MENÜ

Trekking Hatları

Trekking Hatları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Trekking Hatları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 Trekking Hatları haberi bulunmuştur.

Trekking Hatları Haberleri

Yarın hizmete başlıyor Sadece hafta sonu kullanılabilecek

Yarın hizmete başlıyor! Sadece hafta sonu kullanılabilecek

Doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açılan ve yarın seferlere başlayacak D1 ve D2 hatları, hafta sonları hizmet verecek.

14.06.2019Ekonomi
İETTden İstanbullulara iyi haber Sadece hafta sonları...

İETT'den İstanbullulara iyi haber! Sadece hafta sonları...

İETT'nin, doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açtığı D1 ve D2 numaralı hatlar, 9 Haziran'da sefere başlayacak.

7.06.2018Gündem
Yıkılmadım, ayaktayım

Yıkılmadım, ayaktayım!

Her deprem olan yere seyahati iptal mi etmek gerek? Söz konusu olan Nepal ise hayır... Nefes kesici doğal güzelliklere sahip bu coğrafyada yaşayanların turistlere en çok ihtiyaç duyduğu zamanlardayız. Üstelik depreme rağmen bulutlara asılı bu ülkede görülecek hâlâ çok şey var.

4.12.2015Seyahat
Erciyes atağa kalktı

Erciyes atağa kalktı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin projesi kapsamında 300 milyon Euro'luk yatırımın planlandığı Erciyes, dünyanın sayılı kayak merkezleri arasına girmeye hazırlanıyor. 2005 yılında start alan proje tamamlandığında, alt yapı, pist kalitesi, sosyal donatılar ile birlikte Erciyes, kış turizminde dünyaya ikinci Davos'u kazandıracak.

31.12.2014Ekonomi
48 saat uyumadan yazıyorum

48 saat uyumadan yazıyorum

“g.a.g”, “Avrupa Yakası” ve “Yalan Dünya”... Üçünü de yazdı, oynadı ve bizi hep çok güldürdü. Onun hayata baktığı penceresi, karakterleri, yazıları tüm Türkiye’yi etkisi altına aldı. Ve ülkede bir Gülse Birsel gerçeği, mizahı oluştu. Elele, Birsel’le buluşup yeni sezon sürprizlerini ve ‘en’lerini sordu.

1.08.2013Kelebek
Sonbaharda mutlu olma kılavuzu

Sonbaharda mutlu olma kılavuzu

Yaz bitti diye depresyona girmeyin. Hayatımıza renk geliyor. İşte zihninize, evinize, kentinize ruh katacak öneriler.

21.09.2012Kelebek
Vücut tipine göre egzersiz

Vücut tipine göre egzersiz

Vücut yapınızın hangisi olduğunu tespit ederek yapmanız gereken egzersizleri merak ediyorsanız, işte bilgiler...

Hafif ve ince

Hafif ve ince

Protrek serisindeki (Triple Sensor’lü) diğer modellerden ortalama %10 daha dar ve %27 daha ince olan PRG-120; bileğe uyumlu ergonomik tasarımı, güçlendirilmiş arka kasası, titanyum kordon ve silikon kayış alternatifleri ile dikkat çekiyor.

13.11.2007Kelebek

Yazar Sonuçları

Yedi aylık kazık 105 milyon dolar

BAKÜ’de Cumhurbaşkanları Ahmet Necdet Sezer, İlham Aliyev, Şaakasvili, Nazarbayev ve BP yetkililerinin katılımıyla Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) ham petrol boru hattına güya petrol doldurulmaya başlama töreni yapıldı ve dünyaya ‘hat bitti’ mesaji verilmek istendi.

26.05.2005