MENÜ

Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu

Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.315 Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu haberi bulunmuştur.

Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu Haberleri

TESKten Ecevite Anayasa mektubu

TESK'ten Ecevit'e Anayasa mektubu

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Derviş Günday, ''toplumun gelişmesini engelleyen, Türkiye'nin bedenine dar gelen'' mevcut Anayasa'nın değişmesi gerektiğini belirtti.

24.09.2001Gündem
Esnaflara fotoğraf yarışması

Esnaflara fotoğraf yarışması

TESK, esnaf sorunlarına toplumun dikkatini çekmek, sanata ve sanatkara destek vermek amacıyla toplam 5.5 milyar ödüllü yarışma düzenledi.

7.01.2002Gündem
TESK: Artık sessiz kalmayacağız

TESK: Artık sessiz kalmayacağız

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Derviş Günday, Halk Bankası kredilerinin yeniden yüzde 55'den yüzde 70'e çıkarılmasına tepki göstererek, Başbakan Ecevit'i artık sessiz kalmayacakları konusunda uyardı.

30.03.2002Ekonomi
TESK Genel Kurulu bugün yapılıyor

TESK Genel Kurulu bugün yapılıyor

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Kurulu bugün Ankara'da gerçekleştiriliyor.

28.05.2002Ekonomi

Yazar Sonuçları

TBMM'de ‘gizli oy’ lider sultasını kıracaktır

AVRUPA Birliği, zaman zaman çıkışıyor ama bunun yararı da oluyor. Eski Bayındırlık Bakanı MHP'li Koray Aydın hakkında verilen Meclis soruşturması açılması önerisinde 'gizli oy'un nasıl yararı olduğu ortaya çıktı.

30.11.2001

'Paşalar suç fiilini övdüler'

Emekli savcı Feyyat, suç duyurusunda bulundu

14.03.2002

Bir zammın perde arkası

GAZETECİ kimliğimle sık sık vatandaşın dert ortağı olurum. Aklınıza gelen her yerde, sokakta, lokantada ve diğer yerlerde önümü kesip bir şey anlatır vatandaş. Mektuplar, fakslar, internetler de cabasıdır.

4.05.2002