MENÜ

Toplum Sağlığı

Toplum Sağlığı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Toplum Sağlığı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Toplum Sağlığı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6.237 Toplum Sağlığı haberi bulunmuştur.

Toplum Sağlığı Haberleri

Kimin yazdığı ortaya çıktı Gözaltına alındı

Kimin yazdığı ortaya çıktı! Gözaltına alındı

TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi’nde görev yaptığı Toplum Sağlığı Merkezi’nin kapıları ile araçlarına, ’Burada çalışanlar FETÖ’nün has elemanlarıdır’, ’Asıl FETÖ’cü burada çalışanlar’ şeklinde yazılar yazan memur T.E., polis tarafından gözaltına alındı.

8.08.2017Gündem
Tüketici palm yağı raporunu bekliyor

Tüketici palm yağı raporunu bekliyor

TÜDEF Gıda Komisyonu Başkanı Vargı: "Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde kurulan Palm Yağı Araştırma Komisyonu'nun araştırma sonuçları, aradan 6 aydan fazla bir süre geçmesine rağmen kamuoyu ile paylaşmadı. Tüketicilerde palm yağı konusunda haklı endişeler var, raporun sonuçlarının kamuoyu ile paylaşmasını bekliyoruz"

24.07.2017Ekonomi
Kötü kolesterol  diz kireçlenmesine neden oluyor

'Kötü kolesterol' diz kireçlenmesine neden oluyor

Türk bilim insanlarınca yapılan ve tıp literatürüne giren araştırmada, kamuoyunda "kötü kolesterol" olarak bilinen "ox-LDL"nin diz kireçlenmesine (osteoartrit) neden olduğu tespit edildi.

11.07.2017Sağlık
Doğan Heperin kardeşinin eşi denizde boğularak yaşamını yitirdi

Doğan Heper'in kardeşinin eşi denizde boğularak yaşamını yitirdi

Çanakkale Bozcaada’da serinlemek için denize giren 73 yaşındaki Bilge Heper, boğularak yaşamını yitirdi. Bilge Heper’in geçen ay vefat eden duayen gazeteci Doğan Heper’in kardeşi Vural Heper’in eşi olduğu öğrenildi.

4.07.2017Gündem
Çocuğunu aşıya getir’ diyen doktorlara sinirlenip terör estirdi

'Çocuğunu aşıya getir’ diyen doktorlara sinirlenip terör estirdi

Bitlis'te kendisini telefonla arayıp "Çocuğunu aşıya getir" diyen sağlık personeline sinirlenen tesisatçı E.U., elindeki bıçakla Aile SağlıkÿMerkezi’ni bastı. Aşıların İsrail ve Amerika malı olduğunu, zeka geriliği ve kısırlık yaptığını ileri süren E.U., bıçağı doğrulttuğu Dr. Ç.K.K.’yi tehdit etti. E.U. şikayet üzerine gözaltına alınırken, ağabeyi S.U. da Sağlık Merkezi’ne gelip tehditlerde bulununca o da gözaltına alındı. E.U. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

4.07.2017Gündem
47si çocuk 49 kişi yemekten zehirlendi

47'si çocuk 49 kişi yemekten zehirlendi

Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde, bir anaokulunda yedikleri öğle yemeğinden zehirlenen 47'si çocuk 2'si görevli toplam 49 kişi yedikleri yemekten zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili anaokulunun aşçısı ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

19.06.2017Gündem