MENÜ

Ünlüler De Hata Yapar!

Ünlüler De Hata Yapar! ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ünlüler De Hata Yapar! haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 28 Ünlüler De Hata Yapar! haberi bulunmuştur.

Ünlüler De Hata Yapar! Haberleri

Ünlüler de hata yapar

Ünlüler de hata yapar!

Onları her zaman şık ve gösterişli görmeye alışkınız değil mi? Fakat kimi zaman ünlüler de kameralara kötü giysilerle takılabiliyorlar.

Ünlüler de ‘hata’ yapar

Ünlüler de ‘hata’ yapar!

Orhan Gencebay’ın o unutulmaz şarkısındaki gibi, “Hatasız kul olmaz” elbette... İster oyuncu, ister şarkıcı, ister manken olsun, milyonların hayranlıkla izlediği ünlüler de her insan gibi hata yapabiliyor. Kimi bu hatalarından pişmanlık duyuyor, kimi unutulup gitmesi için elinden geleni yapıyor. Önemli olan hatalardan ders çıkarmak. İşte bunu başaran ünlülerden bazıları ve bir dönem çok tartışılan yanılgıları!

18.09.2007Spor Arena
Bazı kadınlara da bikini yakışmıyor

Bazı kadınlara da bikini yakışmıyor

Mehmet Günsür ve slip mayosu magazin gündeminin ilk sırasına yerleşti. Konsey bu “slip” gündemi tartışmayı ihmal etmedi...

12.08.2018Magazin
Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Kızları İçin dizisinin oyuncu kadrosu

Kızlarım İçin dizisi oyuncularının kimler olduğu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. İstanbul Beykoz’da babadan kalma iki katlı ahşap bir evde yaşayan Yaşar Yılmaz ve ailesinin hikayesini anlatan dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden renkli ve tecrübeli isimler yer alıyor. Peki, Kızlarım dizisinin oyuncuları kimdir?

5.12.2017Televizyon
Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimlerdir İşte dizinin oyuncu kadrosu

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları kimlerdir? İşte dizinin oyuncu kadrosu

Kızlarım İçin oyuncuları ve konusu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Maddi sorunlar nedeniyle geçim sıkıntısı yaşayan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve onların 5 küçük kızının hayata tutunuşunun hikayesini anlatacak olan Kızları İçin, oyuncu kadrosu ile de dikkat topluyor. İşte, Kanal D ekranlarının yeni dizisi Kızlarım İçin oyuncuları ve konusu hakkında tüm detaylar

28.11.2017Televizyon
İki kadının bir erkek için atışması...

İki kadının bir erkek için atışması...

Hakan Sabancı’nın eski sevgilisi Aslışah Alkoçlar, “Türk şarkıcıların tarzlarını beğenmiyorum” dedi. Adı Sabancı’yla anılan Hadise “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” sözünü sosyal medyada paylaşarak sert bir karşılık verdi. Bu kavga nereye gider?

17.04.2017Magazin
Magazin Konseyi haftanın olaylarını değerlendirdi

Magazin Konseyi haftanın olaylarını değerlendirdi

Ajda Pekkan anne olmak istiyor! Hindistan’da 72 yaşındaki bir kadının anne olduğu haberi, çocuk özlemi çeken sanatçıya umut verdi. Magazin Konseyi, haftanın magazin olaylarını masaya yatırdı..

5.03.2017Magazin
Mümkünse uzak durun

Mümkünse uzak durun

Onlar her yerde! Evde, ofiste, okulda, konserde, restoranda... Hiçbir şeyi beğenmeyenlerden her şeye muhaliflere kadar zor insanlarla uğraşmak ayrı bir yetenek gerektiriyor. Üstelik dört yeni huysuz tipi de yükselişte. Psikoterapist Çağatay Öztürk’le zor insanları masaya yatırdık.

14.07.2012Kelebek
Ezel Eyşanla yatakta

Ezel Eyşan'la yatakta!

Ezel'de bu hafta heyecan tam dorukta. İşte yeni bölümün olay görüntüleri, fotoğrafları ve özeti...

6.02.2010Gündem
Kendini 35 yıldır midye dolmasına adamış aile

Kendini 35 yıldır midye dolmasına adamış aile

Siz de deniz kenarında 100 tane midye dolmayı mideye indirdikten sonra acaba bunlar nasıl hazırlanıyor diye düşünenlerden misiniz? Bu pilavı kim pişiriyor? Bu midyeleri kim elleriyle tek tek dolduruyor? Evde mi yapılıyor? Restoranlardan mı plajlara dağılıyor? Kafanızda bu soruların bin bir türlüsü uçuşuyor değil mi?

23.08.2008Kelebek
Çekilemeyen Atatürk filminin 56 yıllık macerası

Çekilemeyen Atatürk filminin 56 yıllık macerası

Geçen hafta gazetelerde Hollywood yıldızı Kevin Costner’ın "Atatürk’ü oynayabilirim" açıklamasını görünce çığlığı bastım.

27.10.2007Kelebek
Val Kilmer, Deniz’e asıldı hatta hoşlandığını söyledi

Val Kilmer, Deniz’e asıldı hatta hoşlandığını söyledi

<1>Foto <1>galeri Pinema Filmcilik'in sahibi Pamir Demirtaş, sinema dünyasını sarsacak açıklamalarda bulundu.

4.10.2007Kelebek
Trafikte 11 bin gizli göz yılda 10 trilyon liralık ceza kesiyor

Trafikte 11 bin gizli göz yılda 10 trilyon liralık ceza kesiyor

Trafikte gizli kimlikleriyle adeta üçüncü bir göz gibi her an hata yapan sürücüleri tespit eden Fahri Trafik Müfettişleri'nin bağlı bulunduğu derneğin başkanı Avukat Sami Güleçyüz, görev tanımları, trafikteki en çok yapılan kural ihlalleri ve trafik sorununun çözümüne karşı yaptıkları uygulamaları anlattı.

12.10.2004Gündem
Eğlendirmiyor

Eğlendirmiyor

İşin çivisi çıkalı epey olmuştu. Derya Tuna orman kanunları gereğince "uyarılırken" sadece silah değil, flaşlar da patladı.

19.10.2002Gündem
Seçime 15 gün kala magazini tartışıyoruz

Seçime 15 gün kala magazini tartışıyoruz

İşin çivisi çıkalı epey olmuştu. Derya Tuna orman kanunları gereğince ‘‘uyarılırken’’ sadece silah değil, flaşlar da patladı. Önceden ‘‘aman kimse görmesin’’ diye düşünülüp yapılan her hareket, uzun bir süredir ‘‘kamera gelmeden kılımı kıpırdatmam abi’’ye dönüşmüştü.

19.10.2002Gündem
Ben doğmadan Yunanistan’a verilmiş 12 Ada’yı bana verdirtti

Ben doğmadan Yunanistan’a verilmiş 12 Ada’yı bana verdirtti

Bir ay süren işkencedeki ifademin büyük bir kısmı hikayedir. Sadece 25 sayfa, dağlarda nasıl dolaştığımı anlattım. Gün Zileli, ben doğmadan 30 sene önce Yunanistan'a verilmiş 12 Ada'yı bana verdirtti. O partiyle görüşmemizin tutanakları elimizde.

4.05.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Aleyna Tilki’nin başka kafaları

2000 doğumlu, her şarkısı bir hit, her videosu milyonlarca izlenen, her yaptığı olay bir genç star var aramızda. Ya biz O’na alışacağız ya da o bize alışacak. Benim temennim bizim Aleyna’ya alışmamızdır, baştan söyleyeyim!   

19.06.2018

Aynı sözü Ak Partili kadın vekile diyebilir mi?

 Ali Ağaoğlu, BBC belgeselinde kadınlar için ‘mal’ dediği yetmemiş gibi, bu konuda suç duyurusunda bulunan CHP Milletvekili Tur Yıldız Biçer için de “O davayı açan kadın benim evime gelsin” dedi.

10.04.2017

Yiğit düştüğü yerden kalkar!

Kaybetmek hayatın bir parçası. Kaybetmekten de, hastalanmaktan da, zaman zaman tökezlemekten de çok fazla korkmayın. Böyle durumlarda o eski Anadolu deyimini anımsayın: Yiğit düştüğü yerden kalkar!

20.05.2016

Erkek keşfedeceği kadını ister

Adı Aşkım Kapışmak. Davranış bilimleri uzmanı. Her sabah ekranda algı, kariyer, duygular ve ilişkiler üzerine konuşuyor. Soma faciasının ilk gününde Soma’daydı. İlişkiler, evlilik, aldatma, kariyer, ünlüler ve tabii Soma’da yapılacaklar sohbet konumuz oldu.

31.05.2014

Yalancı basın

Yalan mı yazıyor medya.. Başlıklar, haberler gerçeği yansıtmıyor mu? Halkın inandığı, inandırıldığı gibi mi her şey?

2.02.2006