MENÜ

Trençkot

Trençkot ile ilgili tüm haberleri, son dakika Trençkot haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Trençkot haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 282 Trençkot haberi bulunmuştur.

Trençkot Haberleri

Giyinme hileleri

Giyinme hileleri

Kilosu, boyu ve vücut şekli ne olursa olsun her kadın her zaman güzel, şık ve olduğundan daha iyi görünmek ister. Daha doğrusu, ufak tefek kusurlarını gizleyip daha ince, daha feminen ya da daha uzun boylu görünmeyi hayal eder. Profesyonel imaj danışmanı Özlem Çakır, Elle dergisine kadınların mucizeye yakın sonuç elde etmesini sağlayacak önerilerde bulundu.

3.05.2006Kelebek
Tam 43 yıldır her şeyi kendi rengine boyuyor Pembe Panter

Tam 43 yıldır her şeyi kendi rengine boyuyor Pembe Panter

Adını paha biçilemez bir elmastan alan, dokuz filmlik bir sinema serisiyle aynı adı taşıyan çizgi kahraman, tam 43 yıldır önüne gelen her şeyi pembeye boyamaya devam ediyor. Blake Edwards’ın talimatıyla, Pembe Panter serisinin açılış jeneriğinde rol almak üzere yaratılan Oscarlı panter, 156 televizyon filmine konu oldu. Bugün artık dünya çapında bir şöhret.

25.03.2006Kelebek
Çanta kullanacak, kürk miğferler takacaklar

Çanta kullanacak, kürk miğferler takacaklar

Geçen hafta Milano’da önümüzdeki sonbahar-kış sezonunun erkek modası sunuldu. Geçtiğimiz yıllarda erkekleri kadınlar gibi farklı ve çılgınca giydirmek için uğraşan modacılar bu sene biraz durulmuşlardı. Armani ve Jasper Conran gibi markalar son derece sade, şık, ince kravatlı, dar yakalı, muhafazakar takımlarıyla podyumları işgal ettiler.

20.01.2006Kelebek
Burberry’yi sıkıcı olmaktan kurtaran adam Christopher Bailey

Burberry’yi sıkıcı olmaktan kurtaran adam Christopher Bailey

Bu aralar İngiliz moda yazarları Christopher Bailey’den bir kahraman, kurtarıcı gibi bahsediyor. Bu çok genç moda tasarımcısı, Tom Ford ve Galliano gibi yıldızlarla kıyaslanıyor, yıllardır o ünlü ekosesi ve trençkotlarıyla kemikleşmiş imaja sahip Burberry’ye nasıl hayat verdiğinden bahsediliyor.

16.09.2005Kelebek
Trendsetter’lar açıklıyor

Trendsetter’lar açıklıyor

2004 sonbahar-kış sezonunda atılması gereken ilk adım hayata bakış açınızı biraz da olsa değiştirmek. Trendsetter’lara göre işe gündelik yaşantınıza dinamizm katacak ‘obje’ veya ‘fikirlerle’ başlayabilirsiniz. İşte sonbaharın tarzı olan, tutku dolu yenilikler...

4.10.2004Kelebek
Yağmurluk ve şemsiye edinmenin püf noktaları

Yağmurluk ve şemsiye edinmenin püf noktaları

Sonbahar geliyor, olmadık anlarda yağmur süprizlerine karşı hazırlıklı olmak gerekiyor.

30.08.2004Moda Trendleri
Yağmurluk ve şemsiye edinmenin püf noktaları

Yağmurluk ve şemsiye edinmenin püf noktaları

Sonbahar geliyor, olmadık anlarda yağmur süprizlerine karşı hazırlıklı olmak gerekiyor. Trençkotlar şimdiden vitrinlerde sergilenmeye başladı. Ancak hava sıcaksa, bazen bunlar bunaltıcı olabiliyor. Çok daha ince kumuşlardan yapılmış ama su geçirmeyen yağmurluklar tam bu mevsime göre.

26.08.2004Kelebek
2004 yazı kadınların olacak

2004 yazı kadınların olacak

Kışın sıkıntısından ve karamsarlığından kurtulma zamanı.

20.06.2004Moda Trendleri
Belli etmeden harcamanın püf noktaları

Belli etmeden harcamanın püf noktaları

Bir çantanın fiyatı ile ilgili yalan söylemek, elbiseyi gizlemek, paltonun geçen sezona ait olduğunu iddia etmek biraz kurnaz ve işbilir olmayı gerektiriyor. Eğer değilseniz bu yazı eşliğinde bir antrenman turuna çıkabilirsiniz.

Bu kış şort üzerine kürk giyeceksiniz

Bu kış şort üzerine kürk giyeceksiniz

Sokak modasının markası Topshop’un baş tasarımcısı Jacqui Markham, yeni sezonda kadınların çift karakterli ikizler burcuna benzeyeceğini söylüyor. Topshop’un 2004-2005 sonbahar-kış koleksiyonunda göze çarpan iki detay var. Birincisi şort, ikinci kürk. Geçen kışa damgasını vuran mini eteğin tahtına şort oturmuş durumda. Kürklerin ise iki boyu var. Biri yalnız omuzu sarıyor, diğeri bel hizasında kalıyor.

7.05.2004Kelebek
Pembe giysiye gül kurusu makyaj

Pembe giysiye gül kurusu makyaj

Bu haftaki konuğumuz Filiz Akay, uzun zamandır kendinde bir değişiklik yapmak istiyor ama ne yapması gerektiğine karar veremiyordu. Beraber geçirdiğimiz günün sonunda hem farklı bir tarza kavuştu, hem de kendine daha çok güvenmeye başladı. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız bizi arayın. Tel. 0212.677 08 87

1.04.2004Kelebek
Her yerde trençkot var hem de renk renk

Her yerde trençkot var hem de renk renk

Birinci Dünya Savaşı’nda ortaya çıkan trençkot şu anda en gözde giysi. Üstelik, bugüne kadar hep siyah, bej ve beyaz gibi nötr renklerde üretilen trençkotlar bu bahar hiç olmadıkları kadar renkli.

25.03.2004Kelebek
Klasik Damat’la modern Tween’in arasına ADV girdi

Klasik Damat’la modern Tween’in arasına ADV girdi

2002’de Ekonomist Dergisi, 2004’te ise Ernst & Young, Damat Tween’in Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nu ‘Yılın Girişimcisi’ seçti. Dünya Gazetesi 2000’de Damat Tween’in ‘2000 Yılına Damgasını Vuran Tekstil ve Hazır Giyim Firması’ olduğunu açıkladı. Markanın ürünleri yurtiçinde 23, yurtdışında 36 mağazada satılıyor. Güney Afrika’dan Amerika’ya, İspanya’dan İtalya’ya 19 ülkede müşterileri var. Başarılı grup geçen hafta yeni bir markanın doğduğunu açıkladı: ADV.

12.03.2004Kelebek
Pine Numan’ın icrayı faaliyeti

Pine Numan’ın icrayı faaliyeti

Manisa hamamcılarının grevi sürüyor - Televizyon artık Amerika’da hatta Avrupa’da bile demode hale geldi - Dolmabahçe batağında Galatasaray ile Kasımpaya yenişemedi - Pine Numan Üsküdar’da icrayı faaliyete başladı - Tıpkı bir bebek gibi önce dinleyerek, sonra bizzat konuşarak...

20.01.2004Gündem
Defilelerde frikik yakalama tutkusu Türk modasına zarar veriyor

Defilelerde frikik yakalama tutkusu Türk modasına zarar veriyor

Alex Akimoğlu her pazartesi Radikal Gazetesi'nin arka sayfasında moda yazısı yazıyor. Modanın nabzının attığı yerden, Paris'ten bildiriyor. Ama o sıradan bir moda yazarı değil, bir moda tasarımcısı.

9.01.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Çocuklar öldürünce

Şu sıralar gazete okuyan, televizyon seyredenler, birdenbire öğrencilerin okul içi ya da çevresinde birbirini yaralamaya, hatta öldürmeye başladığı ve bunun dalga dalga ülke geneline yayılmakta olduğu sonucuna varabilirler.

8.04.2006

İndirimlere hazır mısınız

Yüzde 70’lere varan indirimlerde bir sonraki kış sezonu için de alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan bir trend rehberiyse, artık var!

12.12.2005

Erkeklerin dünyasını fethediyoruz

Sonbahar-kış modasında erkeklerin gardırobundan çalınan maskülen parçalarla feminen detayları bir araya getiren yeni oyunun adı; ‘Dandy-Look’...

3.10.2005

Gençlik ruhu kolej modasında buluşuyor

Doğal görünümlü kolejli kızlar, yeni sezonun farklı yorumlarıyla artık o kadar da masum görünmüyorlar.

12.09.2005

Herkesin denimi ‘moda’ olacak!

Birçok değişik kültür ve tarzın sentezi olarak farklı temalarda hazırlanan denim koleksiyonları, neredeyse 50 yıldır sadık kaldığımız bu kumaşı, günlük hayatın sportif bir öğesi olmaktan çok farklı bir boyuta taşıyor.

15.08.2005

Çapkınlığı demokratikleştiren adam

KENDİNİZİ Alain Delon veya Brad Pitt’e benzetemeyecek kadar gerçekçi iseniz, kime benzetirsiniz?

‘İlle de benzetmek gerekir mi’ gibi bir cevapla kişilik yapmaya kalkmayın.

9.01.2005

Kaybedenlerin şahı geliyor

Bu aralar İstanbul’un entellektüel camiası yine ÖSYS’ye hazırlanan öğrenci moduna geçti.

6.04.2004

Meral Ataç, babası Nurullah Ataç’ı ve kendini anlatıyor

Nurullah Ataç’ın kızı Meral Ataç, hayatını Küçükhanım Meralika kitabında anlatıyor.

27.03.2004

Ah bu ben; müstehzi dalgacılığınıza ve sağlığınıza duacı her dem...

Pek sayın ve sevgili ve dahi gözünün yağını yediğimin kárileri; baştan itiraf edeyim: Benim Mazhar Alanson'a objektif yaklaşabilmek gibi bir şansım, lüksüm yoktur.

27.06.2003

Bentley Leydim

NASIL ki kumaşın tüvid, eşarbın ekose veya paltonun kaban olanını severim, aynı şekilde otomobil tercihim de kesinkes İngiliz markalardan yanadır.

2.02.2003