MENÜ

Topall

Topall ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Topall haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 Topall haberi bulunmuştur.

Topall Haberleri

Kapalıçarşı’nın ustalarına sanal mağaza açtı

Kapalıçarşı’nın ustalarına sanal mağaza açtı

MÜCEVHER tasarımında ve üretiminde dünyanın en güçlü merkezlerinden biri olan Kapalıçarşı’nın ‘zanaatkar’ ustaları artık kendi ürünlerini internetten satabilecek.

28.01.2013Ekonomi
İçi seni dışı beni yakar

İçi seni dışı beni yakar

Kullanmaya kıyamadığınız değerli saatleriniz, içmeye kıyamadığınız puro ve şaraplarınız ya da mücevherleriniz karanlık köşelerde gizlenmeye mahkum olmasın!

21.01.2012Gündem
Harvard’lı gelin Coca-Cola yerine aile kuyumcusunu seçti mücevher markasına imza attı

Harvard’lı gelin Coca-Cola yerine aile kuyumcusunu seçti mücevher markasına imza attı

Rizeli Mehmet ve Ahmet Topal’ın 50 yıl önce Kapalıçarşı’da açtığı ‘Özen Kuyumculuk’ ikinci kuşağın çabasıyla mücevher markasına dönüştü. Markalaşma projesi, Harvard’da master yapmış, Coca-Cola’da işbaşı yapacakken aile şirketinde karar kılan ailenin gelini Ayşegül Tuncer Topal’ın eseri oldu.

28.12.2009Ekonomi

Yazar Sonuçları

Geleneksel kutlama

Kanlıca’daki A’jia Otel, geleneksel yılbaşı partilerinin 7’ncisini önceki akşam Chivas sponsorluğunda düzenledi.

23.12.2011

Miami’de ön balayı

Geçtiğimiz yaz tek celsede boşanan Neslişah Alkoçlar ile Batu Aksoy, bir yıl süren evliliklerinden sonra yeni aşklara yelken açtı.

18.05.2011

Monaco’ya Türk imzası

Geçtiğimiz hafta La Société des Bains de Mer-SBM şirketinin davetlisi olarak, dünyanın en küçük ülkelerinden Monaco’ya gittim.

25.04.2011

Tatilciler ödüllendirdi

ETS Tur’un kurduğu otelpuan.com sitesinde yapılan anket sonucunda, 2010 yılının en beğenilen turizm tesisleri belirlendi. Kazanan otellere ödülleri, önceki akşam Four Seasons Otel’de düzenlenen törenle verildi. Bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Otel Puan Ödülleri Töreni’ni Murat Başoğlu ile Aylin Arasıl birlikte sundu. Ferhat Göçer’in sahneye çıktığı törene katılanlar arasında Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile eşi Gülten Günay da vardı.

11.02.2011

Yarın sıra kim bilir hangimizde?

Hıncal Uluç’un Defne Joy yazısı ile ilgili olarak “ölünün, söylenenlere cevap veremeyecek bir kadının, bir annenin ardından bunlar yazılır mıydı?” diyenler var.

8.02.2011

Harvard’da siyaset okuyup Kapalıçarşı’da çırak oldu, mücevherde ‘8850’ye çıktı

AYŞEGÜL Tuncer, Robert Koleji bitirme aşamasına ulaşıp gelecek planını ortaya koyunca evde başta babası Prof. Erman Tuncer olmak üzere tedirginlik yaşandı:

25.12.2010

Ivanka Trump’ın mücevherleri Türkiye’de

Emlak kralı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump, hobisini işe dönüştürerek 2007 yılında mücevher sektörüne girmişti.

22.12.2010

Cadılar Bayramı böyle kutlandı

Melissa Çakarlar’ın sahibi olduğu devrialem.biz adlı internet sitesinin düzenlediği Cadılar Bayramı partisi, renkli görüntülere sahne oldu.

29.10.2008

Gelinlik masum bir şeydir magazine bulaştırılmamalı

Merakla beklenen gelinlik koleksiyonları tamamlandı. Bu yazın gelin adaylarını neler bekliyor? Yanıtı, sektörde söz sahibi markalardan biri olan Akay’dan aldık.

11.02.2008