MENÜ

Tunç Soyer Kimdir?

Tunç Soyer Kimdir? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tunç Soyer Kimdir? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Tunç Soyer Kimdir? haberi bulunmuştur.

Tunç Soyer Kimdir? Haberleri

CHPnin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer kimdir

CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer kimdir?

Millet İttifakı'nın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Tunç Soyer oldu. CHP'den seçime girecek olan Mustafa Tunç Soyer’in hayatı ve siyasi kariyeri tüm seçmenler tarafından merak ediliyor. Peki, CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer kimdir?

27.03.2019Gündem
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer kimdir Tunç Soyerin biyografisi

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer kimdir? Tunç Soyer'in biyografisi

Tunç Soyer'in biyografisi, CHP'nin 31 Mart yerel seçimlerinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasının ardından araştırılmaya başladı. 2009'dan bu yana Seferihisar Belediye Başkanı olan Tunç Soyer şimdi İzmir Büyükşehir Belediyesi için aday oldu. Peki, CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer kimdir?

28.01.2019Gündem
Kılıçdaroğlu: 10-15 günde bitireceğiz

Kılıçdaroğlu: 10-15 günde bitireceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun Tunç Soyer’in adaylığına rezerv koyduğu iddiaları üzerine, “Bana doğrudan aktarılmış değil” dedi. İzmir’de adaylıkların 10-15 gün içinde netleşeceğini belirten Kılıçdaroğlu, internet medyasının temsilcileriyle görüşmesinde özetle şunları söyledi:

18.01.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Ben Fero geleneksel medyayı neden reddediyor

Geçen gün Ben Fero’nun menajerini aradım, şarkıcıyla röportaj yapmak, onu televizyon programıma konuk almak için.

5.07.2019

27 Mayıs 1961

PROF. Ayhan Toraman, geçen yıl ‘50 Yıl Sonra 27 Mayıs’ adlı bir kitap yazmış ve kendi yayını olarak yayınlamış. Bu dönemde başından geçenleri anlatıyor.

25.05.2011