MENÜ

Ufo

Ufo ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ufo haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.219 Ufo haberi bulunmuştur.

Ufo Haberleri

CIA, yıllardır gizlediği UFO belgelerini açıkladı

CIA, yıllardır gizlediği UFO belgelerini açıkladı

ABD Merkezi İstihbarat Dairesi, UFO ve uzaylılarla ilgili gizliliği kaldırılmış çok sayıda belgeyi paylaşıma açtı. Söz konusu belgeler, CIA’in 1978 yılında UFO ve uzaylılarla ilgili yaptığı araştırmadaki binlerce belgeyi kapsıyor. Bu belgelerin büyük kısmı ise 1940’lı ve 1950’li yıllara ait.

27.1.2016Dünya
Hugoda küfür olayı yaşandı mı İşte 8 teori...

Hugo'da küfür olayı yaşandı mı? İşte 8 teori...

Hugo ve Tolga Abi’ye canlı yayında küfredildi mi? Cevap 'evet' ise, nerede bu çocuk? Günlerdir Ekşi Sözlük'ün gündeminin zirvesinde yer alan bu tartışma ile sosyal medya pek eğleniyor. Bu eğlenceden komplo teorileri bile türedi. 'Tolga Abi'nin küfürbaz çocuğu bulup "ortadan kaldırdığı" iddiası bile var!

22.1.2016Gündem
Neil deGrasse Tyson: Plüton böyle daha mutlu

Neil deGrasse Tyson: 'Plüton böyle daha mutlu!'

Dünyanın en ilginç insanlarından biri. Eski güreşçi. Bir güreşçinin dansla da ilgilenmesini ilginç buluyorsanız sıkı durun çünkü ‘daha’sı var: Aynı zamanda astrofizikçi. Planetary Society’nin başkanlığını ve Amerikan Doğa Tarihi Müzesi’ndeki Hayden Planetoryumu’nun yöneticiliğini yapıyor. Sekiz onursal doktora sahibi, Time dergisi tarafından dünyayı etkileyen 100 insandan biri seçildi, hatta bir asteroide adı verildi: Neil deGrasse Tyson. Ama kitleler onu 2014’te yaptığı ‘Kozmos: Bir Uzay Serüveni’ belgeselinde, evrenin en karmaşık sırlarını herkesin anlayabileceği şekilde anlatmasıyla tanıdı. Telefonda 15 dakika cehaletime maruz kaldı, gülmekten yerlere yattı.

9.1.2016Hayat
Büyük hadron çarpıştırıcısı üzerinde esrarengiz görüntüler

Büyük hadron çarpıştırıcısı üzerinde esrarengiz görüntüler

İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan CERN laboratuvarındaki Büyük Hadron Çarpıştırıcısı üzerinde kaydedilen bu ilginç görüntülerde gökyüzünde oluşan bir girdap sonucu bulutların çekildiği gözlemleniyor. Daha sonra beliren bir cisim girdabın merkezine doğru hareket edip gözden kayboluyor. Gelen bilgilerde bu cismin UFO olduğuna dair yorumlar var. Fakat henüz görüntülerin gerçek olup olmadığına ilişkin kesin bir bilgi yok.

7.1.2016Diğer Videolar
UFOya yıldırım çarptığı iddia edilen video internette viral oldu

UFO'ya yıldırım çarptığı iddia edilen video internette viral oldu

Avusturya'nın başkenti Viyana'da Marie Mela adındaki öğrencinin yeni yılda çektiği inanılmaz videoda  internette viral oldu.Yayınlamasının ardından video, internette hızla yayıldı. Videoda  Marie Mela, arkadaşlarıyla birlikte yeni yıla girmeye hazırlanıyordu. Havai fişek gösterileri sırasında gümüşi beyaz bir nesneye yıldırım çarptığı görüldü. Mari'nin, "UFO mu yoksa garip bir hava olayı mı emin değilim. Bunun ne olduğu konusunda bilgisi olan var mı? Yeni yılda bunu gören başkası da oldu mu?" sözleriyle paylaştığı görüntü sosyal medyada rekor kırdı.

4.1.2016Haber
Altı çocuğun yandığı Kuran kursu sözlü izinle açılmış

Altı çocuğun yandığı Kuran kursu 'sözlü izin'le açılmış

Diyarbakır'ın Kulp'ta çıkan ve 6 çocuğun can verdiği yatılı erkek Kuran kursu yangınında inanılmaz ihmaller saptandı.

18.12.2015Gündem
Lufthansa ile Ver.di anlaştı Gözler pilot ve hostes sendikalarında

Lufthansa ile Ver.di anlaştı! Gözler pilot ve hostes sendikalarında

Son dönemde grevlerle gündeme oturan Lufthansa, yer hizmetleri çalışanları sendikası Verdi ile anlaştı. Grup, hafta içerisinde pilotlar ve kabin memurları sendikası ile masaya oturacak.

1.12.2015Avrupa
Adapazarında Temalı Park Çalışmaları Son Buldu

Adapazarında Temalı Park Çalışmaları Son Buldu

ADAPAZARI'NDA TEMALI PARK ÇALIŞMALARI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

26.11.2015Sakarya
Lufthansada grev iptal edildi

Lufthansa'da grev iptal edildi

Alman havayolu şirketi Lufthansa'da bu hafta yapılacak grev iptal edildi.

25.11.2015Avrupa
Lufthansa çalışanları yine greve gidiyor

Lufthansa çalışanları yine greve gidiyor

Alman havayolu şirketi Lufthansa çalışanlarının sendikası, 26, 27 ve 30 Kasım tarihlerinde greve gideceklerini duyurdu.

24.11.2015Avrupa
Çocuklar Çizgi Film Karakterleri İle Eğleniyor

Çocuklar Çizgi Film Karakterleri İle Eğleniyor

ELAZIĞ'DA PARKLAR ÇİZGİ FİLM KARAKTERLERİ İLE SÜSLENDİ.

17.11.2015Elazığ
TEOG sınavında çıkmış sorular ve cevapları | 2014/2015

TEOG sınavında çıkmış sorular ve cevapları | 2014/2015

TEOG 1.dönem ortak sınavlar 25-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Geçmiş senelerde TEOG' da çıkmış sorular neler? Ayrıntılar haberimizde..

17.11.2015Bilgi
Frankfurtta Lufthansa protestosu

Frankfurt'ta "Lufthansa" protestosu

Alman havayolu şirketi Lufthansa'da çalışan kabin personelini temsil eden "Bağımsız Kabin Personeli Organizasyonu (UFO)" sendikası, Almanya'nın Frankfurt kentinde gösteri düzenledi.

14.11.2015Avrupa
Lutfhansa’da grev iki gün uzatıldı

Lutfhansa’da grev iki gün uzatıldı

Alman Lufthansa Havayolları kabin memurlarının geçen hafta Cuma günü başlayan grevi iki gün uzatıldı.Sendikanın verdiği bilgiye göre grev 13 Kasım Cuma günü gece yarısında sona erecek.

11.11.2015Ekonomi
Lufthansadaki grev uzatıldı

Lufthansa'daki grev uzatıldı

Alman havayolu şirketi Lufthansa'da çalışan kabin personelinin, emeklilik ücretlerinde iyileştirme talebiyle geçen hafta cuma günü başlattıkları grevin 13 Kasım Cuma gece yarısına kadar süreceği bildirildi.

11.11.2015Avrupa
Lufthansa 929 uçuşu iptal etti

Lufthansa 929 uçuşu iptal etti

Alman havayolu şirketi Lufthansa'da kabin personelinin yaptığı grev nedeniyle 929 uçuş iptal edildi. Grevden etkilenen yolcu sayısı 110 bini aşıyor.

9.11.2015Avrupa
Lufthansada grev yine uzadı

Lufthansa'da grev yine uzadı

Alman havayolu şirketi Lufthansa'da çalışan kabin personelinin emeklilik ücretlerinde iyileştirme talebiyle cuma günü başlattıkları grevin pazartesi günü de süreceği açıklandı.

8.11.2015Ekonomi
Lufthansa grevi binlerce yolcuyu mağdur etti

Lufthansa grevi binlerce yolcuyu mağdur etti

Almanya’nın en büyük havayolu şirketi Lufthansa’da kabin çalışanları, bir haftalık iş bırakma eylemini dün saat 14.00 itibariyle Frankfurt ve Düsseldorf Havaalanlarında başlattı. Lufthansa üzerindeki baskıyı artırmak isteyen Uçuş Kabin Görevlileri Kuruluşu (Ufo), grev süresi boyunca farklı havaalanlarını hedef alacaklarını açıkladı.

8.11.2015Avrupa
Lufthansada grevi uzattı

Lufthansa'da grevi uzattı

Alman hava yolu şirketi Lufthansa ile Bağımsız Kabin Personeli Sendikası (UFO) arasında çalışma koşullarının iyileştirilmesi amacıyla sürdürülen görüşmelerin başarısız sonuçlanmasının ardından alınan greve devam edileceği bildirildi.

7.11.2015Avrupa
Lutfhansa personeli yine greve gidiyor

Lutfhansa personeli yine greve gidiyor

Alman havayolu şirketi Lufthansa'da çalışan kabin personelinin emeklilik ücretlerinde iyileştirme talebiyle yarından itibaren greve gideceği bildirildi.

6.11.2015Ekonomi
Lufthansa yine greve gidiyor

Lufthansa yine greve gidiyor

Yıl boyunca Alman Pilot Sendikası Cockpit’in grev dalgalarıyla sarsılan Lufthansa, şimdi de Bağımsız Kabin Personeli Organizasyonu Sendikası (UFO)’nın aldığı “Cuma günü greve gidiyoruz” kararıyla karşı karşıya geldi.

6.11.2015Avrupa
Duyma engelli perküsyon virtüözü Evelyn Glennie: Müzik dinlenmez hissedilir

Duyma engelli perküsyon virtüözü Evelyn Glennie: Müzik dinlenmez hissedilir

Müziğin sadece kulaklarımıza gelen titreşimlerden ibaret olmadığının adeta canlı kanıtı İskoçyalı müzisyen Evelyn Glennie. Bir perküsyon sihirbazı olarak anılıyor tüm dünyada. Onun hikâyesini farklı kılan bir diğer özelliği ise duyma engelli olması. Bu yılın Polar Prize Ödülü’nün iki sahibinden biri olan Glennie, İskoçya’nın önde gelen müzik ikonlarından biri olarak 2012 Londra Olimpiyatları’nın açılış töreninde de bir performans sergilemişti.

21.10.2015Gündem
Lufthansada grev krizi

Lufthansa'da grev krizi

Pilotların düzenlediği grevler neticesinde 13. kez mağdur olan uçak yolcularını, şimdi de uçuş kabin görevlilerinin iş bırakma eylemleri tehdit ediyor. Kabin görevlilerini temsil eden Bağımsız Uçuş Görevlileri Kuruluşu (Ufo) yaklaşık iki senedir Lufthansa ile sürdürdüğü görüşmelerin bir önceki gün başarısız olduğunu açıkladı.

21.10.2015Avrupa
Sadece bacaklar değil, göğüs kılları ve spermler de dahil: Hangi ünlünün neresi sigortalı

Sadece bacaklar değil, göğüs kılları ve spermler de dahil: Hangi ünlünün neresi sigortalı

Sıradan insanlar için ev ya da araba gibi mal varlıklarını sigorta ettirmek son derece doğal... Gösteri dünyasının ünlüleri ise bunların yanı sıra bedenlerinin bazı parçalarını güvence altına alıyor. Kimi ünlünün bacakları, kiminin göğüsleri kiminin de kalçası sigortalı. Ama aralarında ilginç yerlerini sigorta altına alanlar da var. Mesela bir ünlü şarkıcı göğüs kıllarını bir başka müzisyen de spermlerini sigortalattı. Bakın bakalım hangi ünlünün neresi sigortalı.

21.10.2015Magazin
Gizemli gezegenden yeni fotoğraflar

'Gizemli gezegen'den yeni fotoğraflar

ABD Uzay ve Havacılık Dairesi'nin (NASA), "gizemli gezegen" olarak bilinen Plüton'a ait yayımladığı yeni fotoğraflarda gezegenin mavi bir gökyüzüne sahip olduğu görülüyor.

8.10.2015Dünya
NASAnın Ay fotoğrafları UFO tartışması yarattı

NASA'nın Ay fotoğrafları 'UFO' tartışması yarattı

ABD Uzay ve Havacılık Dairesi'nin (NASA) geçtiğimiz günlerde yayımladığı binlerce Ay fotoğrafından bazıları, UFO tartışmalarını da beraberinde getirdi.

7.10.2015Dünya
NASAnın Ay fotoğrafları UFO tartışması yarattı

NASA'nın Ay fotoğrafları 'UFO' tartışması yarattı

ABD Uzay ve Havacılık Dairesi'nin (NASA) geçtiğimiz günlerde yayımladığı binlerce Ay fotoğrafından bazıları, UFO tartışmalarını da beraberinde getirdi.

7.10.2015Dünya
Mars suyu içilebilecek mi

Mars suyu içilebilecek mi?

NASA'nın Mars'ta su olduğuna dair açıklaması yeni soruları da beraberinde getirdi. En çok merak edilen soru ise Mars suyu içilebilecek mi?

5.10.2015Kelebek
Bir Kelime: UFO

Bir Kelime: UFO

Bir Kelime'de bu hafta insanlar, açılımı "Unidentified Flying Object" (Bilinmeyen Uçan Cisim) olan UFO'yu sordu, birbirinden ilginç cevaplar aldı.

2.10.2015Eğlence
Gökyüzünde esrarengiz cisim

Gökyüzünde esrarengiz cisim

Geçen pazartesi günü Darwin'de gökyüzünde kaydedilen cisim çeşitli spekülasyonlara neden oldu. Uzmanlar bunun önemsiz bir atmosfer olayı olduğunu yada göktaşı olabileceğini söylerken yerel halk UFO iddialarını ortaya attı.

2.10.2015Haber
Komplo Teorilerinin en ilginci: Ayda bulunan uzaylı kadın mumyası

Komplo Teorilerinin en ilginci: Ay'da bulunan uzaylı kadın mumyası

Bilindiği gibi NASA, Apollo 17 görevi ile insanlı Ay uçuşlarını resmen sonlandırmıştı. Amerika'nın hâlâ Ay'a bile gidip gitmediği komplo teoristlerince tartışıladursun, bugün yapacağı basın toplantısıyla 'Ay'da bulunan kadın mumyası' tekrar gündeme gelmiş durumda.

28.9.2015Kelebek
İspanya’daki Salamanca Katedralindeki esrarengiz astronot

İspanya’daki Salamanca Katedrali'ndeki esrarengiz astronot

İspanya’daki bir katedralin dış duvarlarındaki taş oymalarda görülen astronot figürü kafa karıştırıyor. Bu sadece muzip bir şaka mı, duvardaki yontmaların arasında bulunan Astronot heykeli eskiden var mıydı, yok muydu?

26.9.2015Kelebek
Uzaylılar tarafından gerçekleştirilmiş 10 ilginç kaçırılma olayı | Üçüncü Türden Yakınlaşmalar

Uzaylılar tarafından gerçekleştirilmiş 10 ilginç kaçırılma olayı | Üçüncü Türden Yakınlaşmalar

Bazı araştırmacılara göre uzaydan gelen yaratıklar yaklaşık 300 yıldır insanları kaçırmaktadırlar. İddilara göre yıllardır, bir ya da birden fazla insan dünya dışı varlıklar tarafından geçici bir süre alıkonulmakta ve farklı yerlerde yaşayan, birbirleriyle iletişim kurmaları hiçbir şekilde mümkün olmayan kişiler tarafından verilen detaylı kaçırılma raporları şaşırtıcı bir biçimde birbirleriyle tutarlılık göstermekte. İşte İngiliz UFO uzmanı Jenny Randles'ın kitabında yer alan birbirinden ilginç kaçırılma vakaları...

18.9.2015Kelebek
Ufo zannedildi ama...

Ufo zannedildi ama...

Miami’de gece saatlerinde çekilen bir videoda, gökyüzünde ilginç bir şekle bürünen bir cisim görüntülendi. Daha sonra cismin Cape Canaveral üssünden fırlatılan Atlas V roketi olduğu anlaşıldı.

5.9.2015Haber
Karşınızda Mars Kertenkelesi

Karşınızda 'Mars Kertenkelesi'

İri gözlü ve tek boynuzlu, kertenkeleye benzeyen bir görüntü Mars’ı izleyen keşif aracının kameralarına yansıdı. ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA) Mars’a yolladığı Curiosity robotunun çektiği son görüntü yeni bir tartışma yarattı.

1.9.2015Kelebek
UFO olduğu iddia edilen o görüntüler

UFO olduğu iddia edilen o görüntüler

NASA Uzay istasyonundan kaydedilen bu görüntülerin UFO olduğu iddia edildi.

28.8.2015Haber
Çatıda dolaşan ‘ince adam’ bir uzaylı mı

Çatıda dolaşan ‘ince adam’ bir uzaylı mı?

Meksika, UFO vakalarının en çok yaşandığı ülkelerden biri. Amatör kameraya çekilen görüntülerin adresi de yine Meksika. Nuevo Laredo şehrinde kaydedilen bu görüntülerde çatıdaki ‘ince adam’ın bir uzaylı olup olmadığı tartışılıyor.

22.8.2015Kelebek
Çatıda dolaşan ‘ince adam’ bir uzaylı mı

Çatıda dolaşan ‘ince adam’ bir uzaylı mı?

Meksika UFO vakalarının en çok yaşandığı ülkelerden biri.Amatör kameraya çekilen görüntülerin adresi de yine Meksika.

22.8.2015Eğlence
Marsta çekilen bu fotoğrafta bir kadın mı var

Mars'ta çekilen bu fotoğrafta bir kadın mı var?

Mars’ta bulunan kâşif robot Curiosity tarafından çekilen ve NASA tarafından yayınlanan bir fotoğraf, Uzay’da hayat olduğuna dair tartışmaları yeniden alevlendirdi.

6.8.2015Dünya
Üstümüzden UFO mu geçti

Üstümüzden UFO mu geçti

ABD’de New York JFK Havalimanı’ndan kalkan bir yolcu uçağının yükselirken üzerinden geçen bir cisim heyecan yarattı.

4.8.2015Dünya
Amerikada tartışma yaratan görüntü

Amerika'da tartışma yaratan görüntü

Amerika bu görüntüyü tartışıyor. Yolcu uçağı havalanırken kameraya takılan görüntü ülkede tartışma yarattı. Esrarengiz cismin bir kuş olduğu iddia edildi. Bir çok uzman ise uçağa teğet geçen cismin UFO olduğu konusunda hemfikir. İşte Show Tv'nin o haberi...

4.8.2015Haber
Uçağın üzerinde görüntülenen cisim şoke etti

Uçağın üzerinde görüntülenen cisim şoke etti

ABD, New YOrk JFK havaalanından kalkış yapan bir uçağın üzerinde görüntülenen ve hızlı hareket eden cisim herkesi şoke etti. 7 Temmuz'da amatör bir kamera tarafından kaydedilen görüntülerde, New York JFK havaalanından henüz havalanmış olan Virgin Atlantic'e ait bir uçağın üzerinde hızla hareket eden bir cisim göze çarpıyor. Görüntüyü çeken kişi cismi fark ettiğinide büyük bir şaşkınlık yaşadığını söylüyor. Görüntülerin paylaşılmasından sonra UFO tartışmaları da beraberinde getirdi. Görüntülerin gerçek olup olmadığına dair resmi bir açıklama yapılmadı.

3.8.2015Haber
THY pilotu: Artık UFOlara inanıyorum

THY pilotu: Artık UFO'lara inanıyorum

THY'de yıllarca pilotluk yapan İbrahim Bilir, yaşadığı bir olay sonrasında, UFO'lara inandığını söyledi.

14.7.2015Kelebek
Denizin altında su altı bahçeleri

Denizin altında su altı bahçeleri

İtalyan bilim adamları 4 yıldır bilim kurgu filmlerini aratmayan bir projeyi gerçekleştiriyor; Su altı bahçeleri

9.7.2015Dünya
NASA videosuyla gündeme gelen uzay çöpü nedir

NASA videosuyla gündeme gelen uzay çöpü nedir?

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi'nin (NASA) canlı yayınında ekranlara yansıyan görüntüler bomba etkisi yarattı. Üç parlak ve yuvarlak cismin sırayla dünyadan uzaklaştığının görülmesinden sonra NASA aniden yayını aniden kesti. Bu görüntüler, komplo teorisyenlerinin iddia ettiği gibi UFO mu? Yoksa uzay çöpü mü?

2.7.2015Kelebek

Yazar Sonuçları

Harbiden o göktaşları kaçtan gidiyor?

Bingöllülerin şehirlerine düşen göktaşı parçalarını toplayıp oraya gelen Ruslara, Almanlara sattığı haberini okuduğunuzda muhakkak aklınızdan şu soru geçmiştir:

21.11.2015

78 milyonun kaderi bir insanın dudakları arasında olmamalı

Onu Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan’ın oğlu olarak tanıdık... Soyadına, yakışıklılığı da eklenince popülaritesi her geçen gün biraz daha arttı. Diziler, yarışmalar derken bir anda bambaşka bir kulvarda çıktı karşımıza. Onu Bahçeşehir Üniversitesi’nde gençlerle sohbet edip, çay içerken yakaladım.

26.10.2015

Yarım saatte biletleri tükendi

Festivaller arasında haklı şöhretini en önde götüren Glastonbury Festivali yine bir rekora imza attı. Geçtiğimiz hafta sonu 22-26 Haziran 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Glastonbury Festival biletlerinin satışa çıkmasından yarım saat sonra tamamı tükendi.

9.10.2015

Yarım saatte biletler tükendi

Festivaller arasında haklı şöhretini en önde götüren Glastonbury Festivali yine bir rekora imza attı. Geçtiğimiz hafta sonu 22-26 Haziran 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Glastonbury Festival biletlerinin satışa çıkmasından yarım saat sonra tamamı tükendi.

9.10.2015

İleri derecede oral ilişki kıkırdaması

İsviçre gazetesi Blick bile konuyu gündem yaptığına göre bizim atlamamız ayıp olur.

14.7.2015