proje albümlerden emlak zenginliğine her şeyi konuştuk.

6.01.2018

Ünlülerin çocukları podyuma çıktı

Harvey Nichols’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kanyon Alışveriş Merkezi’nde düzenlediği ‘Harvey Nichols Kids 2011 Yaz Çocuk Koleksiyonu’ defilesini cemiyet hayatının ünlü anneleri çocuklarıyla seyretti.

24.04.2011

Sevgiliyle kutlama yemeği

Batu Aksoy’dan boşandıktan sonra adı farklı isimlerle anılan Neslişah Alkoçlar, bir süredir Berk Suyabatmaz ile birlikte. İlişkilerini saklama gereği duymayan sevgilileri önceki akşam Orta-köy’deki Blackk’de gördüm. Alkoçlar ve sevgilisi birlikteliklerinin ilk ayını kutlarken, arkadaşları da onların mutluluklarına eşlik ediyordu.

2.02.2011

İki yaşındaki stil ikonları

Ünlü pazarlama gurusu Martin Lindstorm, BRANDchild isimli kitabı için Millward Brown şirketine bundan 7 yıl önce bir araştırma yaptırmıştı.

20.01.2011

Çocuk üzerinden magazin

Leyla Bilginel sperm bankasından sperm aldı, anne oldu, olay oldu.

16.06.2009

Dağda Karfest heyecanı

Özel Yüzyıl Işıl Okulları tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen kış oyunları festivali "Karfest", geçtiğimiz hafta sonu Uludağ’da yapıldı.

5.03.2007

E5 yolunda kimin parmağı varsa derhal istifa etmeli

İstanbul’da trafiğin kimlerin eline kaldığını görmek için, E5 karayolunda son dört ayda yapılanlara bakmak yeterli.

26.12.2006

Seda hala oluyor

Merakla beklenen "Hababam Sınıfı Üç Buçuk" filminin galası önceki akşam Cevahir Alışveriş Merkezi’nde yapıldı.

5.01.2006

Gülten Kaya eşini anlattı: Her 16 Kasım’da öperek yüzüne yasladığım bir kırmızı gülüm var

Tıpkı ‘Biz Üç Kişiydik’ şarkısındaki gibi: Onlar üç kişiydi; Ahmet, Yusuf ve Gülten.

6.01.2019