MENÜ

Typ Başvuruları Ne Zaman?

Typ Başvuruları Ne Zaman? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Typ Başvuruları Ne Zaman? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Typ Başvuruları Ne Zaman? haberi bulunmuştur.

Typ Başvuruları Ne Zaman? Haberleri

İŞKUR TYP başvuru süreci ne zaman başlayacak

İŞKUR TYP başvuru süreci ne zaman başlayacak?

İŞKUR'un Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında kamu kurumlarına işçi alımının ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Özellikle MEB'e bağlı okullarda güvenlik ve temizlik görevlisi olarak çalışmak isteyen vatandaşlar, TYP kapsamında MEB İŞKUR alımının ne zaman yapılacağını merak ediyor. Peki, İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak?

5.09.2019Gündem
İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak

İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak?

İŞKUR, TYP programları aracılığıyla istihdama aracılık etmeye devam edecek. İşsizliğin azaltılması ve özel politika gerektiren grupların iş gücü piyasasına kazandırılmasını amaçlayan İŞKUR'un TYP programlarına yönelik araştırmalar hız kazandı. Peki, İŞKUR TYP başvuruları ne zaman?

28.08.2019Gündem
İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak TYP başvuru şartları neler

İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak? TYP başvuru şartları neler?

İŞKUR'un Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında bugüne kadaar binlerce kişi belirli dönemlerde iş sahibi oldu. Söz konusu programdan yararlanabilmek için; kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak ve öğrenci olmamak gibi şartlar aranıyor. Peki, İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak?

21.08.2019Gündem
İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak

İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Toplum Yararına Programlar (TYP) iş ilanları ekranı üzerinden iki yeni iş ilanı yayımlandı. İçişleri Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) tarafından yayımlanan ilanda başvuru tarihleri yer alıyor. Peki, İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak?

2.08.2019Gündem
İŞKURdan TYP personel alımı TYP başvuruları için son gün ne zaman

İŞKUR'dan TYP personel alımı! TYP başvuruları için son gün ne zaman?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında farklı illerde çeşitli pozisyonlarda istihdam etmek için işçi alımı yapacak. Söz konusu alımlar için, İŞKUR TYP başvurusunun nasıl yapıldığı merak konusu oldu. Peki, TYP başvurusu nasıl yapılır? Hangi illerde alım yapılacak?

28.01.2019Gündem
İŞKUR TYP başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak Nereden öğrenilebilir

İŞKUR TYP başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Nereden öğrenilebilir?

İŞKUR TYP başvuru sonuçları, iş başvurusunda bulunan binlerce kişinin merakla araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı okullarında temizlik işleri, çevre düzenlemesi, belediyelerde çevre temizliği, ağaçlandırma gibi alanlarda yapılacak olan istihdamları ele alan İŞKUR TYP başvuruları alınmaya devam ederken, sonuçları ile de merak ediliyor. Peki, İŞKUR TYP başvuru sonuçları nereden sorgulanabilecek? İşte, detaylı bilgiler

23.04.2018Ekonomi