MENÜ

Toz Pembe Trendi

Toz Pembe Trendi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Toz Pembe Trendi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Toz Pembe Trendi haberi bulunmuştur.

Toz Pembe Trendi Haberleri

Yaz Gardrobunuzda Mutlaka Olması Gereken 5 Renkli Kot

Yaz Gardrobunuzda Mutlaka Olması Gereken 5 Renkli Kot

Bu yaz adeta çiçekler gibi açmak için çok uygun bir zaman çünkü moda bizden bunu istiyor. Çiçekli desenlerin yanında ise günlük hayatın vazgeçilmezleri olan kotlar yer alıyor. Hem de klasikleşmiş renklerin yerinde bu defa pastel tonları görüyoruz. İşte bu yaz pastel tonlarda hayatınıza girecek ve dolabınızda mutlaka olması gereken kot trendleri.

24.07.2018Moda Trendleri
Moda dünyası tek tip kadınlardan sıkıldı

Moda dünyası tek tip kadınlardan sıkıldı

William Arlotti bir trend yaratıcısı. Ama kendisine ‘trend detektifi’ dememizi istiyor. 15 Eylül’de İstinye Park, Masa Restoran’da düzenlenecek Trend Semineri için İstanbul’a geliyor. Katılımcılara 2009-2010 sonbahar-kış trendlerini anlatacak. Arlotti gelmeden önce moda değerlendirmelerini, trend ipuçlarını ve öngörülerini bizimle paylaştı.

11.09.2009Kelebek
Bu mevsim modada 4 ana çizgi var

Bu mevsim modada 4 ana çizgi var

Dünyanın en büyük şirketlerinden Procter &Gamble’ın güzellik ürünlerini çatısı altında toplayan P&G Beauty, 2005-2006 sonbahar-kış sezonu için bir trend raporu hazırladı.

7.10.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Ekspres güzellik

Yaz mevsiminde hepimizin zamanı değerli.

15.08.2013

Sezonun popüler rengi mercan

Clinique global makyaj artisti Jenna Menard, yeni sezon makyaj trendlerini anlattı.

16.03.2012