MENÜ

Timothy Jones Jr

Timothy Jones Jr ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Timothy Jones Jr haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Timothy Jones Jr haberi bulunmuştur.

Timothy Jones Jr Haberleri

Cani baba kan dondurdu

Cani baba kan dondurdu

ABD bu haberle sarsıldı: Cani baba, beş çocuğunu öldürüp çöp torbasında sakladı ve gömdü.

10.09.2014Avrupa
De Niro çok zeki, Cooper çok yetenekli

De Niro çok zeki, Cooper çok yetenekli

Oscar yarışı sona gelirken, ön saflarda yarışan dünya starları Hürriyet’e konuştu. En iyi oyuncu adaylarından Jessica Chastain, Jennifer Lawrence ve Hugh Jackman yaşadıkları Oscar heyecanını anlattı.

23.02.2013Kelebek
Sinema

Sinema

14.02.2008Kelebek
Senatör ve temsilcilerin listesi

Senatör ve temsilcilerin listesi

Hurriyet.com.tr’den gönderdiğiniz tepki mesajı 150 senatöre ulaşıyor. Ancak, birçok senatör ve temsilciler meclisi üyesinin e-posta adresi korumalı. Bu senatör ve üyelere ancak tek tek e-posta yollamanız gerekiyor. Aşağıdaki listeden senatörlerin isimlerine ulaşabilirsiniz. İsimlerin üzerine tıkladığınızda açılacak sayfadaki metin alanına, tepki metnini (İngilizce metin) yapıştırıp, gönderebilirsiniz.

5.03.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Güç de iktidar da benimle olsun...

Sinema tarihinin en popüler serisi ‘Star Wars’un sekizinci adımı ‘Son Jedi’, hem ‘retro’ tadına sahip hem de kendi ruhunu ve sesini bulmuş bir film. Rian Johnson’ın yazıp yönettiği yapım ikonik karakterlerden Luke Skywalker’ın, isyankâr kız Rey’i yetiştirme sürecinin yanı sıra ‘Yeni Darth Vader’ Kylo Ren’in güç ve iktidar çabalarına odaklanıyor...

15.12.2017