MENÜ

Tarım Aracı

Tarım Aracı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tarım Aracı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tarım Aracı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.711 Tarım Aracı haberi bulunmuştur.

Tarım Aracı Haberleri

‘Pat pat’ ile köy çocuklarına kitap taşıyorlar

Ordu'da öğretmen çift, Türk bayrağı ve balonlarla süsledikleri 'pat pat' adı verilen araçla köy köy gezerek kütüphanelerden emanet aldıkları kitapları çocuklara ulaştırıyor.

13.07.2018Eğitim
Siirtte tarım aracı devrildi: 2 ölü 9 yaralı

Siirt'te tarım aracı devrildi: 2 ölü 9 yaralı

Siirt'in Şirvan ilçesinde "patpat" olarak bilinen tarım aracının devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 1'i bebek 9 kişi yaralandı.

6.09.2018Gündem
Siirtte tarım aracı devrildi  ölü ve yaralılar var

Siirt'te tarım aracı devrildi ölü ve yaralılar var

Siirt'in Şirvan ilçesinde "patpat" olarak bilinen tarım aracının devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 1'i bebek 9 kişi yaralandı.

6.09.2018Haber
Gapın başkenti ‘Tarım Müzesi’ne kavuştu

Gap'ın başkenti ‘Tarım Müzesi’ne kavuştu

Şanlıurfa'da, restore edilen ve içerisinde yüzlerce eski tarım aracı ve aletinin bulunduğu tarihi Çarmelik Kervansarayı ‘Kırsal Yaşam ve Tarım Müzesi’ olarak hizmete girdi. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 6 milyon liralık bütçeyle restore edilen Çarmelik Kervansarayı müzeye dönüştürüldü.

21.03.2019Seyahat
Pervaride tarım aracı devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

Pervari'de tarım aracı devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

SİİRT'in Pervari ilçesinde, 'patpat' diye adlandırılan tarım arıcının devrilmesi sonucu Zeynel Kartal öldü (12), 2 kişi de yaralandı.

17.06.2019Gündem
Feci kaza Ok gibi saplandı

Feci kaza! Ok gibi saplandı

Isparta’nın Senirkent ilçesinde kamyonetin, tarım aracı pat pat ile arkasında bekleyen otomobile çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Feci kazada pat patın kasasındaki inşaat malzemeleri ok gibi kamyonete saplandı.

1.07.2019Gündem
Devrilen tarım aracının sürücüsü öldü

Devrilen tarım aracının sürücüsü öldü

ADIYAMAN'ın Gölbaşı ilçesinde, kontrolden çıkarak, devrilen patpatın sürücüsü Ali Yılmaz (71), ağır yaralı kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

13.08.2019Gündem
Feci kaza... Traktörle bahçe duvarı arasında sıkıştı

Feci kaza... Traktörle bahçe duvarı arasında sıkıştı

KIRŞEHİR'de, Afganistan uyruklu Nour Agha (21), çalıştırdıktan sonra inmesiyle hareketlenen traktör ile bahçe duvarı arasında sıkışması sonucu yaşamını yitirdi.

28.11.2019Gündem
5.vites

5.vites

14.06.1998Ekonomi

Yazar Sonuçları