MENÜ

Taşeron Işçiler Ne Zaman Kadroya Geçecek

Taşeron Işçiler Ne Zaman Kadroya Geçecek ile ilgili tüm haberleri, son dakika Taşeron Işçiler Ne Zaman Kadroya Geçecek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Taşeron Işçiler Ne Zaman Kadroya Geçecek haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 13 Taşeron Işçiler Ne Zaman Kadroya Geçecek haberi bulunmuştur.

Taşeron Işçiler Ne Zaman Kadroya Geçecek Haberleri

Taşeron işçilerle ilgili son haberler - Taşeron işçilerin maaşı ne kadar olacak

Taşeron işçilerle ilgili son haberler - Taşeron işçilerin maaşı ne kadar olacak?

Taşeron işçilerin aylardır merakla beklediği açıklamayı dün Başbakan Ahmet Davutoğlu yaptı. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun taşeron işçilere kadro geleceğini müjde olarak vermesinin ardından yüzbinlerce kişi büyük sevinç yaşadı. Peki taşeron işçiler ne zaman kadroya geçecek, taşeron işçiler sınava girecek mi, Taşeron işçilerin maaşları artacak mı? Merak ettiğiniz her şeyi sizler için araştırdık.

22.03.2016Ekonomi
Bakan Çelikden kıdem tazminatı açıklaması

Bakan Çelik'den kıdem tazminatı açıklaması

ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, yeni kıdem tazminatında işçilerin hak kaybına uğramayacağını belirterek, "Kim söylüyor hak kaybı olduğunu? Kim oturdu, konuştu, pazarlık yaptı ne konuştuk da işçinin 30 gününden bir kayba uğradığını söyleyebiliyor insanlar? Bunlar tamamen iftira. Kim söylüyorsa yalan söylüyor iftira atıyor" dedi.

11.03.2015Ekonomi
15 soruda taşeron işçi düzenlemesi

15 soruda taşeron işçi düzenlemesi

Yeni düzenleme ile kamuda çalışan 850 bin taşeron işçi, 2018’in Ocak ayından itibaren kadroya geçecek. Peki, kimler bu haktan yararlanacak? Kadroya geçişte hangi şartlar aranacak, memurluk hakkı verilecek mi? İşte, taşeron işçi düzenlemesinde tüm merak edilenler.

450 bin taşeron 3 ayda kadroda

450 bin taşeron 3 ayda kadroda

Taşeronların kadroya geçirilmesi için Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile düzenleme yapıldı. 450 bin taşeronun 2 Ocak’ta kadroya geçiş için başvuruları başlayacak. Taşeronun kadroya geçişi için hem sınav hem de güvenlik soruşturması yapılacak.

24.12.2017Ekonomi
Taşerona kadro başvuruları ne zaman Sorularla taşerona kadroda son durum

Taşerona kadro başvuruları ne zaman? Sorularla taşerona kadroda son durum

Taşerona kadroda son durum 2017 son günlerinde de merakla takip ediliyor. Önümüzdeki yıl kadrolu olmak isteyen binlerce işçi, özellikle şartları ve tarih bilgisini araştırıyor. Yapılan yeni düzenlemeyle birlikte genel merkezi bütçe kapsamındaki tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel bütçeli idareler, denetleme ve düzenleme kuruluşlarında çalışan 450 bin çalışan yararlanacak. Peki taşerona kadro başvuruları ne zaman?

28.12.2017Ekonomi
Taşeron işçi kadro başvurusu için son gün ne zaman Taşerona kadro şartları neler

Taşeron işçi kadro başvurusu için son gün ne zaman? Taşerona kadro şartları neler?

Geçtiğimiz yılın son günlerinde yaklaşık 800 bin taşeron işçiye kadro verileceğinin açıklanması ardından başvurular bu hafta başladı. Sürekli işçi kadrosuna geçen işçilerimizde yaş sınırı ve eğitim şartı aranmayacak. Peki taşerona kadroda son gün ne zaman? Başvuru şartları neler? İşte taşerona kadroda son durum ve başvuru sürecine ilişkin detaylar!

9.01.2018Gündem
Taşerona kadro sınav tarihi belli oldu mu Kadro başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Taşerona kadro sınav tarihi belli oldu mu? Kadro başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Taşeronların kadroya geçiş sürecinin ilk aşaması olan başvuru alımları 11 Ocak'ta tamamlandı. Taşeron sınavında başarılı olanlar, 15 Temmuz sonrası uygulamaya giren kanun hükmünde kararname gereği güvenlik soruşturmasına tabi tutulacak ve soruşturmadan geçenler çalıştıkları yerlerde artık kadrolu çalışacaklar. Peki Taşerona kadro sınav tarihi belli oldu mu? Kadro başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

16.01.2018Gündem
Taşerona kadro listesi için açıklamalar teker teker geliyor Kadro sınavı ne zaman yapılacak

Taşerona kadro listesi için açıklamalar teker teker geliyor! Kadro sınavı ne zaman yapılacak?

Taşeron kadro açıklaması, bakanlıklar, belediyeler ve il müdürlükleri tarafından kadroya geçen işçiler için liste halinde açıklanmaya devam ediliyor. 23 Şubat tarihine kadar itiraz sürecinin gerçekleştirileceği taşeron kadro listesi, başvuruda bulunulan kurumların internet siteleri üzerinden görüntülenebiliyor. İşte, kadroya geçenlerin listesinin yayımlandığı kurumlar ve taşeron sınavı hakkında merak edilen bazı detaylar

21.02.2018Ekonomi
Açıklanan taşeron kadro başvuru sonuç listeleri - Taşerona kadro sınavı ne zaman

Açıklanan taşeron kadro başvuru sonuç listeleri - Taşerona kadro sınavı ne zaman?

Taşeron işçiler, kadrolu pozisyonda çalışabilmek için geçtiğimiz haftalarda başvurularını tamamladı ve yapılacak taşeron sınavı için bekleyişe geçti. Taşeron işçilerin kadro başvuru süreci ardından bazı kurumlar ve bakanlıklar başvuru sonuçlarını açıklamaya başladı. Peki hangi kurumlar listeyi yayımladı? Taşerona kadro sınavı ne zaman yapılacak?

22.02.2018Gündem
ÖSYMden taşeron kadro sınav duyurusu - İşte kurumların taşerona kadro listeleri

ÖSYM'den taşeron kadro sınav duyurusu - İşte kurumların taşerona kadro listeleri

Kurumlar ve bakanlıklar taşerona kadro listelerini duyururken bir duyuru da ÖSYM'den geldi. Kesin listenin ilanının yapılması ve itirazların incelenmesi ardından sınav sürecine geçilecek. Tüm aşamaların tamamlanması ardından taşerona kadro başvurusu kabul edilen hak sahipler, 2 Nisan'a kadar kadrolaşmış olacak. Peki taşerona kadro sınavı ne zaman?

24.02.2018Gündem

Yazar Sonuçları

20 soruda taşeron işçi düzenlemesi

1-) Tüm taşeron işçileri mi kadroya alınacak?

26.12.2017