MENÜ

The Outer Worlds

The Outer Worlds ile ilgili tüm haberleri ve son dakika The Outer Worlds haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 The Outer Worlds haberi bulunmuştur.

The Outer Worlds Haberleri

The Outer Worlds duyuruldu İşte çıkış tarihi

The Outer Worlds duyuruldu! İşte çıkış tarihi

Private Division ve Obsidian Entertainment bugün yaptıkları bir duyuru ile The Outer Worlds oyununun 25 Ekim 2019’dan itibaren Xbox One ailesi (Xbox One X de dahil) PlayStation 4 ve Windows PC’de satışa sunulacağını açıkladı.

11.06.2019Teknoloji
Epic Games yepyeni oyunları mağazasında satışa sunuyor

Epic Games yepyeni oyunları mağazasında satışa sunuyor

Epic Games’in oyun geliştiricilerine yönelik dünyanın en büyük etkinliği olan Game Developers Conference esnasında yaptığı açıklamalar oyun dünyasında büyük yankı uyandırdı. Epic Games’in dijital oyun mağazası olan Epic Games Store hakkındaki gelişmeler anlatılırken platforma eklenecek pek çok oyun da açıklandı.

22.03.2019Teknoloji
Yaşar Seyman - The essence of a Turkish lady

Yaşar Seyman - The essence of a Turkish lady

ISTANBUL - Yaşar Seyman commands attention whenever she enters a room. Shoulder length dark hair, smiling greeting, usually wearing a suit with a notebook or note pad and pen in hand, not to mention great enthusiasm.

13.03.2009Gündem
Hayalet avcısı şimdi de uzaylıların peşinde

Hayalet avcısı şimdi de uzaylıların peşinde

Hayalet Avcıları başta olmak üzere yönettiği komedi filmleriyle tanınan Ivan Reitman bu kez uzaylıların peşine düşüyor. Evrim, Julianne Moore, David Duchovny, Orlando Jones ve Seann William Scott'dan oluşan kadrosuyla dikkat çekici.

19.07.2001Kelebek