MENÜ

Türk Gençlik Federasyonu

Türk Gençlik Federasyonu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Türk Gençlik Federasyonu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.250 Türk Gençlik Federasyonu haberi bulunmuştur.

Türk Gençlik Federasyonu Haberleri

Hevesimiz kursağımızda kaldı

Hevesimiz kursağımızda kaldı

Dünya Kupası Eleme Grubu maçında Türkiye, İsveç'e 2-1 yenilerek finallere katılma şansını baraj maçına bıraktı. Karşılaşmanın son iki dakikasında yediği 2 golle hiç ummadığı bir yenilgi alan Ay yıldızlı takımımızın tek golü Hakan'dan geldi. Aldığı bu galibiyetle Dünya Kupası'na katılmayı garantileyen İsveç'in gollerini Larsson ve Andersson kaydetti.

5.09.2001Spor
Alageyikler ralli kurbanı

Alageyikler ralli kurbanı

Batı Akdeniz Orman Mühendisliği'nde görev yapan mühendislerin uyarılarına rağmen Antalya'da yapılan Anadolu Rallisi'nin bilançosu ağır oldu.

2.02.2002Gündem
Çağdışı ceza

Çağdışı ceza

Disiplin Kurulu, Aziz Yıldırım'a 4 ay, Murat Özaydınlı'ya 45 gün, Mahmut Uslu ve Özkan Sümer'e 1'er ay, Serdar Bali'ye de 3 ay 15 gün ceza verince kıyamet koptu. Özaydınlı, ‘‘Bu cezayı tanımıyorum’’ dedi.

2.04.2002Spor
Özerklik çığlıgı

Özerklik çığlıgı

Basketbol ailesinin platformunda, sorunlar masaya yatırıldı ve çözümler arandı. Atılması gereken en önemli adım özerklik. Böylece federasyon kendi genel kurulunu oluşturabilecek ve yaşanan şeffaflık sıkıntısını ortadan kaldırabilecek.

2.04.2002Spor
Fener göze girdi: 3-0

Fener göze girdi: 3-0

Fenerbahçe 30. haftanın açılış maçında İzmir temsilcisi Göztepe'yi 3-0 yendi. Attığından fazlasını kaçıran sarı lacivetliler Revivo, Anderson ve Ceyhun'la sonuca gitti. Revivo bir de penaltı vurduşundan yararlanamadı.

5.04.2002Spor
Yaş tartışmalı tur başladı

Yaş tartışmalı tur başladı

Bugün İzmir'de başlayan 38. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu gelecek pazar Antalya'da sona erecek. Tura dördü Türk toplam 16 takım katılıyor.

20.04.2002Spor Arena

Yazar Sonuçları