MENÜ

Tüm Restoranlar Ve Turizmciler Derneği

Tüm Restoranlar Ve Turizmciler Derneği ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tüm Restoranlar Ve Turizmciler Derneği haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9 Tüm Restoranlar Ve Turizmciler Derneği haberi bulunmuştur.

Tüm Restoranlar Ve Turizmciler Derneği Haberleri

İftar menüleri 30 liradan başlayacak

İftar menüleri 30 liradan başlayacak

TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl, "Ülke genelinde sayıları 100 bine ulaşan restoranlarda her bütçeye uygun iftar menüleri sunulacak. Menüler bu yıl 30 liradan başlayacak" açıklamasında bulundu.

23.04.2019Ekonomi
Osmanlı saray yemeklerinin iddiası pilav ve yumurtada

"Osmanlı saray yemeklerinin iddiası pilav ve yumurtada"

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Dursun, bazı coğrafyalara sadece oraya has bir yemek için güzergah gezileri düzenlendiğini belirterek, "Bölgelerdeki yemek kültürü bazen tarihi eserden ya da müzeden daha çekici, cezbedici olabiliyor" dedi.

Üç bin restorantta yemeklerde yüzde 30a varan indirim

Üç bin restorantta yemeklerde yüzde 30'a varan indirim

Tüm Restoranlar ve Turizmciler (TÜRES) Derneği Genel Başkanı Ramazan Bingöl, bugünden itibaren yıl sonuna kadar enflasyonla mücadele kapsamında "Çorbada Bizim Tuzumuz Olsun" kampanyası başlattıklarını belirterek, "Bugün itibariyle 110 civarında üyemizin 3 bin civarında şubesinde yüzde 10 ile yüzde 30 arasında indirim kampanyası başlattık. Bazı üyelerimiz tüm ürünlerde bazıları ise seçili ürünlerde bu indirimi uygulayacak." dedi.

18.10.2018Ekonomi
Hatay’da Akdeniz Ülkelerinin lezzet zirvesi 3 Eylülde başlıyor

Hatay’da Akdeniz Ülkelerinin lezzet zirvesi 3 Eylül'de başlıyor

Hatay’da Akdeniz Ülkelerinin lezzet zirvesi 3 Eylül'de başlıyor.

2.09.2014Ekonomi
Otellerde televizyon kavgası çıktı

Otellerde televizyon kavgası çıktı

Müzik eseri sahiplerinin üye olduğu 4 meslek birliğinden ’telif sözleşmesi’ imzalamaları konusunda uyarı alan oteller, şimdi de odalardaki televizyonların teliflerini ödemeleri konusunda Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) tarafından uyarıldı. RATEM otellerden oda başına para istiyor.

16.08.2011Ekonomi

Yazar Sonuçları

Sanki turizm fakiri Ankara’yı 17 yıldır başkası yönetiyor

Geçen hafta, Esenboğa Havalimanı’nın uçak ve yolcu kapasitesini aktarıp, Ankara ile ilgili çok ilginç rakamlar vereceğimi yazmıştım.

10.12.2011