MENÜ

Ulaş Özdemir

Ulaş Özdemir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ulaş Özdemir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 310 Ulaş Özdemir haberi bulunmuştur.

Ulaş Özdemir Haberleri

Ah Şu Gençler Manchester’da

Ah Şu Gençler Manchester’da

İngiltere’nin Manchester kentinde Manchester Türk İngiliz Derneği bünyesinde kurulan Türk Tiyatro Kulübü, Turgut Özakman’ın ‘Ah Şu Gençler’ adlı tek perdelik oyununu sahneye taşıyor.

1.03.2017Magazin
Cimboma Ziraattan kredi yok

Cimbom'a Ziraat'tan kredi yok

Voleybolda Efeler Ligi'nin 15. haftasında Ziraat Bankası, sahasında Galatasaray HDI Sigorta'yı 3-1 mağlup etti.

11.02.2017Spor Arena
Galatasaray HDI Sigorta: 1 - Ziraat Bankası: 3

Galatasaray HDI Sigorta: 1 - Ziraat Bankası: 3

Voleybol Efeler Ligi'nin 4. haftasında Ziraat Bankası, deplasmanda Galatasaray HDI Sigorta'yı 3-1 yendi.

5.11.2016Voleybol
Yok böyle bir kira Yılda 500 milyon Euro

Yok böyle bir kira! Yılda 500 milyon Euro

Hürriyet Ocak 2015’te yeni havalimanın işletmecisi İGA ile Unifree arasında imzalan 25 yıl süreli dünyanın en büyük duty free anlaşmasının izlerini sürdü. Yeni havalimanı tam kapasiteye ulaştığında planlanan hedefler de tutarsa duty free alanlarını işletecek olan Unifree’nin ödeyeceği yıllık kira 500 milyon Euro’yu (1 milyar 600 mil-yon TL) aşacak.

25.04.2016Ekonomi
Halkın yanıtı

Halkın yanıtı

Ankara’da 35 can alan terör saldırısında hayatlarını kaybedenler gözyaşları arasında uğurlanırken Türkiye teröre lanet yağdırdı. Hazine Müsteşarlığı’ndaki işinden çıkıp evine gitmek üzere durakta beklerken patlamada ölen 26 yaşındaki Murat Gül’ün yakınları cenaze töreninde Türk bayrağı açtı, “Bu bayrak asla inmeyecek” dedi.

14.03.2016Gündem
Terör 16 yaşındaki Destina Peri Parlakın hayatını çaldı

Terör 16 yaşındaki Destina Peri Parlak'ın hayatını çaldı

Başkent'teki terör saldırısı, annesi hamileyken trafik kazasında yaşamını yitiren babasını tanımadan büyüyen 16 yaşındaki Destina Peri Parlak'ın hayatını çaldı.

14.03.2016Gündem
Ankaradaki saldırıda hayatını kaybedenlerin isimleri belli oldu

Ankara'daki saldırıda hayatını kaybedenlerin isimleri belli oldu

Ankara'da dün gerçekleştirilen terör saldırısında hayatını kaybeden 37 kişiden 34'ünün kimlikleri belirlendi.

14.03.2016Gündem
İstanbulun kadın renkleri

İstanbul'un kadın renkleri

İstanbul’u yurt edinen farklı aidiyetlerden, farklı hayatlardan 10 kadın... Peki bu kadınlar İstanbul'u nasıl görüyor? İstanbul'da gündelik yaşamları nasıl ilerliyor? İşte bu soruların cevaplarını aralarında Suriyeli, Afrikalı, Ermeni ve Transseksüelin de olduğu ve İstanbul'da yaşayan 10 kadın çektikleri fotoğraflarla veriyor.

8.02.2016Hayat
Öğrencilerin karne heyecanı

Öğrencilerin karne heyecanı

Bugün okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan 17 milyon 535 bin 236 öğrenci ve 985 bin 362 öğretmen, yarıyıl tatiline başladı. Birinci sınıf öğrencileri ilk kez karne aldıkları için heyecanlıydı. Bazı okullarda ise çocuklar karnelerini bakanların elinden aldı. İşte Türkiye’nin dört bir yanında öğrencilerin yaşadıkları karne sevinci:

22.01.2016Eğitim
611 akademisyenden ifade özgürlüğü bildirisi

611 akademisyenden ifade özgürlüğü bildirisi

Türkiye’de yaşanan son tartışmaların ardından, farklı üniversitelerden 611 profesör, doçent ve yardımcı doçent bir bildiri yayınladı. Aralarında Prof. Dr. Daron Acemoğlu ve Prof. Dr. Dani Rodrik dahil dünyaca ünlü akademisyenlerin de bulunduğu grup, fikir ve ifade özgürlüğü vurgusu yaptı.

18.01.2016Gündem
TGC Sedat Simavi Gazetecilik Ödülü DHA Muhabiri Nilüfer Demirin

TGC Sedat Simavi 'Gazetecilik Ödülü' DHA Muhabiri Nilüfer Demir'in

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) 2015 Sedat Simavi Ödülleri'ne değer görülen sanatçı, gazeteci, edebiyat, spor ve bilim insanlarına verilecek ödüller açıklandı. Sedat Simavi 'Gazetecilik' ödülünü, dünyayı sarsan "Aylan Kurdi Bebek" fotoğrafıyla DHA Bodrum Muhabiri Nilüfer Demir aldı.

4.12.2015Gündem
Bu hafta hangi filmler vizyonda

Bu hafta hangi filmler vizyonda?

2015 yılının sonu Aralık ayının ilk haftasında 3'ü yerli olmak üzere toplamda 6 yeni film sinema izleyicisiyle buluşuyor. Bu hafta vizyona giren filmler arasında Düğün Dernek 2: Sünnet, şimdiden Oscar'a göz kırpan Macbeth, Dolanma, Sarmaşık, Aşka Özgürlük ve Life filmleri yer alıyor.

3.12.2015Keyif
CHP Milletvekili Adayları il il tam listesi | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

CHP Milletvekili Adayları il il tam listesi | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte CHP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi
İşte CHP aday listesi (CHPnin milletvekili adayları kim)

İşte CHP aday listesi (CHP'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden milletvekili adayları kimler? işte CHP aday listesi...

18.09.2015Gündem
CHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlenden milletvekili adayları kimler?

18.09.2015Kelebek

Yazar Sonuçları

Bunu saymayız, yeniden dön gel

Peyami Safa’nın Server Bedi takma adıyla yazdığı polisiyelerin ana kahramanı ‘Kibar hırsız’ Cingöz Recai’nin sinema tarihimizdeki üçüncü uyarlaması ‘Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü’, vasat senaryosunun kurbanı olmuş.

14.10.2017