MENÜ

Ünlüler Ve Anneleri

Ünlüler Ve Anneleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ünlüler Ve Anneleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 52 Ünlüler Ve Anneleri haberi bulunmuştur.

Ünlüler Ve Anneleri Haberleri

Güzel annemin memleketi

Güzel annemin memleketi

İşte ünlüler ve anneleri.

22.08.2016Magazin
Hayata 1-0 yenik başladım

Hayata 1-0 yenik başladım

"Var mısın Yok musun" un 'Maviş'i Nursel'in gözyaşartan hikayesi.

11.05.2008Kelebek
Ünlüler ve anneleri

Ünlüler ve anneleri

Ünlüler çocukluklarında nasıldı acaba? Peki "Dünya bir yana, çocuğum bir yana" sözünü onların anneleri de söylemiş midir dersiniz? Nasıl yetiştirildiler ve ne tür fedakarlıklarla bugünlere gelmeyi başardılar? InStyle dergisi, mayıs sayısında işte bu soruların cevaplarını aradı.

1.05.2007Kelebek
Laik kesimi yok etmenin, dönüştürmenin imkânı olmadığı görülüyor

Laik kesimi yok etmenin, dönüştürmenin imkânı olmadığı görülüyor

Sosyal antropolog ve yazar Prof. Dr. Tayfun Atay’ın yeni kitabı ‘Görünüyorum O Halde Varım/Meşhuriyet Çağı’nda Kültür ve İnsan’, gidişatımızın en net fotoğrafını çekiyor. Meşhurluğun neredeyse mecburiyet sayıldığı toplumsal iklimimizi, yeni dönem rol modellerimizi, siyasi ahvalimizi ve en önemlisi, çıkış formüllerini konuştuk. Haliyle yolumuz Recep Tayyip Erdoğan’dan Acun Ilıcalı’ya, Türkan Şoray’dan Hülya Avşar’a pek çok isimle kesişti.

25.11.2017Hürriyet Pazar
Çeşme’de midye savaşları

Çeşme’de midye savaşları

Hayatlarını midyenin dolmalaşma serüvenine adamış iki aile. Midyeci Pamuk ailesi 33 yıldır, Midyeci Şakir ise 47 yıldır bu işte. İki aile hafta sonları günde toplam 20 bin midye satıyorlar. Çoluk-çocuk, torun-tombalak, gelin-görümce, elti-kayınbirader hepsi bir arada çalışıyor. Yaşamları da bir. Midyeden kazandıkları parayla apartman dikmişler. Midyeci Pamuk ailesinin apartmanı İzmir Kadifekale’de, Midyeci Şakir ailesininki ise Eski İzmir’de… Sabahın kör vakti evlerine konuk olduk; dolma olup midelerimize inene kadar midyenin başına neler geldiğini öğrendik.

Cem Yılmaz küfürlü yanıt vermemeliydi

Cem Yılmaz küfürlü yanıt vermemeliydi

Önce Deniz Akkaya paylaştığı fotoğrafın altına “eskort” kelimesinin geçtiği bir yorum yazan takipçisine sinirlendi. Ardından Cem Yılmaz içinde olduğu projelerin tanıtımını yapmasına takılan takipçisine küfrederek tepki gösterdi. Ünlüler kendilerini çıldırtan takipçilere nasıl tavır almalı? Konsey tartıştı...

12.03.2017Magazin
TEOG sınavları sosyal medyanın gündeminde

TEOG sınavları sosyal medyanın gündeminde

Binlerce ortaokul 8’inci sınıf öğrencisi, iyi bir liseye girmek için TEOG ortak sınavlarının ilk oturumunda ter dökerken, sınavlar sosyal medyanın da gündemindeydi.

25.11.2015Eğitim
Bononun kızı Eve Hewsondan cüretkar pozlar

Bono'nun kızı Eve Hewson'dan cüretkar pozlar

Ünlü müzisyenin küçük kızı büyüdü ve artık kendi ayakları üzerinde duruyor.

1.10.2015Magazin
Kanal D, ATV, Show TV,Fox TV Ve Star TV Yayın Akışı

Kanal D, ATV, Show TV,Fox TV Ve Star TV Yayın Akışı

Kanallarda bugün ne var? Hangi saatte yayınlanacak? Programlar ve diziler saat kaçta, hangi kanalda sorularının cevabı haberimizde

24.07.2015Gündem
Kanal D, ATV, Show TV VE Star TV Yayın Akışı

Kanal D, ATV, Show TV VE Star TV Yayın Akışı

Kanallarda bugün ne var? Hangi saatte yayınlanacak? Programlar ve diziler saat kaçta, hangi kanalda sorularının cevabı haberimizde.

10.07.2015Gündem
Bruce’un adı yok O şimdi CAITLYN

Bruce’un adı yok! O şimdi CAITLYN

Korkunç Kardashian’ların üvey babası Bruce, şimdi Caitlyn. Sen şan, şöhret, alakaya tahvil edeceğin zamana kadar bekle, sonra da 65’inde “İçimdeki kadınla tanışmanın heyacanı içindeyim” diye ortalığa dökül! Kardeşim, gel de Bülent Ersoy’u; şöhretinin zirvesindeyken Türkiye gibi homofobik bir ülkede, her türlü zulmü göze alarak ameliyatını geçirip içinin sesini dinlemiş o insanı alkışlama!

12.06.2015Hayat
Hande Ataizi: Erdoğanın diktatör tavrı doğru olabilir

Hande Ataizi: Erdoğan'ın diktatör tavrı doğru olabilir

Gördüğüm, en hamile gibi olmayan hamile kadın. Hani bazı kadınlar vardır, hamile oldukları için ekstra ilgi beklerler. Dünyadaki tek hamile kadın kendileriymiş gibi davranırlar. Sürekli hamilelik dönemi üzerine konuşup neye aşerdiklerini filan anlatırlar.

27.07.2014Magazin
Seyirci çıldırdı

Seyirci çıldırdı!

Sezen Aksu önceki akşam Turkcell Kuruçeşme Arena’da konser verdi. Ünlü sanatçı, finalde kendisini bırakmak istemeyen seyircisine “Hepiniz çıldırmışsınız” diye takıldı.

30.09.2012Kelebek
KUZEY BANA RESMEN AŞIK

KUZEY BANA RESMEN AŞIK

Geçtiğimiz aylarda ikinci oğlunu kucağına alan Çağla Şıkel, kıskançlık konusunda sınır tanımıyor! Daha şimdiden minik oğullarının gelecekteki özel hayatlarını düşünmeye başlayan Şıkel, “Çocuklarım benden başkasına aşık olduğunda saçımı başımı yolarım” diyor!

19.07.2012Kelebek
Çocuk Gülben

Çocuk Gülben

GÜLBEN Ergen, Kurban Bayramı’nın ilk günü annesini ziyaret etti.

18.11.2010Gündem
Gerçekten şişman mısınız

Gerçekten şişman mısınız?

Beden algı bozukluğu, kişinin beden algısıyla gerçekte sahip olduğu beden arasında gördüğü uyumsuzluk sonucunda ortaya çıkar. Bu durumdan en çok etkilenenler 13-20 yaş arasındaki genç kızlar.

Ünlülerden yeni yıl mesajları

Ünlülerden yeni yıl mesajları

Seninle dergisi ünlüler dünyasında da küçük bir araştırma yaptı, beklentileri sordu.

3.12.2008Kelebek
Şehirler oraya ait kadınlarla güzel

Şehirler oraya ait kadınlarla güzel

Dünyanın 80 şehrinde 160 arkadaşı var. Ve bu sayı hızla artıyor. Yanlış anlamayın hiçbiri ile mektup arkadaşı değil. Her biri ile uzun yıllardır çıktığı seyahatlerde tanıştı. Kimi ile bir dönem sevgili oldu, kimi ile hiç olmadı. Anlaşıldığı üzere ve tabiatı gereği tanıştığı kişilerin yüzde sekseni kadın. Reklamcı ve yayıncı Levent Özçelik (39) yılda ortalama 20 yabancı şehir geziyor. Odessa, Avignon, Korfu, Dallas, Halkidiki, Maui gibi enteresan noktalar keşfediyor.

19.07.2008Kelebek
Her şey çocuklar için

Her şey çocuklar için

İzmir’in Menemen ilçesinde Sabahat Akşiray Otistik Çocuklar Spor Kulubü Derneği’nde eğitim gören 130 otistik çocuğa gelir sağlamak amacıyla bir gece düzenlendi.

20.01.2008Kelebek
Annem misin düşmanım mı

Annem misin düşmanım mı

Bazı yıldızlarla anneleri arasında öyle tanımlanamaz bir ilişki var ki.

19.01.2008Kelebek
O azimli ve çalışkandır

O azimli ve çalışkandır

Gülben Ergen'i zor bir kişilik olarak değerlendiren anne Gülser Ergen, "Gülben, güçlü, azimli, çalışkan ve başarıya fazlasıyla endekslidir" diyor.

1.05.2007Kelebek
Beş vaktin büyümeyen çocukları

Beş vaktin büyümeyen çocukları

Reha Erdem’in dördüncü uzun metrajlı filmi 5 Vakit, katıldığı festivallerden ödüller ve övgüler aldıktan sonra nihayet vizyonda. 25. İstanbul Film Festivali ve Adana Altın Koza Film Festivali'nde En İyi Film seçilen 5 Vakit, üç çocuğun büyüme sancılarını ve acılarını anlatan bir film. Olaylar her günün ezan sesiyle beş vakite bölündüğü, baba ve oğullar arasında bitmek tükenmek bilmeyen bir savaşın yaşandığı bir köyde geçiyor.

2.10.2006Kelebek
Irak’taki savaş kamyon satışlarını vurdu

Irak’taki savaş kamyon satışlarını vurdu

Geçen hafta o hep korktuğum ve gördüğüm yerde hızla yanından uzaklaşmak suretiyle gaza sonuna kadar bastığım kamyonlar hakkındaki önyargılarımı hafifleten bir gerçeğin farkına vardım. Meğer onlar olmasa elimiz kolumuz bağlı kalırmışız.

7.12.2004Kelebek
İşte bayramlık filmler

İşte bayramlık filmler !

Bayramın son günü geldi. Bu kısa tatili şehir dışında geçirdiyseniz ne mutlu size! Ama kentte kaldıysanız ve artık aile büyüklerine yapılan ziyaretler de bittiyse, belki de en iyi seçenek bir bilet alıp bir kaç saatliğine de olsa başka dünyalara doğru yolculuğa çıkmak. Sinema salonlarında her beğeniye hitap eden birbirinden keyifli filmler sizi bekliyor. Gelin "bayramlık" filmlere bir göz atalım...
 Gelecek hafta sinemalarda

16.11.2004Gündem
Medyadan : MAGAZİN

Medyadan : MAGAZİN

Allah Hürriyet’i korusun - Navratilova tenisçi kızımıza ‘özel ilgi’ göstermiş, aman ha! - Erman Hoca’ya laf söylemeyin sakın - İbo’dan zina yorumu (gözünden kaçanlara) - Sergen ‘kırrekt’ çocuktur, demiş - Dantel mini etek ve topuklu pabuçlu ‘koç’ Serdar - Sallama haberler bunlar - Benim de başıma, mankenler gibi, bir ‘iş kazası’ gelse, maaşıma zam yaparlar mı acaba? ve sair magazin haberleri...

19.09.2004Kelebek
Türkler ‘düşman telefonu’ dinleme meraklısı çıktı

Türkler ‘düşman telefonu’ dinleme meraklısı çıktı

Siemens Mobile'nin KFC Research'a yaptırdığı ankette, ‘‘Telefonda en çok kimi dinlemek istersiniz?’’ sorusuna 13 ülkedeki 7 bin kişi çoğunlukla, ‘‘Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ı’’ yanıtı verdi. Ancak, Türkler ve Ruslar, ‘‘Düşmanımın telefonunu dinlemek isterim’’ dedi.

12.03.2004Ekonomi
Türkler ‘düşman telefonu’ dinleme meraklısı çıktı

Türkler ‘düşman telefonu’ dinleme meraklısı çıktı

Siemens Mobile'nin yaptırdığı ankette "Telefonda en çok kimi dinlemek istersiniz?" sorusuna, Türkler ve Ruslar "Düşmanımın telefonunu dinlemek isterim" yanıtını verdi.

12.03.2004Gündem
Geceleri prensesler gibi eğlenirdim kulüp patronluğu deneyeyim dedim,oldu

Geceleri prensesler gibi eğlenirdim kulüp patronluğu deneyeyim dedim,oldu

Türkiye'nin en ilginç eğlence yerlerinden biri. Hani derler ya ‘‘Ortadoğu'da ve Balkanlar'da bir eşi daha yok’’ diye. Tam da öyle. Uzaktan bakınca peri kızlarını andıran, servi boylu, hırçın huylu kadınla erkek arası insanların, mitolojideki Hermafrodit'lerin, Adonisler'in, üçüncü cinsin sahneye çıktığı bir mekan burası.

12.07.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Mikrodalga şöhret olmayın!

Cem Özer, sinema ve tiyatro oyunculuğu bir yana, 90’lı yıllara damga vuran “Laf Lafı Açıyor” programıyla yer edindi televizyon tarihimizde. “Ben sizin yerinizde olsam yalnız bu programı seyrederdim” sloganı ve anlattığı “Yastıkaltı Hikayeleri”yle unutulmayanlar arasında yer almayı başaran ünlü oyuncu ile İlham Veren Konuşmalar organizasyonu için geldiği Bursa’da keyifli bir sohbete imza attık. Oyunculukta emek ve bedel ödemenin kalktığı bir döneme girildiğini anlatan Cem Özer, genç oyuncuların çok çabuk şöhret olmak istediğine dikkat çekerek şu mesajı verdi; “Yalnız doğanın şu kuralını unutmasınlar. Bir madde ne kadar geç ısınırsa o kadar geç soğur. Ben kimseye mikrodalga şöhret olmalarını tavsiye etmiyorum! Ne kadar hızlı ünlü olurlarsa o kadar hızlı unutulurlar.”

16.04.2018

4 yaşındaki Belçikalı bir çocuğun kalbi artık Kartal'da

Gülben Ergen, geçen temmuz ayında Frankfurt’ta röportaj yaptığı Kartal bebeğin annesi Ahu Kahraman Yıldırım’la bu kez İstanbul’daki müzik okulunda buluştu. 19 Kasım’da yeni kalbine kavuşan minik Kartal’ın son durumunu konuştu.

26.12.2017

Sıla’nın o mesajı

İçimiz yanıyor.Yeter artık.Başımız sağ olsun.Lanetliyorum.Kahretsin.

22.08.2015

Yılmaz Erdoğan ve Antalya jürisi sansüre ne yapacak?

Lamı cimi yok Altın Portakal’da Gezi’yi anlatan bir belgeselin yarışmadan çıkarılmasının adı sansürdür...

1.10.2014

Tam çocuğum olmayacak derken oğlum Leon sürpriz yaptı

Gördüğüm, en hamile gibi olmayan hamile kadın. Hani bazı kadınlar vardır, hamile oldukları için ekstra ilgi beklerler. Dünyadaki tek hamile kadın kendileriymiş gibi davranırlar. Sürekli hamilelik dönemi üzerine konuşup neye aşerdiklerini filan anlatırlar.

27.07.2014

Bu çocuklar oyuncak bekliyor...

Burası Soma faciasında 11 şehit vermiş Elmadere Köyü...

20.05.2014

Önce kavga sonra nişan

Trafikte kavga ettikleri haberi magazin sayfalarını süsleyen Ceylan Çapa-Burak Özçivit, kavgadan bir gün sonra Özçivit’in kardeşi Burcun Özçivit’in nişan törenine katıldı.

13.05.2013

Türk kökenli İngiliz sefire’nin yaşam öyküsü

İngiltere’nin başkenti Londra, 1908 ve 1948 yıllarından sonra üçüncü kez olimpiyatlara ev sahipliği yapacak.

14.07.2012

Vicdan mı cüzdan mı

Angelina Jolie’nin Suriyeli mülteciler için Hatay’a gelmesi bizim sanatçıların sosyal konulardaki duyarsızlığını bir kez daha tartışmaya açtı.

19.06.2011

Murat, Mansur, Melih’li 3 ’M’ alışverişi ve çıldır(t)an şefler

Başlığı okuyunca, bir dev marketle Ankara’daki belediye başkanlığı yarışının ne gibi bağlantısı olduğunu sorduğunuzu duyar gibiyim.

14.03.2009

Çabuk büyüyün çocuklar...

Dün gece evimizin arka bahçesine çıktım; şehir ıssız, yollar bomboş, sokak ışıkları yapayalnız, sadece uzaktan sokak köpeklerinin havlama sesleri geliyor...

4.04.2003