MENÜ

Ultima Thule

Ultima Thule ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ultima Thule haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Ultima Thule haberi bulunmuştur.

Ultima Thule Haberleri

NASA görüntüleri yayınladı Görenler hayrete düştü

NASA görüntüleri yayınladı! Görenler hayrete düştü

NASAnın New Horizons (Yeni Ufuklar) uzay sondası, dünyadan yaklaşık 6.5 milyar km uzaklıktaki güneş sistemindeki en uzak cismin yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını gönderdi.

3.01.2019Dünya
NASA’nın uzay aracı Güneş Sistemi’nin en uzak noktasındaki alçak uçuşunu gerçekleştirdi

NASA’nın uzay aracı Güneş Sistemi’nin en uzak noktasındaki alçak uçuşunu gerçekleştirdi

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA'nın uzay aracı New Horizons (Yeni Ufuklar), Güneş Sistemi'nin uzak sınırlarındaki gök cismi Ultima Thule'ye başarıyla alçak uçuş yaptı.

2.01.2019Teknoloji
Yeni Ufuklar, Güneş Sisteminin keşfi için alçalıyor

Yeni Ufuklar, 'Güneş Sistemi'nin keşfi için' alçalıyor

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA'nın uzay aracı New Horizons (Yeni Ufuklar), tarihi nitelikteki bir görevi yerine getirmek için Güneş Sistemi'nin uzak sınırlarındaki bir gök cismine alçak uçuş yapacak.

31.12.2018Dünya

Yazar Sonuçları

Ertuğrul Özkök’ün son kitabı ‘Tanrıyı Gören Son İnsan’ sorularıyla birlikte gümbür gümbür geliyor: Allah’ı sevmek için ille de dindar olmak gerekmez!  

Kendini güncelleme yeteneği, enerjisi, hayat iştahı ve öğrenme aşkı karşısında etkilenmemek mümkün değil. O hiç eskimiyor, yaşlanmıyor, aksine bence gün geçtikçe gençleşiyor.

6.01.2019

Milli araba öncüsü ve 142 büyük patron niye ‘dışarısı’ diyor

CAPITAL dergisi bu yılın ilk sayısı için 142 CEO ile anket yapmış.

4.01.2019