MENÜ

Tskb Gayrimenkul Değerleme

Tskb Gayrimenkul Değerleme ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tskb Gayrimenkul Değerleme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tskb Gayrimenkul Değerleme haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7 Tskb Gayrimenkul Değerleme haberi bulunmuştur.

Tskb Gayrimenkul Değerleme Haberleri

TSKB: Gayrimenkul piyasasında olacağız

TSKB: Gayrimenkul piyasasında olacağız

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. (TSKB) Genel Müdürü Halil Eroğlu, gayrimenkul işinin yapımı değerlemesi, yaratılması gibi işlerin hiçbirinde olmayacaklarını belirtirken, gayrimenkul piyasasının bütün bankacılık işlerinde ise olacaklarını açıkladı.

25.04.2006Kelebek
TSKB ilk üç ayda 27 milyon YTL kar etti

TSKB ilk üç ayda 27 milyon YTL kar etti

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın (TSKB), bu yılın ilk çeyreğinde 40,2 milyon YTL brüt kar elde ettiği bildirildi. Net karını geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 35 oranında artırarak 27 milyon YTL’ye çıkaran TSKB’nin mart sonu itibariyle yıllık bazda ortalama özsermaye getiri oranı yüzde 19.3, ortalama aktif getiri oranı ise yüzde 3.3 olarak gerçekleşti.

10.05.2006Gündem
Milyonlarca kişi şimdi ev kiralayacak Bu ilçelerde kiralar 470 TLden başlıyor

Milyonlarca kişi şimdi ev kiralayacak! Bu ilçelerde kiralar 470 TL'den başlıyor

Binlerce öğrenci üniversiteye giriş için ilk adımı attı. LYS sonuçlarının açıklanması ile birlikte özellikle başka şehirlere gidecek öğrencileri ev bulma telaşı sardı. Yurtlarda yer bulamayan ya da tercih etmeyen öğrenciler ortalama 100 metrekare bir ev için 470 lira ile 2 bin 750 lira arasında değişen oranda kira ödeyecek.

10.08.2017Ekonomi
Çılgın prim Fiyatlar şimdiden 4 kat arttı

Çılgın prim! Fiyatlar şimdiden 4 kat arttı

TÜRKİYE’de yapılan ya da yapımı devam eden mega projeler, çevresindeki arsa ve konut fiyatlarını da etkiliyor. Köprü, otoyol, havalimanı, tünel ve tüp geçit gibi projeler ulaşım sorunlarına alternatifler sunarken geçtikleri yerleri de ihya ediyor.

15.01.2018Ekonomi
Ulaşım hatları konut tercihlerinde belirleyici kriter

Ulaşım hatları konut tercihlerinde belirleyici kriter

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası AŞ Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya: "Ulaşım projeleri, konut tercihlerinde her zaman belirleyici kriterlerden biri. Ulaşım hatlarıyla hatta yeni ulaşım hatlarının gündeme gelmesiyle birlikte, o bölgede konut projeleri de neredeyse eş zamanlı olarak geliştirilmeye başlanıyor" açıklamasında bulundu.

17.07.2018Ekonomi
3 yılda 2ye katladı

3 yılda 2'ye katladı

Yazlık bölgelerde konut fiyatları 3 yılda yüzde 100 arttı. En büyük fiyat artışı Kaş, Alanya, Kemer, Kuşadası ve Bodrum’da oldu. İkinci el piyasada Alanya’da metrekare fiyatı 3 bin, Kemer’de 3 bin 500, Kuşadası’nda 4 bin 500, Kaş’ta 6 bin, Bodrum’da ise 8 bin liradan başlıyor. Markalı konut projelerinde ise metrekare fiyatı 65 bin TL’ye kadar çıkıyor.

30.06.2019Ekonomi