MENÜ

Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Projesi Finansman Anlaşması

Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Projesi Finansman Anlaşması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Projesi Finansman Anlaşması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Projesi Finansman Anlaşması haberi bulunmuştur.

Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Projesi Finansman Anlaşması Haberleri

Bölgenin en büyük depolama kapasitesine kavuşacağız

"Bölgenin en büyük depolama kapasitesine kavuşacağız"

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Projesi Finansman Anlaşması İmza Töreni'nde açıklamalarda bulundu.

27.06.2018Haber
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İkinci 100 Günlük Eylem Planını açıkladı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İkinci 100 Günlük Eylem Planı'nı açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "İkinci 100 Günlük Eylem Planı Tanıtım Toplantısı"nda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada; "İkinci 100 Günlük Eylem Planı'na göre, Gebze-Haydarpaşa, Sirkeci-Halkalı Banliyö Hatları tamamlanarak işletmeye alınacak" dedi.

13.12.2018Ekonomi
Tuz Gölü’ne 1.2 milyar $ kredi

Tuz Gölü’ne 1.2 milyar $ kredi

Doğalgaz depolama tesislerinin kapasitesini arttıracak yatırım için Dünya Bankası ile Asya Altyapı ve Yatırım Bankası toplamda 1.2 milyar dolarlık kredi anlaşması imzalandı. Enerji Bakanı Berat Albayrak “Bu kredi Türkiye’nin geleceğine duyulan güvene” verildi.

27.06.2018Ekonomi
Bakan Albayrak açıkladı: Türkiye için önemli bir finans kaynağı olacak

Bakan Albayrak açıkladı: Türkiye için önemli bir finans kaynağı olacak

Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Projesi Finansman İmza Töreni - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: - "Milletimiz bir kere daha istikrara ve güvene evet dedi. Türkiye'yi büyütecek proje ve yatırımlara devam dedi" - "Geçen yıl Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Tesisi'nin 550 milyon metreküplük ilk fazını devreye aldık. O gün milletimizle bu tesisimizin kapasitesini 5,4 milyar metreküpe çıkarma projemizi paylaşmıştık" - "İnşallah yoğun bir çalışma ile kapasiteyi kademeli olarak artıracak ve 2023 yılından önce 5,4 milyar metreküplük kapasiteye ulaşacağız"

27.06.2018Ekonomi
Enerjide 2017 böyle geçti

Enerjide 2017 böyle geçti

OPEC'in petrol üretim kısıntısı anlaşmasını 2018'in sonuna kadar uzatacağını açıklaması küresel enerji piyasaları açısından yılın önemli gelişmeleri arasında yer aldı.

19.12.2017Ekonomi