MENÜ

Ünal Aysal

Ünal Aysal ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ünal Aysal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ünal Aysal haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.315 Ünal Aysal haberi bulunmuştur.

Ünal Aysal Haberleri

TÜSİADın üye sayısı 469a yükseldi

TÜSİAD'ın üye sayısı 469'a yükseldi

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (TÜSİAD) üye sayısı 40 yeni üye ile birlikte 469 oldu.

25.01.2002Ekonomi
Kayhan: Bu Türkün ateşle imtihanıdır

Kayhan: Bu Türk'ün ateşle imtihanıdır

TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başmkanı Muharrem Kayhan, ‘‘Krizle mücadele edeceğiz, ekonomiyi yeniden büyüme sürecine sorkacağız, sosyal dengeleri koruyacağız, siyaseti yapılandıracağız. AB'ye tam üyelik sürecini hızlandıracağız. Bu Türk'ün ateşle imtihanıdır’’ dedi.

26.01.2002Ekonomi
G.Saray Adası Unite teslim

G.Saray Adası Unit'e teslim

G.Saray Adası yenileniyor... Sarı kırmızılı yönetimin yaptığı 10+2 yıllık opsiyonlu anlaşma karşılığında Unit Şirketler Grubu ile el sıkıştı. Devir teslim törenine Başkan Özhan Canaydın, Unit Şirketler Grubu Başkanı Ünal Aysal ve Belçika Ticaret Bakanı Didier Gosuin katıldı. Adanın inşaatına 1 Aralık'ta başlanacak ve 1 Haziran 2004 tarihinde hizmete sunulacak.

1.10.2002Spor
Evin ve şirketlerin omuz omuza patronları

Evin ve şirketlerin omuz omuza patronları

Türk iş dünyasında birlikte çalışıp, şirketlerini ortak çabalarıyla başarıya taşıyan çiftler dikkat çekiyor. DBR bünyesinde aylık yayınlanan Capital Dergisi, son sayısında ‘‘Omuz Omuza’’ başlığıyla hem evi, hem de şirketlerini birlikte yöneten çiftleri yayınladı.

25.11.2003Ekonomi
Galatasaray AIGden hisseleri alıyor

Galatasaray AIG'den hisseleri alıyor

Galatasaray Sportif ve Galatasaray Kulübü ile AIG şirketleri arasında yapılan sulh anlaşması uyarınca, hisse alımı ve tazminat ödemesi bugün gerçekleşecek.

4.03.2004Ekonomi
Terim istedi kabul ettim

Terim istedi kabul ettim

G.Saray Kulübü Başkanı, yakın dostlarına şunları söyledi: ‘‘Yönetim kurulumuzla ortak karar verdik. Şartların yarattığı bu ortamda verilecek en iyi kararı verdiğimizi düşünüyorum. Yapacak birşey yoktu.’’

6.03.2004Spor
AIG operasyonu tamamlandı

AIG operasyonu tamamlandı

G.Saray Kulübü, AIG ile yaptığı anlaşmaya dün son noktayı koydu. Başkan Özhan Canaydın'ın talimatı üzerine dün toplanan yönetim kurulu, AIG'in elinde bulunan hisse senetlerinin yeniden kulübe geçmesi işlemini tamamladı.

8.03.2004Spor
Platformda ‘iflas’ tartışması

Platformda ‘iflas’ tartışması

Herşey Galatasaray Platformu’nun dün Princess Otel’de düzenlediği toplantıda, kulübün borçlarından nasıl kurtulabileceği tartışıldı. Toplantıda konuşan Ünal Aysal, kulübün mali yapısını düzeltmek için holdingleşmeden başka çare olmadığını anlattı.

20.04.2004Spor

Yazar Sonuçları

Asıl Türkiye, AB’den tarih istemiyor (!)

Brüksel

Burada kimse duyduklarına inanamıyor. Almanya tam tutumunu yumuşatmaya başlamıştı ki, en prestijli 6 Alman Vakfının “bölücülük” yaptıkları savıyla DGM’ye sevkedilmesi şaşırttı.

26.10.2002

GS bunları hak etmedi

Geçtiğimiz Cumartesi Galatasaray’ın kara bir günüydü. Klüp maddeten çökme tehlikesi ile karşı karşıya iken, delegeler kısır seçim kavgası yapıyor, klübün büyükleri ellerini taşın altına koymuyor ve sahada seyircisiyle alay eden bir takım top koşturuyor, bir zamanların efsanesi Terim küçülerek sahadan ayrılıyordu.

23.03.2004

Galatasaray’ı kurtaracak proje

Hafta sonu biraz başka konuları düşünelim. Bunların başında da GS’ın bugünkü durumu ve bundan kurtulma projesi geliyor. Tüm GS’lıların katılımını gerektiren bu formül’ü son aylarda adından en çok söz edilen Ünal Aysal’a sordum.

16.04.2004

Gezer’in gezdirme telaşı

Gezer, terlik sektörünün orta ve orta-alt pazar bölümüne hitap ediyor. Yeni başlayan reklam kampanyasında da hedeflediği pazara uygun gördüğü Müslüm Baba’yı kullanmış.

16.05.2004

Londra, Berlin ve New York Senfoni orkestraları Galatarasaylı mı oluyor

GEÇENLERDE Fransız Ticaret Odası Başkanı ve Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Turgay Kıran ile sohbet ediyorduk.

17.06.2004

Lojmanlar satılmadan yeni lojmanlar geliyor

AKP iktidara gelir gelmez ilk icraatlarından biri ‘Milletvekili Lojmanları’nı boşaltmak ve daha sonra da bunları satışa çıkarmak olmuştu.

11.07.2004