MENÜ

Typ Başvurusu Nasıl Yapılır?

Typ Başvurusu Nasıl Yapılır? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Typ Başvurusu Nasıl Yapılır? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Typ Başvurusu Nasıl Yapılır? haberi bulunmuştur.

Typ Başvurusu Nasıl Yapılır? Haberleri

İŞKURdan TYP personel alımı TYP başvuruları için son gün ne zaman

İŞKUR'dan TYP personel alımı! TYP başvuruları için son gün ne zaman?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında farklı illerde çeşitli pozisyonlarda istihdam etmek için işçi alımı yapacak. Söz konusu alımlar için, İŞKUR TYP başvurusunun nasıl yapıldığı merak konusu oldu. Peki, TYP başvurusu nasıl yapılır? Hangi illerde alım yapılacak?

28.01.2019Gündem
TYP başvurusu nasıl yapılır İşte İŞKUR TYP katılım şartları

TYP başvurusu nasıl yapılır? İşte İŞKUR TYP katılım şartları!

Son günlerde en çok merak edilen konulardan biri de TYP başvuruları oldu. İŞKUR aracılığı ile alınan TYP başvuruları hakkında detayları öğrenmek isteyen çok sayıda vatandaş, 'TYP başvurusu nasıl yapılır?' sorusunun yanıtını internette sorguluyor. Peki, TYP başvurusu nasıl yapılır?

12.09.2018Gündem
İŞKUR TYP nedir TYP başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR TYP nedir? TYP başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR TYP başvurusu nasıl yapılır sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. İşsizliğin yoğun olduğu dönemlerde İŞKUR tarafından uygulanan programlar arasında yer alan TYP başvurusu için vatandaşlar şartları araştırmaya başladı. Peki, İŞKUR TYP nedir? TYP başvurusu nasıl yapılır?

10.09.2018Gündem
İŞKUR TYP başvurusu nasıl yapılır TYP başvuru ekranı

İŞKUR TYP başvurusu nasıl yapılır? TYP başvuru ekranı

İŞKUR TYP başvurusu, son günlerde birçok vatandaşın gündeminde yer almaya başladı. Program dahilinde atamaları gerçekleşen vatandaşlar, asgari ücret ve SGK dahilinde güvence altına alınacak. İŞKUR TYP başvurusu, çevre temizliği, park düzenlemesi, kamusal altyapının yenilenmesi gibi alanlarda gerçekleşecek. Peki, TYP başvurusu nasıl yapılacak? İşte, adım adım tüm detaylar

7.09.2018Ekonomi
İŞKUR TYP nedir TYP başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR TYP nedir? TYP başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR TYP başvurusu için araştırmalar devam ediyor. İŞKUR'un Türkiye genelinde işsizliğin yoğun olduğu bölgelerde uyguladığı Toplum Yararına Program (TYP) projesi, yoğun ilgiyle karşılaştı. Çevre temizliği, kamusal altyapının yenilenmesi, ağaçlandırma gibi alanlarda çalıştırılacak personel arayan İŞKUR, TYP başvurusu ile bu işlemi gerçekleştirecek. Peki, İŞKUR TYP başvuru şartları arasında neler yer alacak?

1.03.2018Gündem
Milli Eğitim Bakanlığı TYP ile personel alıyor MEB güvenlik ve temizlik görevlisi alımı

Milli Eğitim Bakanlığı TYP ile personel alıyor! MEB güvenlik ve temizlik görevlisi alımı

İŞKUR Toplum Yararına Programı (TYP) ile Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bünyesinde istihdam etmek üzere, güvenlik ve temizlik görevlisi alımı yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan başvurular bazı illerde tamamlansa da bazı iller için devam ediyor. Söz konusu ilanlara başvurmak isteyen vatandaşlar, başvuru koşulları ve diğer detayları merak ediyor. Peki, MEB personel alım başvurusu nasıl yapılır? TYP başvuru şartları neler?

3.10.2018Gündem