MENÜ

Tarascon

Tarascon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tarascon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Tarascon haberi bulunmuştur.

Tarascon Haberleri

Fransada silahlı çete, mahkemeye götürülen mahkumu kaçırdı

Fransa'da silahlı çete, mahkemeye götürülen mahkumu kaçırdı

Fransa'nın güneyinde silahlı bir çete, mahkemeye götürülen bir mahkumu polis minibüsünden kaçırdı.

29.01.2019Dünya
Kızı kaçırılan anneye Fransadan şok karar

Kızı kaçırılan anneye Fransa'dan şok karar

BURSA'da oturan Sema Oymak, 2013 yılında boşandığı Fransız eşi Benjamin S.'nin, geçen ağustos ayında kızı 7 yaşındaki M.İ.S. ile 10 gün tatil yaptıracağını söyleyerek onu yasa dışı yollardan Fransa'ya kaçırması üzerine hukuk mücadelesi başlattı. Daha önce eski eşinin eşcinsel içerikli fotoğraflarını Bursa 7'nci Aile Mahkemesi'ne kanıt olarak veren ve davayı kazanan Sema Oymak, Adalet Bakanlığı aracılığıyla kızının iadesi için Fransız Adalet Bakanlığı'na başvurdu. Marsilya'da yapılan yargılama sonucunda mahkeme, küçük M.İS'nin Türkiye'ye iadesi için yaptığı başvurunun reddine karar verdi. Oymak'ın avukatları, bu karara itiraz edeceklerini açıkladı

2.06.2016Gündem
Kızı kaçırılan anneye Fransa’dan şok karar

Kızı kaçırılan anneye Fransa’dan şok karar

Sema Oymak, 2013 yılında boşandığı Fransız eşi Benjamin S.’nin, geçen ağustos ayında kızı 7 yaşındaki M.İ.S. ile 10 gün tatil yaptıracağını söyleyerek onu yasa dışı yollardan Fransa’ya kaçırması üzerine hukuk mücadelesi başlattı. Eski eşinin eşcinsel içerikli fotoğraflarını Bursa 7’nci Aile Mahkemesi’ne kanıt olarak veren ve davayı kazanan Oymak, Adalet Bakanlığı aracılığıyla kızının iadesi için Fransa'ya başvurdu. Fransız mahkemesi, M.İS’nin Türkiye’ye iadesi için yaptığı başvurunun reddine karar verdi. Oymak’ın avukatları, bu karara itiraz edeceklerini açıkladı.

2.06.2016Gündem
Boşandığı Fransız eşinin kaçırdığı kızı almak için mücadele ediyor

Boşandığı Fransız eşinin kaçırdığı kızı almak için mücadele ediyor

BURSA’da oturan Sema Oymak, 2013 yılında boşandığı eşi Fransız Benjamin S.’nin, geçen ağustos ayında kızı 7 yaşındaki M.İ.S.’yi 10 gün tatil yaptıracağını söyleyerek Fransa’ya kaçırması üzerine hukuk mücadelesi başlattı. Eski eşinin erkeklerle samimi fotoğraflarını Bursa 7’nci Aile Mahkemesi’ne delil olarak sunan ve davayı kazanan Sema Oymak, Adalet Bakanlığı aracılığıyla kızının iadesi için Fransız Adalet Bakanlığı’na başvurdu.

13.11.2015Gündem