MENÜ

Tecavüzcü

Tecavüzcü ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tecavüzcü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tecavüzcü haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.480 Tecavüzcü haberi bulunmuştur.

Tecavüzcü Haberleri

Yargıtay tecavüzcü Rıdvan’ı sordu... 2.5 yıldır nerede

Yargıtay tecavüzcü Rıdvan’ı sordu... 2.5 yıldır nerede!

F.H.E. adlı bir kadının İstanbul Beyoğlu’ndaki metruk bir binada iki kişinin tecavüzüne uğramasına ilişkin davada, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı bozma talep etti. Başsavcılık yazısında, F.H.E.’yi sırtlayarak metruk binaya götüren kişi ile ilgili yeterli araştırma yapılmadığına vurgu yapıldı.

23.09.2019Gündem
İsveçte İslam karşıtı milletvekili partisinden kovuldu

İsveç'te İslam karşıtı milletvekili partisinden kovuldu

İran asıllı Sol Parti Milletvekili Kakabaveh, İslam karşıtı politikaları nedeniyle partisinden ihraç edildi. Parti Genel Sekreteri Etzler, "İsveç'in kenar mahallerinde, İslami halifeliğin kurulduğunu iddia etti. Irkçıların, İslam hakkında yayımladığı yalan propaganda bir haberi, sosyal medya hesabında yayımladı. Ayrıca okullarda, dini sembollerin yasaklanmasını istiyor. Bu parti politikamızla çelişiyor, partimize büyük zarar veriyor" dedi.

28.08.2019Dünya
İsveç’te İslam karşıtı milletvekili partisinden kovuldu

İsveç’te İslam karşıtı milletvekili partisinden kovuldu

İsveç’te İslam karşıtlığıyla bilinen Sol Parti Milletvekili İran asıllı Amineh Kakabaveh’in partisinden ihraç edildiği bildirildi. İsveç Sol Parti Genel Sekreteri Aron Etzler, düzenlediği basın toplantısında, Kakabaveh’in İslam karşıtı söylemlerinin parti politikalarına büyük zarar verdiğini belirterek, partiyle ilişkisinin kesilmesine karar verdiklerini söyledi.

28.08.2019Avrupa
Haftanın skandalı: Taciz iddiası  Önce göğüslerinin resmini yolla...

Haftanın skandalı: Taciz iddiası! 'Önce göğüslerinin resmini yolla...'

Haftanın skandalı: Victoria’s Secret meleklerinin fotoğrafçısı Timur Emek’in genç modelleri ‘çekim vaadiyle’ kandırıp taciz ettiği iddiası gündemi sarstı. Her gün yeni bir detay gün yüzüne çıkarken bu bombanın fitilini ateşleyen model Deniz Tekin ile konuştuk. İşte iddialar ve modanın karanlık yüzü...

28.07.2019Hürriyet Pazar
Yeşilçam emektarları mezarlıkta buluşuyor

'Yeşilçam emektarları mezarlıkta buluşuyor'

YEŞİLÇAM'ın en sevilen kötü karakterlerinden, 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı Coşkun Göğen, Altın Portakal Film Festivali'nin eski günlerine dönmesi gerektiğini belirterek, "Yeşilçam emektarları bu festivalde buluşuyordu. Dostlar birbirini görüyor, anılarını tazeliyordu. Şimdi tek buluştukları nokta mezarlıklar oldu" dedi.

5.07.2019Magazin
Kenti ayağa kaldırmıştı: ‘Kurt’ tecavüzcü yakalandı

Kenti ayağa kaldırmıştı: ‘Kurt’ tecavüzcü yakalandı

Almanya’nın Münih kentinde 11 yaşındaki kıza yüzünde kurt maskesiyle tecavüz eden zanlı yakalandı. Zanlının daha önce de tecavüz suçundan hapis yattığı belirtildi.

28.06.2019Avrupa
18 yaşındaki öğrenciye ilaçlı içki ile toplu tecavüz davası başladı

18 yaşındaki öğrenciye ilaçlı içki ile toplu tecavüz davası başladı

Almanya’da 18 yaşındaki öğrenci kıza diskoda ilaçlı içki içirip, toplu tecavüzle suçlanan 12 sanıktan 11’inin yargılanmasına başlandı. Sanıklar mahkemede olay çıkardı.di

26.06.2019Avrupa
Hamdi Ulukaya: Hala sabah kalkıp menemen yapıyorum

Hamdi Ulukaya: Hala sabah kalkıp menemen yapıyorum

Önümdeki koltukta Norveç Prensi ve Oslo Belediye Başkanı oturuyor. Her yer iş dünyası ve sivil toplum liderleriyle dolu. Nobel Barış Ödülü’nün verildiği bu salonda, birazdan Hamdi Ulukaya’ya (47) Barış İçin İş ödülü verilecek. Şirketini, fabrikalarını mültecilere açan, tek başına ırkçılara, ölüm tehditlerine kafa tutan, şimdi de iş alanında devrim çağrısı yapan bu Erzincanlı öncüyle Oslo’da buluştuk.

16.06.2019Hürriyet Pazar
Tecavüzcü hırsız dehşeti

Tecavüzcü hırsız dehşeti

Ankara’da sabıkalı 19 yaşındaki Enes Açıkgöz, sabaha karşı hırsızlık için girdiği evde 67 yaşındaki kadının boğazına bıçak dayayıp tecavüz etti.

15.06.2019Gündem
Sokak ortasında bıçaklayıp dövdüler, tecavüzcü diye bağırdılar

Sokak ortasında bıçaklayıp dövdüler, 'tecavüzcü' diye bağırdılar

Karaman'da Özkan K. (51) ve Atilla Ç. (36), daha önceden aralarında husumet bulunan bir grup tarafından sokak ortasında bıçaklanıp, plastik boru ve tekme ile dövüldü. Saldırganlar, yaralılardan birini "Tecavüzcü bu" diye bağırarak, çevredekilere gösterdikten sonra kaçtı.

10.06.2019Haber
Sokak ortasında bıçaklayıp dövdüler, tecavüzcü diye bağırdılar

Sokak ortasında bıçaklayıp dövdüler, 'tecavüzcü' diye bağırdılar

Karaman'da Özkan K. (51) ve Atilla Ç. (36), daha önceden aralarında husumet bulunan bir grup tarafından sokak ortasında bıçaklanıp, plastik boru ve tekme ile dövüldü. Saldırganlar, yaralılardan birini "Tecavüzcü bu" diye bağırarak, çevredekilere gösterdikten sonra kaçtı.

10.06.2019Gündem
Yeni Zelanda parlamentosunda seri tecavüzcü iddiaları için soruşturma istendi

Yeni Zelanda parlamentosunda 'seri tecavüzcü' iddiaları için soruşturma istendi

Yeni Zelanda parlamentosunda bir tecavüzcünün çalıştığı ve bu kişinin çok sayıda taciz olayına karıştığı iddiaları üzerine, muhalefet partisi soruşturma açılmasını istedi.

22.05.2019Dünya
Majd H.’nin çağırdığı tecavüzcülerden sonuncusu da yakalandı

Majd H.’nin çağırdığı tecavüzcülerden sonuncusu da yakalandı

Almanya’nın Freiburg kentinde 18 yaşındaki genç kıza tecavüz eden firari zanlı da yakalandı. Böylece tecavüz şüphelisi 11 kişinin tamamı yargıda hesap verebilecek.

3.04.2019Avrupa
Spor yapan kadına tecavüz etmişlerdi Robot resimleri halka dağıtıldı

Spor yapan kadına tecavüz etmişlerdi! Robot resimleri halka dağıtıldı

Almanya’nın Aalen kentinde bir parkta spor yapan kadına tecavüz eden iki kişi, aylardır polisin peşinde olmasına rağmen yakalanamadı. Polis sonunda robot resimleri basına dağıtarak halktan yardım istedi.

12.03.2019Avrupa
İşte tecavüzcü bu diyerek, beni dövdüler

'İşte tecavüzcü bu diyerek, beni dövdüler'

İzmir'de, bedensel ve hafif düzeyde zihinsel engelli S.F.'ye (45) cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Zeki Yıldız (42) hakim karşısına çıktı. Tutuklu sanık, cinsel ilişki için kendisine S.F.'nin baskı yaptığını iddia etti. S.F.'nin annesi ise kızının cinsel konuları algılayabilecek durumda olmadığını söyledi.

12.01.2019Gündem
Tecavüzcü çocuk değilmiş

Tecavüzcü çocuk değilmiş

Ağrı'daki İmam Buhari Yatılı Erkek Kuran Kursu’nda 2 yıl önce 9 yaşındaki U.P. adlı erkek çocuğa tecavüz eden ve doğum tarihine bakılarak 18 yaşın altında kabul edilip ‘suça süreklenen çocuk’ diye nitelendirilen Y.K., ilk duruşmada mahkemeyi kuşkulandırdı.

3.01.2019Gündem
Hayalimdeki ‘Benim Almanyam’

Hayalimdeki ‘Benim Almanyam’

Federal İçişleri, İmar ve Yurt Bakanlığı’nın verilerine bakıyorum. 2016 yılında Almanya’da yabancı düşmanlığı motifli 8 bin 583 suç işlenmiş. 2017 yılında da yabancı düşmanlığı motifli suç sayısı 6 bin 434’e düşmüş.

31.12.2018Avrupa
Af yasasında son durum ne Af yasası ne zaman çıkacak

Af yasasında son durum ne? Af yasası ne zaman çıkacak?

Birçok kesimden politikacı ve hukukçunun görüşlerini dile getirdiği af konusunda, son açıklama MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu'dan geldi. Peki, af yasasında son durum ne? Af yasası ne zaman çıkacak?

29.11.2018Gündem
İlkel anlayışlı tüm yabancılara gözdağı için tecavüzcü Türk sınır dışı edildi

İlkel anlayışlı tüm yabancılara gözdağı için tecavüzcü Türk sınır dışı edildi

Almanya’da 16 yaşındaki bir Türk kızına modern yaşadığı için ‘fahişe’ diye iki arkadaşıyla birlikte tecavüz eden Ali B.’yi sınır dışı eden mahkeme, ilginç bir gerekçeye imza attı. Başyargıç Dagmar Wünsch, kararın gerekçesini “Ali B. gibi ilkel bir kadın anlayışına sahip yabancıları korkutarak suç işlemelerini önlemek” olarak açıkladı.

23.11.2018Avrupa
Dantelli iç çamaşırı tecavüzcüyü beraat ettirdi, ülke ayağa kalktı

Dantelli iç çamaşırı tecavüzcüyü beraat ettirdi, ülke ayağa kalktı

İrlanda'da bir mahkeme 17 yaşındaki genç kızın dantelli iç çamaşırı giymesini gerekçe göstererek tecavüzcü hakkında beraat kararı verdi. Kadınlar Twitter'da tepki göstererek #ThisIsNotConsent (#BuRızaDeğil) hashtag'i ile iç çamaşırlarının fotoğraflarını paylaşmaya başladı.

14.11.2018Dünya
Tecavüzcü şantajcı: Başına ödül kondu

Tecavüzcü şantajcı: Başına ödül kondu

Afganistan'da çocuksuz kadınları tedavi ettiğini öne sürerek onları sekse zorlayan, sonra da görüntüleriyle şantaj yapan ‘molla’ Rasul Landay aranıyor.

7.10.2018Dünya
Bu nasıl aile 30 yıl hapsi istenen sapık amcadan şikâyetçi olan yok

Bu nasıl aile! 30 yıl hapsi istenen sapık amcadan şikâyetçi olan yok

Kars’ta 12 yaşındaki yeğenine dört yıldan beri tecavüz eden, diğer yeğenine ise istismarda bulunan 28 yaşındaki amcanın 30 yıl hapsi istendi. Hürriyet’in 9 Temmuz’da ‘Utanç mektubu’ başlığıyla duyurduğu skandala karşı küçük kızın ailesi ise sessiz kaldı, tecavüzcü amcadan şikâyetçi olmadı.

7.10.2018Gündem
Anneden sonra o da şikâyetten vazgeçti... Sonuç: 14lük Ayşe sapığına iade

Anneden sonra o da şikâyetten vazgeçti... Sonuç: 14'lük Ayşe sapığına iade!

Ayşe, 3 yıl boyunca üvey baba tecavüzüne uğradı. Kaçtı, devlete sığındı. Üvey babaya 25 yıl verildi. Ama önce anne, sonra Ayşe şikâyetlerini geri çekti. Ve küçük kız şimdi yeniden tecavüzcü üvey babasıyla aynı evde...

2.10.2018Gündem
Kazandığım para yediğim küfre değmedi

"Kazandığım para yediğim küfre değmedi"

25. Adana Film Festivali’nde usta isimlere Emek Ödülleri verildi. Ödülü kazananlar arasında Coşkun Göğen de vardı. Ünlü oyuncu ödülünü alırken yaptığı konuşmada 500 sinema filminde oynadığını ancak aldığı paranın yediği küfre yetmediğini söyledi.

28.09.2018Magazin
Pelin Öztekin: 2013 yılında 156 kiloydum

Pelin Öztekin: 2013 yılında 156 kiloydum

27 yaşında 156 kiloydu. Bir sabah uyandı, günde beş ilaç içmek zorunda olduğuyla yüzleşti. Mide küçültme operasyonu geçirmeye karar verdi. Dört yılda 93 kiloyla vedalaştı. “Kolay sanılsa da yeniden doğmak, küçüldükçe büyümek gibi” diye anlattığı süreç sonunda hayatı değişti. Pelin Öztekin’le Kanal D’de başlayan ‘Koca Koca Yalanlar’ dizisi vesilesiyle buluştuk. Yaşadıklarını ve kilonun oyunculuğa etkilerini konuştuk: “Zayıf değilseniz başrol oynayamazsınız!” Neden? 50 kilo olmadığım için çektiğim ayrılık acısı mı inandırıcı gelmeyecek?”

Coşkun Göğen kimdir

Coşkun Göğen kimdir?

Türk sinemasının kötü adamı Tecavüzcü Coşkun karakteriyle tanınan Coşkun Göğen, bu kez kötü bir haberle gündeme geldi. Coşkun Göğen’in kızı Dünya Göğen hayatını kaybetti. Haberlerin ardından Coşkun Göğen’in hayatı yeniden gündeme geldi. İşte, Coşkun Göğen’in hayatına dair bilgiler!

3.08.2018Magazin
Ünlü oyuncu Coşkun Göğenin kızı Dünya Göğen vefat etti

Ünlü oyuncu Coşkun Göğen'in kızı Dünya Göğen vefat etti

Yeşilçam’ın usta oyucusu “Tecavüzcü Coşkun” lakabıyla tanınan Coşkun Göğen’in kızı Dünya Göğen vefat etti.

3.08.2018Magazin
Whatsapp üzerinden yayılan büyük tehlike Momo için ailelere dikkat çeken uyarı

Whatsapp üzerinden yayılan büyük tehlike 'Momo' için ailelere dikkat çeken uyarı

Tüm dünyada intiharlara neden olmasıyla gündeme gelen ’Mavi Balina’ oyununun ardından bu kez de ’Momo’ adlı oyun, endişeye yol açıyor. Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Ahmet Koltuksuz, oyunların yalnızca adının değiştiğini, tehlikenin ise aynı olduğunu belirterek, aileleri uyardı.

1.08.2018Gündem
İğrenç savunma... Tecavüzcü kocaya 18 yıl hapis

İğrenç savunma... Tecavüzcü kocaya 18 yıl hapis

ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde, boşanma aşamasında olduğu eşini tüfekle tehdit edip zorla cinsel ilişkiye girdiği ve çıplak fotoğraflarını çektiği suçlamasıyla tutuklu yargılanan Cumali Yılmaz (39), 18 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.Tecavüzcü koca, söz konusu fotoğrafları eski eşinin istemiyle 'Boşanacağız sende hatıra kalsın' demesi sebebiyle çektiğini iddia etmişti.

29.07.2018Gündem
Tecavüzcü diye fotoğrafları paylaşıldı, yolda yürüyemez hale geldi

"Tecavüzcü" diye fotoğrafları paylaşıldı, yolda yürüyemez hale geldi

Sosyal paylaşım sitelerinde "13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüzden aranıyor" yazısı ile fotoğrafları paylaşılan Korhan Şahin, kendisine atılan iftira nedeniyle yolda rahat bir şekilde yürüyemez hale geldi. Fotoğraflarını paylaşan vatandaşlara seslenen Şahin, "Lütfen fotoğraflarımı paylaşmayın, bu bir iftiradır" dedi.

5.07.2018Haber
‘Tecavüzcü’ diye fotoğrafları paylaşılınca yolda yürüyemez hale geldi

‘Tecavüzcü’ diye fotoğrafları paylaşılınca yolda yürüyemez hale geldi!

Sosyal paylaşım sitelerinde "13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüzden aranıyor" yazısı ile fotoğrafları paylaşılan Korhan Şahin, kendisine atılan iftira nedeniyle yolda yürüyemez hale geldi. Fotoğraflarını paylaşan vatandaşlara seslenen Şahin, "Lütfen fotoğraflarımı paylaşmayın, bu bir iftiradır" dedi.

5.07.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Lüzumsuzca tartıştırmanın şahikası: İstanbul’a kayyım

YAHU madem İstanbul’a kayyım mayyım atanması zinhar söz konusu değildi...

9.09.2019

Asıl arıza

Siyasi Ahlak Yasası...

3.08.2019

Güle güle Zafer Çika

HAYAT böyle bir şey işte. Bir kere ve bitiyor. Bitmez gibi geliyor ama bitiyor. Küt diye. Beklemediğimiz anda. Yarım kalıyor her şey, “giden”in hayatı yarım kalıyor, nereye gidiyor kim bilir, “kalanlar”ınki de öyle...

15.03.2019

Tecavüzcü katillerin en temel yedi özelliği

- BİR: Tecavüzü ve cinayeti, “İyi de o kızın da o saatte orada ne işi varmış” diyerek aklayabileceklerini zannederler.

8.02.2019

Gökçek: Bunun neresi tecavüzü teşvik etmek?

Melih Gökçek’ten “tecavüze bahane buluyor” eleştirime yönelik bir açıklama geldi.

16.12.2018

Yuhhhhh! Zihinsel engelli kıza tecavüz ettiler ama serbestler!

Bugün 4. duruşma var. Baba Avni Karagöz adaletin yerini bulmasını istiyor 

8.10.2018

Omerta rahipleri ve 8 mezarın büyük sırrı

MARTIN Ridge emeklilik hayatını huzur içinde yaşayan emekli bir dedektifti.

25.08.2018