MENÜ

Tanıtım günleri

Tanıtım günleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tanıtım günleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tanıtım günleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.932 Tanıtım günleri haberi bulunmuştur.

Tanıtım günleri Haberleri

Sekiz kampüste tanıtım günü ve okula giriş sınavı

Sekiz kampüste tanıtım günü ve okula giriş sınavı

İstanbul’da bir özel okulun Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan sekiz kampüsünde hem tanıtım günü düzenlenecek, hem de okula giriş sınavları yapılacak.

8.02.2017Eğitim
Doğru mesleği arayan 72 bin aday bu testi çözdü

Doğru mesleği arayan 72 bin aday bu testi çözdü!

Tercihlerde son gün 3 Ağustos! Tercih yapmak isteyen adaylar, Üsküdar Üniversitesi Altunizade Yerleşkesi’nde devam eden Tercih ve Tanıtım Günleri’nde yoğun ilgi gösteriyor. Mesleğinde henüz karar veremeyenler ise Üniversitenin sunduğu Kariyer Testi’ni uyguluyor. İnternetten de ulaşılabilen Kariyer Testi’ni sadece Temmuz ayında 72 bin aday çözdü.

1.08.2016Kampüs
Üsküdar Üniversitesi’nden 5 yeni bölüm

Üsküdar Üniversitesi’nden 5 yeni bölüm

Davranış bilimleri ve sağlık alanında Türkiye’nin ilk tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, yeni açılan bölümleriyle adaylara geniş bir yelpazede tercih seçeneği sunuyor. Üniversite açtığı 5 yeni bölüm ile 4 fakültede toplam 27 bölüme, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’nda ise 29 bölüme ulaştı.

29.07.2016Kampüs