MENÜ

Temel Karamollaoğlu

Temel Karamollaoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Temel Karamollaoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.074 Temel Karamollaoğlu haberi bulunmuştur.

Temel Karamollaoğlu Haberleri

2019da asgari ücret ne kadar olacak Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak İşte son haberler

2019'da asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? İşte son haberler

2019'da asgari ücret ne kadar olacak sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaş tarafından merakla araştırılmaya devam eden konular arasında yer alıyor. Asgari ücretli çalışan vatandaşlar, 2019 asgari ücret zammının ne zaman belli olacağını ve zam miktarının ne kadar olacağını merak ediyor. İşte, asgari ücretle ilgili gündemden gelen son haberler.

15.12.2018Gündem
İlginç açıklama: ‘Keşke Tayyip Bey  Cumhurbaşkanlığını bıraksa da bizim adayımız olsa’

İlginç açıklama: ‘Keşke Tayyip Bey Cumhurbaşkanlığını bıraksa da bizim adayımız olsa’

SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Adaylarımızı belirlerken İstanbul adayında hep takılıp kaldığımız bir nokta var. Keşke diyoruz, Tayyip Bey Cumhurbaşkanlığını bıraksa da bizim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız olsa. Çünkü o işi iyi yapıyor, hakkını veriyordu. Bu ocakta piştiği için, buranın hikmetiyle belediyecilik Anadolu’da zirve yapmıştı” dedi.

13.12.2018Gündem
Asgari ücret ne kadar olacak 2019 Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak İşte gündemden son haberler

Asgari ücret ne kadar olacak? 2019 Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? İşte gündemden son haberler

Milyonlarca asgari ücretli çalışan, 2019 asgari ücret zammının ne zaman belli olacağını ve zam miktarının ne kadar olacağını öğrenmek istiyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ev sahipliğinde başlayan Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun 2019 toplantılarını takip eden vatandaşlar, 2019 asgari ücret zammına dair bilgi almak istiyor. Peki, Asgari ücret ne kadar olacak? 2019 Asgari ücret zammı belli oldu mu?

12.12.2018Gündem
Karamollaoğlu: Asgari ücretin en az 2 bin 400 lira olması gerekir

Karamollaoğlu: Asgari ücretin en az 2 bin 400 lira olması gerekir

SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Bizim kanaatimiz şu anda asgari ücretin en az 2 bin 400 lira seviyesinde olması gerekir. Mutlaka vergiler de asgari ücretten alınmamalıdır. Bu rakam biraz daha yükselmiş olsun. Asgari ücretin hedefi yoksulluk sınırı olmalıdır" dedi.

12.12.2018Gündem
Gül-Kılıçdaroğlu görüşmesi hakkında açıklama

Gül-Kılıçdaroğlu görüşmesi hakkında açıklama

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ofisinden Kemal Kılıçdaroğlu ve Temel Karamollaoğlu’nun ziyaretleriyle ilgili yapılan açıklamada, "Türkiye ve dünya meseleleri genel çerçevede konuşulmuş ve herhangi bir şekilde günlük parti meseleleri ve seçimler söz konusu olmamıştır" denildi.

10.12.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah şahidi oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah şahidi oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hizmet-İş Sendikası Kurucu Genel Başkanı Hüseyin Tanrıverdi'nin oğlunun nikah şahidi oldu.

9.12.2018Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu Abdullah Gülle görüştü

"Kemal Kılıçdaroğlu Abdullah Gül'le görüştü"

CNN TÜRK'te Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında açıklamalarda bulunan Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Kemal Kılıçdaroğlu ile Abdullah Gül arasında yaklaşık 3 hafta önce bir görüşme gerçekleştiğini duyurdu.

6.12.2018Gündem
Saadet Partisi ittifaka kapıyı kapattı

Saadet Partisi ittifaka kapıyı kapattı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Her ilde, ilçede, beldede seçime gireceğiz. Adaylarımız arasında elbette önemli sayıda hanım adaylarımız da olacak. Biz toplumumuzun tamamına hitap ediyoruz. Onların da fikirlerinden, emeklerinden, düşüncelerinden faydalanacağız." dedi.

1.12.2018Gündem
‘İttifak diye bir konu gündemimizde yok’

‘İttifak diye bir konu gündemimizde yok’

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Sayın Kılıçdaroğlu bir nezaket ziyaretinde bulundu. Bizim ‘ittifak’ diye bir konu gündemimizde kesinlikle yok, bunun bilinmesini istiyorum” dedi.

29.11.2018Gündem
‘Görüş alışverişinde bulunduk’

‘Görüş alışverişinde bulunduk’

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu Saadet Partisi Genel Merkezi’nde ziyaret etti.

27.11.2018Gündem
Kılıçdaroğlu- Karamollaoğlu görüşmesi başladı

Kılıçdaroğlu- Karamollaoğlu görüşmesi başladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüşmesi başladı.CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nun Saadet Partisi Genel Merkezi'ndeki görüşmesi başladı. Görüşmede Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu, yerel seçimle ilgili ittifak konusunu ele alacak. Kılıçdaroğlu'nu SP Genel Merkezine gelişinde SP Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın karşıladı. Kılıçdaroğlu'na ise CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı eşlik etti.CHP daha önce de İYİ Parti ile yerel seçimle ilgili temaslarda bulunmuştu.

26.11.2018Haber
Kılıçdaroğlu ile Karamollaoğlu görüştü

Kılıçdaroğlu ile Karamollaoğlu görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüştü.

26.11.2018Gündem
İşbirliği trafiği hızlanıyor

İşbirliği trafiği hızlanıyor

YEREL seçimler için takvim daralırken, CHP’nin işbirliği görüşmeleri de hızlandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya gelecek. Görüşmede, Kılıçdaroğlu seçimde birlikte hareket etmeyi teklif edecek. İki liderin ardından görüşmeleri parti örgütleri sürdürecek. Her iki parti il ve ilçe başkanlıkları bir araya gelerek olası bir işbirliğinin genel çerçevesini belirleyecek.

26.11.2018Gündem
Karamollaoğlu: İttifak olmayacağını söyledik

Karamollaoğlu: İttifak olmayacağını söyledik

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Bu seçimlerde, genel seçim gibi bir ittifakın söz konusu olmadığını ve olamayacağını söyledik" dedi.

25.11.2018Gündem
İttifak görüşmesinin tarihi netleşti

İttifak görüşmesinin tarihi netleşti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın (pazartesi) Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu ziyaret edecek.

25.11.2018Gündem
CHP’yle görüşme haftaya

CHP’yle görüşme haftaya

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu gelecek hafta başında bir araya gelerek yerel seçim ittifakını görüşecekler.

23.11.2018Gündem
Son dakika... CHP, Saadet Partisi ile görüşecek

Son dakika... CHP, Saadet Partisi ile görüşecek

CNN TÜRK ekranlarında Hande Fırat'ın sunduğu 'Gece Görüşü' programında önemli kulis bilgileri açıklandı. CHP ve Saadet Partisi'nin pazartesi günü bir araya geleceği öğrenildi.

22.11.2018Gündem
Erdoğan-Bahçeli görüşmesi yorumu: CHP’den korkuyorlar

Erdoğan-Bahçeli görüşmesi yorumu: CHP’den korkuyorlar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti ve MHP’nin yerel seçimlerde ittifak görüşmeleriyle ilgili kurmaylarına yaptığı değerlendirmede, “Korkuyorlar arkadaşlar. ‘CHP gelmesin, kaybetmeyelim’ diye ne yapacaklarını şaşırdılar. Ne yaparlarsa yapsınlar biz kazanacağız” dedi.

22.11.2018Gündem
CHP’de başdöndüren trafik: Hedef 16 Nisan

CHP’de başdöndüren trafik: Hedef 16 Nisan!

CHP’DE yerel seçimlerle ilgili trafik hızlandı. İYİ Parti görüşmesinin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önümüzdeki hafta Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile de görüşeceği öğrenildi. Kılıçdaroğlu’nun, birlik oluşturarak 16 Nisan referandumundaki sonucun bir benzerini elde etmek için çalışma yürüttüğü bildirildi. Öte yandan CHP ile İYİ Parti arasındaki teknik düzeyde ilk görüşme yarın gerçekleşecek.

15.11.2018Gündem
Seçimlerde 875 ölüden bağış alınmış

Seçimlerde 875 ölüden bağış alınmış

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 24 Haziran seçimlerinde yarışan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu, Selahattin Demirtaş ve Doğu Perinçek’in bağış hesaplarını denetledi.

7.11.2018Gündem
Cihangir İslam’ı savundu: Mesele hakikati haykırması

Cihangir İslam’ı savundu: Mesele hakikati haykırması

SAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili sözleri nedeniyle tepkilerin hedefi olan ve hakkında soruşturma açılan İstanbul Milletvekilleri Cihangir İslam’a karşı linç kampanyası başlatıldığını savundu.

3.11.2018Gündem
‘Suudi yönetimi bu işten sıyrılamaz’

‘Suudi yönetimi bu işten sıyrılamaz’

- AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: Türkiye kesinleşmiş delil ve bulgular ortaya çıktığında bunları dünya kamuoyu ile paylaşmaktan asla imtina etmeyecektir. Türkiye bu anlamda ortaya konulan çirkin, ürkütücü, korkunç, insanlık dışı uluslararası hukuka aykırı bu işin arkasını bırakmayacak. Uluslararası hukuk bakımından Suudi Arabistan’ın toprakları olan konsolosluk binasında işlenen bu suçun örtülmesine asla müsaade etmeyecektir. Suudi yönetiminin bir şekilde bu işten sıyrılmasının mümkün olmayacağını düşünüyorum.

20.10.2018Gündem
Eski Milletvekili Oya Akgönenç için Meclis’te tören

Eski Milletvekili Oya Akgönenç için Meclis’te tören

ANKARA’da pankreas kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski milletvekili ve Saadet Partisi eski Genel Başkan Yardımcısı Oya Akgönenç Muğisuddin (79) için TBMM’de cenaze töreni düzenlendi.

19.10.2018Gündem
McKinseye ne ücret ödenecek

'McKinsey'e ne ücret ödenecek?'

SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Demokrasi ile ekonomi birbirinden bağımsız düşünülemez. Bir milletin geleceğini bir kişiye bağlamak ne kadar yanlışsa, bir ekonominin geleceğini de bir şirkete bağlamak o kadar yanlıştır. Bunun en son ve en dramatik örneği ekonomi yönetiminin ABD’li şirketlere teslim edilmesidir. McKinsey, Türkiye’ye atanmış bir kayyumdur” dedi. Karamollaoğlu düzenlediği basın toplantısında özetle şunları söyledi:

3.10.2018Gündem
AK Parti teklifi inceliyor: 173 suç af kapsamında

AK Parti teklifi inceliyor: 173 suç af kapsamında

MHP’nin Meclis gündemine taşıdığı af teklifi AK Parti tarafından tüm açılardan değerlendiriliyor. AK Parti yönetimi ile Cumhurbaşkanlığı danışmanları tarafından teklifle ilgili hazırlanan rapor, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a sunulacak. Yapılan ilk incelemelerde metnin, ‘teknik ve hukuki açıdan’ da sorun taşıdığı öne sürüldü. Hazırlanan raporların ardından AK Parti, teklife destek verip vermeyeceğine veya destek vermesi durumunda düzenlemenin ‘sınırlarının ne olacağına’ karar verecek. Bazı suçların kapsam dışına çıkarılması, bazılarının da kapsama alınmasına ilişkin öneriler de bu çalışmanın konusu olacak. AK Parti, teklifin gündeme gelmesi durumunda normal bir yasa değişikliği mi veya özel af statüsünde mi işlem görüp görmeyeceğiyle ilgili de değerlendirme yapacak.

26.09.2018Gündem
Karamollaoğlu: Yerel seçimlerde ittifak diye bir şey olmaz

Karamollaoğlu: Yerel seçimlerde ittifak diye bir şey olmaz

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Temel Karamollaoğlu, "Yerel seçimlerde ittifak diye bir şey olmaz. Her parti aday gösterebildiği illerde ilçelerde beldelerde aday gösterir. Bizim bütün belediye başkanlıklarında adaylarımız olacak" dedi.

31.08.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Kılıçdaroğlu kime göz kırpıyor?

PARTİ meclisindeki tartışmaların ardından CHP’nin İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya adayları belli oldu.

19.12.2018

Siyasette çarşı karıştı

BÜTÇE görüşmelerini izlemek üzere Meclis’teydik.

11.12.2018

Kılıçdaroğlu-Gül görüşmesi

İTTİFAKLARIN kaderi bu hafta belli olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli; CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hafta içinde görüşecek.

10.12.2018

Kaşıkçı için BM dosyası hazır

Türkiye’nin Kaşıkçı cinayetini uluslararası yargıya taşımak için başvuru dosyası hazır.

8.12.2018

Cumhur ittifakında 30 il

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’ye dönmesiyle birlikte cumhur ittifakı açısından gözler Erdoğan-Bahçeli görüşmesine çevrildi. Her iki isim de zaten görüşme olacağının mesajını verdi. Bahçeli, “Şu anki çalışma 30 büyükşehir üzerinde yoğunlaşmaktadır” dedi.

5.12.2018

Binali Yıldırım ikna edildi mi?

‘BİNALİ Yıldırım’ın adaylığı konusunda birkaç pürüz vardı, gideriliyor. Arjantin dönüşü İstanbul adaylığı açıklanacak.’

28.11.2018

Kulislerden son dakika ittifak haberleri

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın boşanması kadar ilgi görecek mi bilmiyorum ama Ankara iyice seçim havasına girdi. Kulisler kaynıyor, ittifaklar kuruluyor, adaylar belirleniyor, Ankara siyaset soluyor.

27.11.2018

CHP’nin 3 büyükşehir stratejisi

AK Parti ve MHP cephesinde, yani ‘cumhur ittifakı’nda yerel seçimler için işbirliği işliyor. Gözler bugün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yapacağı açıklamada. Biz diğer cepheye bakacağız.

24.11.2018

İstanbul’da AK Parti ve CHP’nin adayı kim?

İstanbul, Ankara ve İzmir büyükşehir belediye başkan adaylıkları konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor.

20.11.2018

Aday ittifaklarına hazır olun

TÜRK siyasetinde sürprizlere hep açık olacaksınız.

16.11.2018

Muhalefet cephesinde ne olur, AK Parti’nin sürprizleri neler?

KILIÇDAROĞLU-Akşener görüşmesinden sonra CHP ve İYİ Parti heyetleriyle görüştüm. İzlenimlerim olumluydu.

15.11.2018

Cumhurbaşkanı o kritik uyarıyı neden yaptı?

AK Parti ile MHP arasında yerel seçimlerde ittifak olmayacağının açıklanması muhalefet cephesinde de hesapları karıştırdı.

28.10.2018