MENÜ

Tanıtım günleri

Tanıtım günleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tanıtım günleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tanıtım günleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.933 Tanıtım günleri haberi bulunmuştur.

Tanıtım günleri Haberleri

Kebap dumanı konseri iptal ettirdi

Kebap dumanı konseri iptal ettirdi!

Gaziantep Tanıtım Günleri’nde kapalı fuar alanında kebap yapılırken oluşan duman her yeri kaplayınca Mehmet Erdem’in vereceği konser iptal edildi.

18.09.2018Magazin
Bu koç 15 bin TLye satıldı

Bu koç 15 bin TL'ye satıldı!

Bursa'nın Karacabey ilçesinde düzenlenen Küçükbaş Hayvan ve Ekipmanları Tanıtım Günleri'nde 'Suffolk' ırkı koç 15 bin 100 TL'ye alıcı buldu.

11.09.2018Ekonomi
Bin 500 ton unun Iraka geçişine izin verilmedi

Bin 500 ton unun Irak'a geçişine izin verilmedi

TİCARET Bakanlığı'nın fiyatlarda istikrarın sağlanması için un ihracatına getirdiği geçici sınırlama nedeniyle, Irak'a un götüren TIR'ların Habur Sınır Kapısı'ndan çıkışına izin verilmedi. Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Başkanvekili Aziz Odabaşı, gümrükleme işleminin 3 Eylül tarihinde yapıldığını, sorunun çözümü için bakanlık yetkilileri ile yaptıkları görüşmelerde, TIR'ların geçişine izin verilemeyeceğinin kendilerine bildirildiğini söyledi.

7.09.2018Ekonomi
Türkiyenin ilk elektrikli otobüsü Hacettepede

Türkiye'nin ilk elektrikli otobüsü Hacettepe'de

Türkiye'nin ilk hızlı şarj özellikli yüzde yüz yerli elektrikli otobüsü, Hacettepe Üniversitesi kampüsündeki öğrencilere hizmet verecek.

3.08.2018Ekonomi
Üniversite tanıtım günleri başlıyor... Rektörle iletişim, kampüs turları

Üniversite tanıtım günleri başlıyor... Rektörle iletişim, kampüs turları

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) sonuçları 31 Temmuz’da gece yarısı açıklandı. Tercihler de 7-14 Ağustos arasında yapılacak. Adaylarsa üniversite ve bölüm tercihi sürecine çoktan girdi bile. Aday öğrenciler araştırmalarını sürdürürken, üniversitelerin tanıtım dönemleri de yaklaştı. Birçok yükseköğretim kurumu ağustos başında tercih günleri düzenlerken bazıları bu dönemi başlattı bile. Üniversiteler tanıtım günlerinde adaylara kendi fakülte ve bölümleriyle ilgili bilgiler verecek, seçmek istediği alanlarla ilgili detaylı bilgiler aktaracak. Adaylar için kampüs turları düzenleyen yükseköğretim kurumları da bulunuyor. YKS sonuçlarını bekleyen adaylar için bazı üniversitelerin tercih ve tanıtım günlerini derledik.

28.07.2018Eğitim
Ardahanlılar, İstanbulda Bal Festivalinde buluşacaklar

Ardahanlılar, İstanbul'da Bal Festivalinde buluşacaklar

Merkezi Şişli'de bulunan ve çatısı altında 64 derneğin bulunduğu Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 2'nci büyük organizesine hazırlanıyor. Ardahan Günleri Bal Festivali 4-8 Temmuz tarihleri arasında Bakırköy'de yapılıyor.

3.07.2018Ekonomi
Trafalgar’da şalgam günleri

Trafalgar’da şalgam günleri

Adana Büyükşehir Belediyesi ile Adana Ticaret Odası, 26-29 Nisan günleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra’da Şalgam Tanıtım Günleri düzenleyecek.

9.03.2018Avrupa
Şelale videosuyla fenomen olan İsa Sezeroğlundan yeni video: Come To Elazığ

Şelale videosuyla fenomen olan İsa Sezeroğlu'ndan yeni video: Come To Elazığ

Elazığ’da yaşayan İsa Sezeroğlu, 4 yıl önce çektiği "Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz" videosunun sosyal medyada paylaşmasıyla bir anda fenomen olmuştu.

27.02.2018Hayat
Şelale videosuyla fenomen olan adamdan yeni video: Come To Elazığ

Şelale videosuyla fenomen olan adamdan yeni video: Come To Elazığ

Elazığ’da yaşayan İsa Sezeroğlu, 4 yıl önce çektiği "Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz" videosunun sosyal medyada paylaşmasıyla bir anda fenomen olmuştu. Sezeroğlu, bu defa da Elazığ Valiliği'nin tanıtım günleri kampanyası için yeni bir video daha çekti. Sezeroğlu, bu kez, "Come To Elazığ" dedi.

27.02.2018Eğlence
Samsun Karadeniz’in turizm merkezi olmaya aday

Samsun Karadeniz’in turizm merkezi olmaya aday

Kızılırmak ve Yeşilırmak deltaları arasında yeşil bir cennet olan kutlu şehir Samsun, sosyal belediyecilik anlayışı ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği yeni projeler ile birçok alanda şehrin çehresi değişiyor. Tarım ve sanayi kollarının yanında turizm sektörüyle de yükselişe geçen Samsun, barındırdığı tarihi mirası ve doğal zenginlikleri  turizme kazandırıyor.

5.02.2018Seyahat
Tezgahtarlıkla başladı fabrikatör oldu

Tezgahtarlıkla başladı fabrikatör oldu

Mardin Midyat doğumlu Halil El, idil Yatılı Bölge Okulu’ndan mezun olduğunda ailesinin geçimini sağlamak için çalışmak zorundaydı. O yüzden eğitimine devam edemedi ama liseyi dışarıdan bitirmeyi başardı. Şu anda da İşletme Fakültesi 3. Sınıf öğrencisi olan El, yıllar önce tezgahtar olarak başladığı iş hayatında, şimdi bin kişi kapasiteli bir tekstil fabrikasının patronu.

4.02.2018Ekonomi