MENÜ

Tansu Yanık

Tansu Yanık ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tansu Yanık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tansu Yanık haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 23 Tansu Yanık haberi bulunmuştur.

Tansu Yanık Haberleri

Manisaspordan kaçan kaçana

Manisaspor'dan kaçan kaçana

İKİNCİ Lig Kırmızı Grup’ta rakipleriyle arasındaki 10 puanlık farkın 4 haftada 4 puana şaşkına dönen lider Manisaspor’da teknik heyette geçtiğimiz hafta başlayan ayrılık bugün de sürdü.

29.03.2016Ege
Akademi Liglerine “Ege” damgası

Akademi Liglerine “Ege” damgası

Bu sezon 5 yaş grubunda Akademi Ligi finallerine yükselen Ege Bölgesi temsilcilerinden 3'ü mutlu sona ulaşırken, iki ekip finalde kaybetti.

3.03.2013Futbol
Y KUŞAĞI ADALET İSTİYOR

Y KUŞAĞI ADALET İSTİYOR

Eskilerin deyimiyle“Babıali’nin Son Mohikan’ı” Arda Uskan. 1972 yılından bu yana hemen hemen her konuda kalem oynatmış. Sinema, müzik, politika arasında harmanlanan yaşamının en parlak dönemini ise 9 yıl yayın yönetmenliğini yaptığı Nokta dergisinde yaşamış... Mohikan abimiz ile Sezen Aksu’lu, Barış Manço’lu, Müjde Ar’lı ünlüler dünyasından Gezi Parkı olaylarına kadar uzanan uçuk bir söyleşi yaptık. Bu arada Arda Abi’nin işlerinin yoğunluğundan fotoğraf çektirmeye vakit bulamayınca arşivdeki fotoğrafları kullanma kararı aldık. Eee ne demişler, o kadar kusur...

16.06.2013Kelebek
‘Olağanüstü’ ölüm

‘Olağanüstü’ ölüm

İki dönem milletvekilliği yapan, eski Olağanüstü Hal Bölge Valisi Hayri Kozakçıoğlu, villasında ölü bulundu. Polise göre Kozakçıoğlu kendine ait tabancayla kalbine bitişik atışla tek el ateş ederek intihar etti. İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Mustafa Emre “Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek rapora göre intihar olup olmadığı netleşir” dedi.

23.05.2013Gündem
Ev kazaları öldürebiliyor

Ev kazaları öldürebiliyor

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tansu Sipahi, düşme, boğulma, silahla yaralanma, yanık ve elektrik çarpması gibi ev kazalarının önlenebilir olduğunu belirterek, önlem alınmaması durumunda bu kazaların, bebek ve çocukların ciddi yaralanmasına hatta ölümüne neden olabileceğini bildirdi.

20.05.2009Kelebek
İhtilal yapacak diye korkuyordu

İhtilal yapacak diye korkuyordu

Başbuğ, muhtemel ihtilalde kimlerin hákim rol oynayacağı istihbaratını almıştı. Dönemin Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Çevik Bir hakkında çevreden sürekli bilgi alıyordu. Yakın çevresinde kimlerin bulunduğunu öğrenmek istiyordu.

27.11.2003Gündem
İhtilal yapacak diye korkuyordu

İhtilal yapacak diye korkuyordu

Başbuğ, muhtemel ihtilalde kimlerin hákim rol oynayacağı istihbaratını almıştı. Dönemin Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Çevik Bir hakkında çevreden sürekli bilgi alıyordu. Yakın çevresinde kimlerin bulunduğunu öğrenmek istiyordu.

27.11.2003Gündem
MEDYADAN : Gözden kaçanlar

MEDYADAN : Gözden kaçanlar

Waaaw bilirsin adamım – Çiller’in somonla ne ilgisi var – Enflasyon dinAzoru – Geçen yaz size de fazla ısıtıyor gibi geldi mi – Ne Pepe’ymiş ama – Boğa elinden geleni yapabilir mi – Olumlu düşünceniz Irak’a itinayla gönderilir – Ağda yaptırsam kalbime iyi gelir mi – Kaza mahallini uzman gazeteciden soracaksın... vd haberler

9.02.2003Kelebek
Mecliste yanık kokulu tören...

Meclis'te yanık kokulu tören...

TBMM Başkanı Ömer İzgi, 23 Nisan törenlerinin evsahipliğini yaparak, tüm devlet erkanının kutlamalarını kabul etti. Törenden önce yaşanan aksilik nedeniyle, kutlamalar ‘yanık kokuları’ arasında yapıldı.

23.04.2002Gündem

Yazar Sonuçları

‘Sabah’çı arkadaşlar haberinizin peşine düşün

15 Temmuz darbe girişimini araştıran Türkiye Büyük Millet Meclisi Komisyonu, önceki akşam çok önemli bir karar aldı...

29.10.2016

Son Mohikan'ın ardından

Arda Uskan’ı, eskilerin deyimiyle ‘Bab-ı Ali’nin Son Mohikanı’nı ebedi yolculuğuna uğurladık. Son yolculuk diyorum çünkü ölümün bir boyut değişimi olduğuna inananlardanım. İnsan ruhu bazen alıp başını gitmek ister… Arda Abi aslında aramızdan ayrılmamak için çok direndi ama ruhu bedenine galip geldi, ilk safhaya kaynağına gitti. Sevginin en saf, yaratıcılığın sınırsız olduğu o mükemmel yere… Burada bizi aydınlatan Uskan’ın orada da yolu ışık olsun…

29.08.2014

35 yıl sonra aynı yerde

Biliyorsunuz, Gülümsün Saatçi röportajı cumartesi günü yayınlandı.

Röportajın bitiminde Gülümsün, aile albümünü getirdi, "Seç hangisini kullanmak istiyorsan" dedi.

10.03.2009

Dizimde babamı oynatacağım

Aman Allahım! İnanılmaz güzel görünüyordu. Karşımda uzun boylu bir Carla Bruni duruyordu. Ve o bacaklar... Bütün fotoğrafların yarısını kaplıyordu. Senih kadraja almakta, Allah sizi inandırsın, zorlandı. Gülümsün Saatçi ne güzelliğinin farkında ne de güzelliği umurunda... Başka türlü bir kadın.

6.03.2009