MENÜ

Ücret

Ücret ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ücret haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 38.664 Ücret haberi bulunmuştur.

Ücret Haberleri

SGK 5 kanser ilacını geri ödeme kapsamına aldı

SGK 5 kanser ilacını geri ödeme kapsamına aldı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), 5 kanser ilacını geri ödeme kapsamına aldı.

21.3.2018Ekonomi
SGK’dan kanser ilaçları ile ilgili önemli karar

SGK’dan kanser ilaçları ile ilgili önemli karar!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sağlık Uygulama Tebliğindeki değişikliklerle, 5 adet kanser ilacının geri ödeme kapsamına alınarak vatandaşların erişimine açıldığını bildirdi.

21.3.2018Gündem
SGK, 5 kanser ilacını ödeme listesine aldı

SGK, 5 kanser ilacını ödeme listesine aldı

SGK, 5 kanser ilacını ödeme listesine aldı

21.3.2018Ankara
‘Asgari ücret 751 euro olsun’

‘Asgari ücret 751 euro olsun’

Ekonomik krizden çıkmaya çalışan Yunanistan’da, asgari ücretlerin artırılması talebinde bulunan göstericiler, ‘kemer sıkma’ önlemlerini protesto etti.

21.3.2018Avrupa
Üniversite adayları dikkat YKS başvurusu için son gün

Üniversite adayları dikkat! YKS başvurusu için son gün

Yaklaşık 2 milyon adayın katılacağı YKS için başvurular bugün sona eriyor. Adayların bugün akşama kadar kadar interent, başvuru merkezlerinden lise son sınıflar ise kendi okullarından başvuru yapması gerekiyor. İnternetten başvurular 23.59’da sona erecek. Başvuru ücretleri ise 22 Mart akşamına kadar yatırılabilecek. Adayların katılacağı her oturum için 50 TL ödemesi gerekiyor. Bu süreyi kaçıranlar ise 4 Nisan’da hem başvuruda bulunacak hem de ücret yatıracak. Fakat geç başvuru ücreti her oturum için 75 TL olacak.

21.3.2018Eğitim
Grevler bugün de devam edecek... İki şehirde toplu ulaşım duracak

Grevler bugün de devam edecek... İki şehirde toplu ulaşım duracak

Almanya’da çok sayıda kamu çalışanının ücret artış talebiyle dün birçok eyalette uyarı grevi yaptı. Uyarı grevi önümüzdeki günlerde de devam edecek. Bugün ise özellikle Köln ve Düsseldorf kentlerinde toplu taşıma çalışanları grev yapacak.

21.3.2018Avrupa
Talisca zam istiyor

Talisca zam istiyor!

Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldız futbolcusu Talisca kulüpte kalmak için zam istedi. İşte yıldız oyuncunun istediği yeni yıllık ücret...

21.3.2018Futbol
5 soruda Facebook verilerini usulsüz kullanmakla suçlanan Cambridge Analytica

5 soruda Facebook verilerini 'usulsüz kullanmakla' suçlanan Cambridge Analytica

İngiltere Bilgi Komisyonu, Facebook'ta 50 milyon kullanıcı profiline ait verileri usulsüz kullanmakla suçlanan Londra merkezli Cambridge Analytica adlı veri analiz şirketi hakkında soruşturma başlatmaya hazırlanıyor.

21.3.2018Teknoloji
Bakan Albayrak: En ucuz doğalgaz Türkiyede

Bakan Albayrak: En ucuz doğalgaz Türkiye'de

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "(Her şey Türkiye için) sloganıyla çıktığımız bu yolda bugün Edirne İpsala'dan Van Edremit'e, Sinop Gerze'den Gaziantep Oğuzeli'ye, Çankırı Ilgaz'dan Siirt Tillo'ya kadar 101 yerleşim yerine daha doğalgaz getirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. 2017 ve 2018'de toplam 3 milyar liralık iletim ve dağıtım yatırımlarıyla daha gelişmiş bir doğalgaz altyapısına kavuşmuş olacağız." dedi. Albayrak ayrıca doğalgazın vatandaşlara uygun maliyetle sunulması noktasında Türkiye'nin AB ülkeleri arasında hem haneye hem de sanayiye en ucuz doğalgaz temin eden ülke olduğunu söyledi.

20.3.2018Ekonomi
Paris Belediyesi şişme kadın genelevi için karar verecek

Paris Belediyesi 'şişme kadın genelevi' için karar verecek

Silikon şişme kadınlar ile 1 saat geçiren müşterilerinden 89 euro ücret talep eden (yaklaşık 450 TL) bir işletmenin açıp kalıp kalmayacağına Paris Belediyesi karar verecek.

20.3.2018Dünya
3 ilçeden havalimanına toplu taşıma hizmeti

3 ilçeden havalimanına toplu taşıma hizmeti

3 ilçeden havalimanına toplu taşıma hizmeti

20.3.2018Merkez
YKS başvurusu için geç kalana zamlı ücret

YKS başvurusu için geç kalana zamlı ücret

YKS başvuruları 21 Mart’ta sona eriyor. İnternetten, başvuru merkezinden ya da kayıtlı oldukları okullardan başvurusunu yapan adayların 22 Mart akşamına kadar da YKS oturumları olan TYT, AYT ve YDS için 50’şer lira yatırması gerekecek. Bu süreyi kaçıranlar için geç başvuru tarihi ise 4 Nisan. Fakat bu adaylar her oturum için 50 yerine 75’er lira ödeyecek.

20.3.2018Eğitim
YKS başvuruları için son gün | YKS başvurusu nasıl yapılır başvuru ücreti nereye yatırılır

YKS başvuruları için son gün | YKS başvurusu nasıl yapılır başvuru ücreti nereye yatırılır?

Üniversite hayali kuran öğrencilerin merakla beklediği YKS sınavı için başvurular bugün son buluyor. Başvuru sürecinin bitmesinin yaklaşmasıyla birlikte henüz başvuru yapmamış öğrenciler YKS için nasıl başvuru yapıldığını ve YKS başvuru ücretinin nasıl ve nereye yatırılacağını merak edip araştırıyor. Peki, YKS başvurusu nasıl yapılır? YKS başvuru ücreti nereye yatırılır?

20.3.2018Gündem
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş ekranı - E-Okul devamsızlık sorgulama ve not görüntüleme sistemi

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş ekranı - E-Okul devamsızlık sorgulama ve not görüntüleme sistemi

Milli Eğitim Bakanlığı'nın öğrenci ve velilerin kullanımına sunduğu ve son zamanların en çok tercih edilen hizmetlerinden olan e-Okul sistemi aracılığı ile birçok sorgulama işlemi yapılabiliyor. Kullanmak için hiçbir ücret ödenmeyen bu sistemi nasıl kullanacağını bilmeyen vatandaşlar ise internette konu hakkında araştırma yapıyor. Peki e-Okul giriş nasıl yapılır? e-Okul VBS'ye nasıl girilir? e-Okul'dan neler sorgulanabilir?

19.3.2018Gündem
ÖSYM’den YKS ile ilgili 63 video... YKS başvuruları ne zaman sona eriyor

ÖSYM’den YKS ile ilgili 63 video... YKS başvuruları ne zaman sona eriyor?

YKS başvuruları 21 Mart’ta sona eriyor. Üniversite adayları işlemlerini tamamlamaya çalışırken, ÖSYM bilgilendirme amacıyla hazırladığı videoları güncelledi. Engelli ve diğer adaylar için toplam 63 video hazırlandı. Videolarda başvuru süreci, formun nasıl doldurulacağı, sınav ücretlerinin nasıl ve nerelere yatırılabileceği, TYT ve AYT’nin nasıl uygulanacağı, sınav binasına en geç saat kaçta girileceği ile ilgili birçok bilgiye yer veriliyor.

19.3.2018Eğitim
1 TL’lik otopark pankartlarla başladı

1 TL’lik otopark pankartlarla başladı

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı tüm otoparkların ilk bir saatinin ücretsiz, tam gün ücretinin ise 1 TL olmasına ilişkin karar uygulanmaya başladı.

18.3.2018Ankara
47 kromozomlu bir mucize

47 kromozomlu bir mucize

Down sendromu, insan vücudunda 46 olan kromozom sayısının 47 olmasıyla meydana gelen genetik bir farklılık. Down sendromlu çocukların aileleri başta özel eğitim olmak üzere birçok sıkıntıyla karşı karşıya. Birleşmiş Milletler’in Dünya Down Sendromu Günü olarak tanıdığı 21 Mart yaklaşırken, sorunlara dikkat çekmek için bireysel çabalarıyla yola çıkan ailelerle konuştuk.

17.3.2018Gündem
Köprü kırmızı beyaza boyanacak

Köprü kırmızı beyaza boyanacak

Geçen yıl 18 Mart’ta temelinin atılmasından bu yana ‘1915 Çanakkale Köprüsü’ inşaatında kara ve deniz sondaj çalışmaları ile kuru havuz inşası tamamlandı. 10 milyar liralık projede detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Köprünün kule bağlantıları ve bağlantı unsurları Türk bayrağının renklerine boyanacak.

17.3.2018Ekonomi
Eylem yapıp kontak kapatmışlardı İBB, yüzde yüz zam yaptı

Eylem yapıp kontak kapatmışlardı! İBB, yüzde yüz zam yaptı

İstanbul’da her gün milyonlarca yolca taşıyan ve son bir yıldır İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden, indirimli yolcular için aldıkları aldıkları ücretlerin maliyetlerini karşılamadığı gerekçesiyle çeşitli eylemlerde bulunan Özel Halk Otobüsleri ve İstanbul Otobüs AŞ’nın hakedişleri İBB Meclis kararıyla 100’ün üzerinde artırıldı. Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, İBB bünyesinde hizmet veren İETT ve Metro İstanbul AŞ hakkedişlerini yolcu başına 15 kuruş, Özel Halk Otobüsleri ve İstanbul Otobüs AŞ için 60 kuruş teklif etti.

17.3.2018Gündem
Jokerlere 4 yıl hapis istemi

'Joker'lere 4 yıl hapis istemi

'Joker'lere 4 yıl hapis istemi

17.3.2018Kahramanmaraş
Fransa’da 36 günlük ‘grev baharı’ başlıyor

Fransa’da 36 günlük ‘grev baharı’ başlıyor

Fransa’da havayolu, demiryolu ve metro ulaşımı sağlayan kurumların yanı sıra emekliler ve memurlar da grev kararı aldı. Seçim sloganı “İlkbaharı hayal edin” olan ve ülkesine refah ile huzur getireceği sözünü veren Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un görev başındaki ilk ilkbaharı grev ve gösteriler içinde geçecek.

17.3.2018Avrupa
19 soruda Uber’le devriâlem

19 soruda Uber’le devriâlem

Sarı taksi mi Uber mi? Bu soruyu sadece Türkiye değil bütün dünya soruyor. Verilen cevaplardan biri, yılda 4 milyar seyahat… Bir diğeri de onlarca dava ve protesto gösterisi… Geçen hafta İstanbullu taksiciler Uber’i haksız rekabet yaratmakla, sosyal medya kullanıcıları ise taksicileri keyfi davranmak ve özensiz çalışmakla suçladı. Dananın kuyruğunun kopacağı noktaya adım adım yaklaşıyoruz. Uber kurulduğu günden beri hızla koşuyor ama nereye koşuyor?

17.3.2018Hürriyet Pazar
İstihdam piyasası 2018’e hareketli başladı

İstihdam piyasası 2018’e hareketli başladı

TÜİK verilerine göre istihdam edilenlerin sayısı 2017 yılı aralık döneminde, bir önceki yılın aynı dönemine göre 1 milyon 619 bin kişi arttı. İstihdam piyasası 2018’e de hızlı başladı. Özellikle finans, ilaç, perakende ve eğitim sektörleri hareketli bir ilk çeyrek yaşadı. Özel istihdam büroları, yakalanan bu ivmenin ikinci çeyrekte daha da artmasını bekliyorlar.

16.3.2018İK/Yeni Ekonomi
Özel öğrenci barınma yönetmeliği değişti

Özel öğrenci barınma yönetmeliği değişti

Ortaokul, lise veya yükseköğretim öğrencilerine özel barınma hizmeti veren yurt, pansiyon, apart ve stüdyo daireleriyle ilgili usul ve esasları düzenleyen Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliği değişti. Buna göre, soruşturma ve denetimlerle ihlal yaptığı tespit edilen kurumlara, brüt asgari ücretin 2 ile 5 katı idari para cezası uygulanabilecek. Ayrıca kurucuların, kurucu temsilcisi veya yönetim organı üyelerinin cinsel suçlardan mahkum edilmiş olması kurum açmaya engel şartlar arasına dahil edildi.

16.3.2018Eğitim
Euro Bölgesi işgücü maliyetleri 4. çeyrekte yüzde 1.5 arttı (2)

Euro Bölgesi işgücü maliyetleri 4. çeyrekte yüzde 1.5 arttı (2)

Euro Bölgesi işgücü maliyetleri 4. çeyrekte yüzde 1.5 arttı (2)

16.3.2018Merkez
Euro Bölgesi işgücü maliyetleri 4. çeyrekte yüzde 1.5 arttı

Euro Bölgesi işgücü maliyetleri 4. çeyrekte yüzde 1.5 arttı

Euro Bölgesi işgücü maliyetleri 4. çeyrekte yüzde 1.5 arttı

16.3.2018Merkez
Büyükşehirden online eğitim dönemi

Büyükşehir'den online eğitim dönemi

Büyükşehir'den online eğitim dönemi

16.3.2018Antalya
Karademir: Çiftçi mağdur olacak

Karademir: Çiftçi mağdur olacak

Karademir: Çiftçi mağdur olacak

16.3.2018Merkez
İzmirde dolmuşlara zam geldi

İzmir'de dolmuşlara zam geldi

İZMİR Minibüsçüler Esnaf Odası, dolmuşlardaki ücret tarifesini değiştirdi. Daha önce en kısa mesafe olarak adlandırılan indi-bindi ücreti 2.5 TL'den 2 lira 75 kuruşa çıkarıldı.

16.3.2018İzmir
İlk kez dronela görüntülendi İşte dev projede son durum

İlk kez drone'la görüntülendi! İşte dev projede son durum

Türkiye'nin gurur projelerinden biri olan 1915 Çanakkale Köprüsü'ndeki çalışmalar, temelinin atılmasından tam 1 yıl sonra havadan drone ile görüntülendi. Çanakkale için yüzyılın rüyası olan projede, köprü ayaklarının oturacağı alanda yapılan hummalı çalışma gözler önüne serildi.

16.3.2018Ekonomi
İZBANdan sonra sıra otobüslerde

İZBAN'dan sonra sıra otobüslerde

İZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından İZBAN'da başlatılan 'Gittiğin kadar öde' uygulaması, toplu ulaşımda yaygınlaştırılıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun daha önce otobüslerde de uygulanacağını açıkladığı yeni sistem için Seferihisar pilot bölge seçildi.

16.3.2018İzmir
Vekile sınav cezası

Vekile sınav cezası

Hazine Müsteşarlığı’nın, sigortacılık tahkim sistemine aylık 7 bin lira ek gelir getiren hakem alımı için açtığı sınav sektörü karıştırmış, Hazine soruşturma başlatmıştı. Sınav sonrası Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nü vekâleten yürüten Şerif Çakırsoy görevinden alındı.

15.3.2018Ekonomi
Tarlaya su saati

Tarlaya su saati

ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, sulamada da imzalanacak bir sözleşmeyle abonelik uygulaması getirileceğini belirterek, “Gerektiğinde tarlasına saat koyacağız veyahut vanadan alacak. Artık biz şu anda bütün Türkiye’de, öncelikle kritik, su sıkıntısı çeken bölgelerden başlamak üzere tarla içine kadar vanasını koyarak ve sayacını koyarak vatandaşa suyu götüreceğiz” dedi.

15.3.2018Ekonomi
TÜKODER: Devlet, tüketicilerin üstündeki en büyük kambur

TÜKODER: Devlet, tüketicilerin üstündeki en büyük kambur

TÜKODER: Devlet, tüketicilerin üstündeki en büyük kambur

15.3.2018İzmir
2018 POMEM başvurusu nasıl yapılır POMEM başvuruları için aranan şartlar neler

2018 POMEM başvurusu nasıl yapılır? POMEM başvuruları için aranan şartlar neler?

Polis alımı başvuru sürecinde son 1 haftaya giriliyor. 10 bin kişiyi istihdam edecek olan Polis Akademisi, resmi internet sitesi üzerinden şartları yayımlamıştı. POMEM 22. Dönem polis alımı başvurusu için E Devlet sistemine yönlendirme yapan Polis Akademisi, 22. Dönem POMEM başvurusu için öncelikle banka dekontunun yatırılmasını şart koşuyor. Peki, POMEM Lisans ve Ön Lisans polis alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, banka ödemesi ve detaylı bilgiler

15.3.2018Gündem
İKV/Zeytinoğlu: Türkiye için vize serbestliği hedefi esastır

İKV/Zeytinoğlu: Türkiye için vize serbestliği hedefi esastır

İKV/Zeytinoğlu: Türkiye için vize serbestliği hedefi esastır

15.3.2018Merkez
Tüketici Başvuru Merkezi Başkanından Çiftlik Bank uyarısı

Tüketici Başvuru Merkezi Başkanı'ndan Çiftlik Bank uyarısı

Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, Çiftlik Bank'a ilişkin, "Vatandaşlar asla bu tür organizasyonlara girmemeli. Çünkü yaşadığımız çağda öyle 1 koyup 10, 20 al gibi bir kazanç yok. İnsanlar bir an evvel düze çıkma umuduyla bunlara itibar ediyor." dedi.

15.3.2018Ekonomi
5 bin 412 TLye kadar primler devletten

5 bin 412 TL'ye kadar primler devletten

Yeni torba tasarısı bilişim ve imalat sektörlerinde faliyet gösterenlere prim musluklarını sonuna kadar açıyor. Maaşı 5412 TL'ye kadar olan çalışanların primleri devlet tarafından karşılanacak. Normal bir çalışan için verilecek destek de 883 TL'yi bulacak

15.3.2018Ekonomi
2018 ALES başvuruları için son gün bugün ALES başvuru ücretleri nereye yatırılır

2018 ALES başvuruları için son gün bugün! ALES başvuru ücretleri nereye yatırılır?

Akademik kariyer hedefleyen kişilerin gireceği ALES için ÖSYM'nin belirlediği başvuru süresi bugün son buluyor. Halen başvuru yapmayan adaylar, ÖSYM AİS sistemi aracılığıyla ya da ÖSYM Sınav Merkezleri'ne giderek başvurularını tamamlayabilir. Peki ALES başvurusu nereden ve nasıl yapılır? ALES başvuru ücreti ne kadar?

15.3.2018Gündem
İnanılmaz detay 1.6 milyon liralık taksi plakalarına vergi avantajı

İnanılmaz detay! 1.6 milyon liralık taksi plakalarına vergi avantajı

SON günlerde UBER ile taksi esnafı arasında yaşanan tartışmalar İstanbul’daki pahalı plakaları da gündeme getirdi. Değeri 1.5-1.6 milyon liraya ulaşan plakanın sahipleri için vergileme alanında da avantajlar bulunuyor. Özel Tüketim Vergisi’nden (ÖTV) muaf araç alınabildiği gibi, kazanç sınırı indirimlerinden de yararlanılabiliyor.

14.3.2018Ekonomi
Hafriyat kamyonlarına takılan GPS cihazları hakkında soru önergesi

Hafriyat kamyonlarına takılan GPS cihazları hakkında soru önergesi

Hafriyat kamyonlarına takılan GPS cihazları hakkında soru önergesi

14.3.2018İstanbul
Araç plakası sorgulama işlemi | E Devlet plaka sorgulama nasıl yapılır

Araç plakası sorgulama işlemi | E Devlet plaka sorgulama nasıl yapılır?

İkinci el araç satın alacak kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri olan araç plakası sorgulama, son günlerde yeniden araştırılmaya başlandı. Araç plakası sorgulama işlemi oldukça pratik, e-Devlet aracılığı ile bu işlemi sıra beklemeden istediğiniz gün ve saatte yapabilirsiniz. Peki, araç sorgulama işlemi nasıl yapılır? E-Devlet'ten plaka sorgulama nasıl yapılır?

14.3.2018Gündem
Milli sporcular ne kadar vergi ödüyor Sporcuların gelirlerinin vergisel farkı var mı

Milli sporcular ne kadar vergi ödüyor? Sporcuların gelirlerinin vergisel farkı var mı?

Gelir Vergisi Kanunu ‘nda milli sporcuların vergilendirilmesiyle ilgili detaylar yer alıyor. Milli sporcuların ödeyeceği verginin hesaplanması ve Maliye’ye ödenmesi sorumluluğu sporcularda değil, ödeyen kurumda. Peki milli sporcular ne kadar vergi ödüyor? Sporcuların gelirlerinin vergisel farkı var mı?

14.3.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Gayrimenkul ve hisse senedi satanlar beyanname verecek mi?

GAYRİMENKUL için alım tarihinden 5 yıl sonra, hisse seneti içinse alım tarihinden 2 yıl sonra satış yapıldığında gelir vergisi ödenmiyor.

20.3.2018

Eyvah Nejat! Korkutma bizi

13 Mart’ta “Kaybedenler Kulübü Yolda”nın galası vardı, Nejat İşler galaya siyah deri mont, içinde gri tişört, siyah kot pantolon ve spor ayakkabılarla katıldı...

20.3.2018

Lviv harikalar diyarı

Bir kafesine sadece doğru parolayı söyleyenlerin alındığını, diğer kafesinde kafanıza baret takıp maden ocağına indiğinizi, bir barında ödüllü biralarınızı içerken canlı müzik tadında tiyatro izleyebildiğinizi, bir başka mekânda el yapımı çikolataların tadına doyamadığınızı, bir restoranda garsonların hiç beklemediğiniz anda size kırbaç vurduğunu, başka bir yerde ise hesabı pazarlık usulü ödediğinizi düşünün. Lviv harikalar diyarına hoş geldiniz! İşte size Lviv gezi rehberi...

20.3.2018

Çeşme Belediyesi’ne plajda kolay gelsin

ÇEŞME Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, dört yıllık çabanın sonucunu aldı. Ne mi oldu? İlçenin ünlü Ilıca Plajı, Milli Emlak’la imzalanan protokolle on yıllığına Çeşme Belediyesi’ne kiralandı. Çok da iyi oldu. Önce Başkan Dalgıç’ın plajla ilgili sözlerine kulak verelim:

19.3.2018

Gaziantepspor; hayatımız gibi…

Geçen hafta Samsunspor maçıyla, özlenen bir dosta sarılır gibi sarılmıştık umuda. Ama bir gün bile sürmedi “umutla” kavuşmamız.

19.3.2018

Marius Petipa 200 Yaşında

Gelmiş geçmiş en iyi bale ustalarından Marius Petipa 200 yaşında... Bu isim bale sanatı için son derece önemli çünkü başarılı bir bale sanatçısı olmasının yanı sıra Fındıkkıran, Uyuyan Güzel, Kuğu Gölü, Giselle, Don Kişot gibi birçok bale başyapıtının koreografilerine imza atan bir sanatçı.

17.3.2018

Mart çılgınlığı

ABD’nin Kolej Basketbol Ligi finalleri 25 yılı aşkın bir süredir March Madness (Mart Çılgınlığı) olarak anılıyor. Ligin en iyi 68 takımının tek maçlı eleme sistemiyle birbiriyle karşılaştıkları maçlar Mart ortasında başlıyor ve Nisan başındaki Final Four ile sona eriyor.

14.3.2018