MENÜ

Toki Kampanya

Toki Kampanya ile ilgili tüm haberleri, son dakika Toki Kampanya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Toki Kampanya haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 136 Toki Kampanya haberi bulunmuştur.

Toki Kampanya Haberleri

509 milyon liralık borç kapandı

509 milyon liralık borç kapandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen vatandaşlar için yapılan indirim kampanyasına yoğun katılım oldu.

24.04.2019Ekonomi
19 Nisan son gün... Kampanyadan 4 bini aşkın kişi yararlandı

19 Nisan son gün... Kampanyadan 4 bini aşkın kişi yararlandı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca borcunu hemen ödeyip tapusuna sahip olmak isteyenler için başlatılan yüzde 22 indirim kampanyasından ilk 16 günde 4 bin 389 konut ve iş yeri alıcısı yararlandı. 3 bin 883 konut ve iş yeri alıcısı toplam 225 milyon 924 bin liralık borcunu kapatarak tapularını almaya hak kazanırken borcunun tamamını kapatamayan 506 konut ve iş yeri alıcısı ise 18 milyon 527 bin liralık peşin ödeme ile kampanyadan yararlanma imkanı buldu. Kampanya kapsamında 244 milyon 451 bin liralık borcun yüzde 74'üne karşılık gelen 182 milyon 77 bin liralık kısmı, kişisel birikimlerle ödendi, vatandaşlar kredi kullanmadan tasarrufla gelen bu tutarı ekonomiye kazandırdı.

13.04.2019Ekonomi
TOKİ 50 bin konut projesi için başvuru süresi uzatıldı

TOKİ 50 bin konut projesi için başvuru süresi uzatıldı

TOKİ (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı), 50 bin sosyal konut projesinin başvuru süresinde değişikliğe gitti. TOKİ’den yapılan açıklamada yoğun talep nedeniyle başvuru süresi uzatıldı. Peki, TOKİ konutlarına başvurabilmek için son gün ne zaman?

24.03.2019Ekonomi
Bakan Çavuşoğlu’ndan Burdurda önemli açıklamalar

Bakan Çavuşoğlu’ndan Burdur'da önemli açıklamalar

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Bunlar dağlarda başaramadı. Şehirlerde de çukur eylemleriyle başaramadılar. Şimdi CHP üzerinden kanallar açarak şehirlerimize yerleşmeye çalışıyorlar." dedi.

9.03.2019Dünya
2 günde 11 bin başvuru

2 günde 11 bin başvuru

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı 50 bin sosyal konut hamlesine talep yağdı. 2 günde yaklaşık 11 bin kişi kuraya katılmak için bankalara başvurdu. TOKİ Başkanı Ömer Bulut, “Vatandaşlarımız projeye yoğun ilgi gösterdi. Gelen talep beklentimizin üzerinde” diye konuştu. Başvurular 19 Nisan’da bitecek.

9.03.2019Ekonomi
Erdoğan altını böyle çizdi: İşi bitirdik, geri dönüşümüz asla olamaz

Erdoğan altını böyle çizdi: İşi bitirdik, geri dönüşümüz asla olamaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir canlı yayında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun 'YPG bize saldırmaz' sözüne sert tepki göstererek beka sorunu vurgusu yaptı. Erdoğan S-400 konusunda işi bitirdik, geri dönüşümüz asla olamaz. Ruslarla anlaştık, ortak üretime gireceğiz, belki S-400'den sonra S-500'e gireceğiz" ifadelerini kullandı. Erdoğan, ABD'ye PKK'ya verilen silahlar için ise masaya otururuz dedi ve çağrı yaptı: "Silahlarını götüreceklerse tamam, değilse bize versinler..."

6.03.2019Gündem
TOKİden piyasaya yarım milyar TLlik yastık altı katkısı

TOKİ'den piyasaya yarım milyar TL'lik yastık altı katkısı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yüzde 24 indirim getiren kampanyasına kısmı ödemelerle beraber 13 bin 321 vatandaşın başvurduğunu ve 588 milyon 575 bin lira para yatırıldığını belirtti.

22.10.2018Ekonomi
TOKİnin indirim kampanyasından 13 bin kişi yararlandı

TOKİ'nin indirim kampanyasından 13 bin kişi yararlandı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yüzde 24 indirim getiren kampanyadan 13 bin 321 vatandaşın yararlandığını, bundan 588 milyon 575 bin lira hasılat elde edildiğini bildirdi.

21.10.2018Ekonomi
TOKİ’nin yüzde 24 indirim kampanyası başlıyor

TOKİ’nin yüzde 24 indirim kampanyası başlıyor

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından konut ve iş yeri alıcılarına yönelik bu yıl ikincisi yapılacak yüzde 24 indirim kampanyası Cuma günü başlıyor.

19.09.2018Ekonomi
TOKİ’den ikinci indirim müjdesi… Başvurular ne zaman

TOKİ’den ikinci indirim müjdesi… Başvurular ne zaman?

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasının bu yıl ikincisi yapılacak. Peki, TOKİ indiriminden faydalanmak için başvurular ne zaman?

26.08.2018Ekonomi
TOKİ erken ödeme indirimi nasıl hesaplanıyor Yüzde 20 indirim fırsatı

TOKİ erken ödeme indirimi nasıl hesaplanıyor? Yüzde 20 indirim fırsatı

Borcunu erken ödeyip konut ya da iş yeri tapusunu hemen almak isteyen alıcılara yönelik her yıl yapılan yüzde 20 indirim kampanyasına başvurular 24 Nisan'da başlayacak.

23.04.2018Ekonomi
Yarın başlıyor: Borcunu kapatana yüzde 20 indirim

Yarın başlıyor: Borcunu kapatana yüzde 20 indirim

TOKİ'den konut alanlara yönelik başlatılan ''borcunu erken kapatana yüzde 20 indirim'' uygulaması yarın başlıyor. Geçen yıl yaklaşık 18 bin kişinin yararlandığı yüzde 20 indirim uygulamasına başvurular 18 Mayıs'a kadar sürecek.

23.04.2018Ekonomi
Erken ödemeye yüzde 0.99 faiz

Erken ödemeye yüzde 0.99 faiz

TOKİ’nin yarın başlayacak indirim kampanyasından yararlanmak isteyenler faizi de düşük ödeyecek. Kampanya için konut ve işyeri sahipleri bankalardan krediyi yüzde 0.99 oranında faizle kullanabilecekler.

22.04.2018Ekonomi
TOKİnin yüzde 20 indirim kampanyası ne zaman

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası ne zaman?

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan yüzde 20 indirim kampanyasına başvurular 24 Nisan'da başlayacak.

8.04.2018Ekonomi
İndirim kampanyasında yarın son gün

İndirim kampanyasında yarın son gün

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ), borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik uyguladığı yüzde 20 indirim kampanyası yarın bitiyor. TOKİ Başkanı Ergün Turan, kampanyadan yararlanıp tapularını hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarının en geç yarına kadar başvuru yapmaları gerektiğini söyledi.

28.09.2017Ekonomi
TOKİden indirim kampanyası

TOKİ'den indirim kampanyası

TOKİ, borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyası düzenleyecek.

29.07.2017Ekonomi
Malatya’ya ‘Pembe Trambüs’ geliyor

Malatya’ya ‘Pembe Trambüs’ geliyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, sadece kadınların kullanacağı ‘Pembe Trambüs’ uygulamasına geçeceklerini açıkladı. Çakır, “Biz de bu talepler doğrultusunda ‘Pembe Trambüs’lerin siparişini verdik. Trambüslerimiz inşallah Mayıs ya da Haziran ayında gelecek" dedi.

8.12.2016Gündem
1000 konuta 10 bin talep

1000 konuta 10 bin talep

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, TOKİ’nin 2003 yılından bu yana Doğu ve Güneydoğu Anadolu’ya çok fazla yatırım yaptığını belirterek, “Bugüne kadar Doğu ve Güneydoğu’ya alt gelir grubuna yönelik yaklaşık 150 bin sosyal konut yapıldı.

9.09.2016Ekonomi
Konut kampanyalarında dolandırılmayın uyarısı

Konut kampanyalarında dolandırılmayın uyarısı

Emlak Konut ve GYODER'in başlattığı konut seferberliğinin ardından tüketici dernekleri, vatandaşları "fırsatçı" firmalar konusunda uyarıyor.

3.08.2016Ekonomi
İzmit İsmetpaşa Stadının yıkımı 1 yıl ertelendi

İzmit İsmetpaşa Stadı'nın yıkımı 1 yıl ertelendi

Bir dönem Süper Lig'de fırtınalar estiren ancak son dönemde amatör kümeye kadar düşen Kocaelispor'un, İzmit İsmetpaşa Stadı'nın yıkımının ertelenmesi için başlattığı kampanya olumlu sonuç verdi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yeşil siyahlıların beklediği müjdeyi verdi: Efsane stadın yıkımı 1 yıl ertelendi.

22.08.2015Futbol
Davutoğlu AK Parti toplantısında konuştu

Davutoğlu AK Parti toplantısında konuştu

AK Parti Genel Merkezi’nde AK Parti Genişletilmiş İl ve Belediye Başkanları Toplantısı'na katıldı.

20.05.2015Gündem
TOKİ Başkanı Başkanı Mehmet Ergün Turan: ‘Ev’de S.O.S görülmüyor

TOKİ Başkanı Başkanı Mehmet Ergün Turan: ‘Ev’de S.O.S görülmüyor

DOLARDAKİ yükselişin konut fiyatlarına yansımasına değerlendiren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, “Kur, 2.70-2.75 seviyelerinde dengelenirse bunun yüzde 2-3 mertebesinde konut fiyatlarına yansıması olacak” dedi.

27.04.2015Ekonomi
TOKİden yüzde 20 indirim kampanyası

TOKİ'den yüzde 20 indirim kampanyası

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirim uygulanacak.

19.01.2015Ekonomi
TOKİden vatandaşa indirimli ev müjdesi

TOKİ'den vatandaşa indirimli ev müjdesi!

TOKİ Başkanı Ergün Turan şubat ayı sonu ile mart ayı sonunda indirim kampanyası başlatacaklarını duyurdu.

19.01.2015Ekonomi
Selçuk Özdağ: İşçilerin maaşlarını CHP, MHP ve HDP ödesin

Selçuk Özdağ: "İşçilerin maaşlarını CHP, MHP ve HDP ödesin"

AK Parti Manisa Milletvekili ve TBMM Soma Maden Faciasını Araştırma Komisyonu Üyesi Selçuk Özdağ, "Komisyon başkanlığına gelip popülist politikalar yapmaya gerek yoktur. O zamana kadar madenler kapalı kalsın. Hemen yarın tekliflerini versinler. Bu kayyum kuruluncaya kadar da kapalı olan madenlerdeki işçilerin maaşlarını da CHP, MHP ve HDP birlikte ödesin" dedi.

5.07.2014Gündem
Mümtazer Türköne: Marmaray’ın adı “Şah İsmail” olsun

Mümtazer Türköne: Marmaray’ın adı “Şah İsmail” olsun

Abant’da iki gündür devam eden ve Alevilerin sorunlarının masaya yatırıldığı Abant Platformu toplantısında, Alevilerin yapımı süren ve adı Başbakan Tayyip Erdoğan tarafından “Yavuz Sultan Selim” olarak açıklanan üçüncü köprünün adına yönelik eleştirilere, Yazar ve Fatih Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mümtazer Türköne, ilginç bir teklifle karşılık verdi. Türköne, üçüncü köprünün adının değiştirilmesi yerine, Başbakan Erdoğan’ın “Asrın Projesi” olarak hayata geçirdiği Marmaray’ın adını “Şah İsmail” konulmasını önerdi. Türköne, Alevi sorunun çözümünün önündeki engel olarak siyasileri gösterdi.

14.12.2013Gündem
Başbakan Erdoğan 21 başkan adayını daha açıkladı

Başbakan Erdoğan 21 başkan adayını daha açıkladı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da partisinin 21 belediye başkan adayını açıkladı. Erdoğan salona girmeden önce partililer ''Her yer Tayyip her yer Erdoğan'' diye slogan attı. Başbakan Muş adayını açıklarken bir değişime gideceklerini söyledi, mevcut belediye başkanı ile yeni adayını yanına çağırdı ve 'sarılın, sarılın' diye konuştu. Başbakan Erdoğan son olarak İstanbul Büyükşehir Başkan adayını açıkladı. Erdoğan 'İstanbul AK Parti ile güzel. Adayımız Kadir Topbaş" dedi.

5.12.2013Gündem
AK Partinin 21 adayı daha belli oldu

AK Parti'nin 21 adayı daha belli oldu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Ticaret Odası'nda düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda partisinin 15 il ve 6 büyükşehir belediye başkanını açıkladı. Erdoğan için salonda, "Türkiye Cumhuriyeti'nin omurgalı Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'' anonsu yapıldı. Gaziantep belediye başkan adayı açıklanmadan önce Başbakan, kürsüye şimdiki başkan Asım Güzelbey'i çağırdı. Asım Güzelbey de kürsüde konuşurken Başbakan'dan önce davrandı ve adayın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin olduğunu duyurdu.

29.11.2013Gündem
Ataköy sahilindeki 25 kule için çarpıcı rapor

Ataköy sahilindeki 25 kule için çarpıcı rapor

Ataköy sahilinde 76 metreye kadar yükselecek 20-25 blokla ilgili kıyı kenar çizgisinin yeniden tespiti davasında bilirkişi, çizginin yanlış tespit edildiği ve karaya doğru daha içeriden geçmesi gerektiği yönünde görüş bildirdi.

7.07.2013Ekonomi
TOKİden yüzde 20 indirim kampanyası

TOKİ'den yüzde 20 indirim kampanyası

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarının beklediği indirim kampanyasını başlatıyor. Kampanyada, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20, 3 eşit taksit halinde ödeyeceklere de yüzde 17 indirim uygulanacak. İndirim kampanyası için başvurular 22 Nisan - 17 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılacak.

26.03.2013Ekonomi
145 bin kişiyi ilgilendiren indirim kampanyası

145 bin kişiyi ilgilendiren indirim kampanyası

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarının yoğun talebi üzerine başlattığı indirim kampanyasının süresini uzattı.

20.10.2012Ekonomi

Yazar Sonuçları

Genelkurmay'a dostça bir önerim var ...

Türk Silahlı Kuvvetleri ile, sivil toplum arasında yeni bir döneme girildi. Çok şey yerli yerine oturuyor. Ancak, bazı sembolik adımlar var ki bunları herkesten önce Genelkurmay'ın atmasında büyük yarar var. Örneğin, Ankara'daki Harp Okulu’nu şehir dışına çıkarmak gibi...

26.12.2012