MENÜ

Tallulah Willis

Tallulah Willis ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tallulah Willis haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tallulah Willis haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 42 Tallulah Willis haberi bulunmuştur.

Tallulah Willis Haberleri

Tallulah Willisin cesur kararı

Tallulah Willis'in cesur kararı

Ünlü Demi Moore- Bruce Willis çiftin kızı Tallulah Willis, annesinin yıllar önceki haline özenerek saçlarını kazıttı.

8.12.2014Avrupa
Demi Moore, kızının kafasını kazıdı

Demi Moore, kızının kafasını kazıdı

Ünlü Hollywood yıldızı Demi Moore, en küçük kızı Tallulah Willis'in kafasını kazıdı.

20.01.2015Avrupa
Sokakta frikik

Sokakta frikik

ÜNLÜ Amerikalı oyuncular Demi Moore (51) ile Bruce Willis’in (60) kızı olan Tallulah Willis (21), New York’ta elbisesinin açılması üzerine popo frikiği verdi.

25.07.2015Dünya
ABDli kimsesiz çocuklar Bruce Willise emanet

ABD'li kimsesiz çocuklar Bruce Willis'e emanet

Hollywood'un sert karakteri, çapkın aktör Bruce Willis ABD'nin kimsesiz çocuklarına sahip çıkma sözü verdi. Başkan George W.Bush, Willis'i önceki gün düzenlenen törende, kimsesiz çocuklardan sorumlu Beyaz Saray Sözcüsü ilan etti.

24.07.2002Gündem
Moore, 25lik sevgilisiyle evleniyor

Moore, 25'lik sevgilisiyle evleniyor

Ünlü yıldız Demi Moore, bir süredir birlikte olduğu 25 yaşındaki sevgilisi aktör Ashton Kutcher ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.İnternetteki ''imdb'' ve ''dailysport'' sitelerinde yer alan habere göre, Moore ile Kutcher'ın yakınları düğün çanlarının yakında çalacağını ifade ediyor.

9.08.2003Gündem
40’lık Demi, 25’lik aktörle evleniyor

40’lık Demi, 25’lik aktörle evleniyor

Sinemanın eskimeyen yıldızı Demi Moore, üçüncü kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Internetteki ‘‘imdb’’ ve ‘‘dailysport’’ sitelerinde yer alan habere göre, 40 yaşındaki güzel yıldız ile 25 yaşındaki aktör seğvgilisi Ashton Kutcher'ın beraberlikleri evliliğe gidiyor.

9.08.2003Kelebek
Willis ‘‘eski eşini’’, yeni damada teslim edecek

Willis ‘‘eski eşini’’, yeni damada teslim edecek

Aylardır müthiş bir aşk yaşayan ünlü aktris Demi Moore ile aktör Ashton Kutcher gelecek yıl sevgililer gününde evlenmeye karar verdi. Düğünde Moore'un eski eşi Bruce Willis, gelini damada teslim etme görevini üstlenecek.

18.10.2003Dünya
Aynı annesi

Aynı annesi

Ünlü aktör Bruce Willis, önceki gece son komedi filmi ‘The Whole Ten Yards’ın galasına kızları ve genç sevgilisi, aktris Brooke Burns’la katıldı. Kızları Tallulah Belle, Rumer Glenn, Scout LaRue Willis, galaya gelen davetlilerin ve basının ilgi odağı oldu.

8.04.2004Kelebek
Willis nişanlısından ayrıldı

Willis nişanlısından ayrıldı

Ünlü aktör Bruce Willis, oyuncu nişanlısı Brooke Burns ile yollarını ayırdı. İnternetteki imdb sitesinin haberine göre, 10 aydır birlikte olan ve nisan ayında nişanlanan çiftin arasına "kara kedi" girdi. "Sahil Güvenlik" dizisiyle tanınan 26 yaşındaki sarışın güzel ile 49 yaşındaki Willis'in uzun süre film çekimleri nedeniyle görüşemediği ve bu nedenle çıkan sorunlar yüzünden ayrıldığı ifade edildi.

3.06.2004Gündem
Baba değil sanki ağabey

Baba değil sanki ağabey

Bruce Willis’ten boşandıktan sonra güzel aktris Demi Moore’un en ciddi ilişkisi genç oyuncu Ashton Kutcher ile oldu. 26 yaşındaki Ashton ile 41 yaşındaki Demi Moore’un ilişkilerinin uzun sürmeyeceğini söyleyenler yanıldı.

13.09.2004Kelebek
Hollywood evliliklerinin sonu hüsran

Hollywood evliliklerinin sonu hüsran

Hollywood ünlülerinin büyük umutlarla başlayan evlilikleri kısa sürede boşanmayla sona eriyor. Entertainment Tonight'ın haberine göre, ünlüleri şöhretin dikenli yolları ayırıyor.
  200 bin dolarlık gelinlik

23.01.2005Gündem
Hollywood evliliklerinin sonu hüsran

Hollywood evliliklerinin sonu hüsran

Hollywood ünlülerinin büyük umutlarla başlayan evlilikleri kısa sürede boşanmayla sona eriyor. Entertainment Tonight'ın haberine göre, ünlüleri şöhretin dikenli yolları ayırıyor. Entertainment Tonight'ın haberine göre, “hastalıkta, sağlıkta, ölüm bizi ayırana dek” diye yola çıkan ünlüleri ölüm değil şöhretin dikenli yolları ayırıyor.

23.01.2005Gündem
Aşktan umudunu kesti

Aşktan umudunu kesti

Eski eşi Demi Moore genç sevgilisi Asthon Kutcher’le mutluluk pozları sergilerken, Bruce Willis cephesinde hiçbir hareket yok. Kısa bir süre önce genç oyuncu Lindsay Lohan’la adı anılan Willis, beklentilerini karşılayacak kadın bulamadığı için aşka veda ettiğini söylüyor.

23.03.2005Kelebek
Demi dördüncü çocuğa hazır

Demi dördüncü çocuğa hazır

Bir süredir Demi Moore’un genç sevgilisi Asthon Kutcher’dan hamile olduğu konuşuluyordu. Bu dedikodular karşısında suskun kalmayı tercih eden Moore, Harper’s Bazaar dergisinin eylül sayısına verdiği röportajda ilk kez yeniden çocuk sahibi olmayı planladığını açıkladı.

16.08.2005Kelebek
Muhteşem düğün

Muhteşem düğün

Hollywood’un son günlerde haklarında en çok konuşulan çifti Demi Moore ve Ashton Kutcher, 24 Eylül’de tüm dedikodulara son vererek ‘Kabala’ töreniyle California’da dünya evine girdi. Ünlü çiftin düğün resimlerini, OK Dergisi yayınlandı.

13.10.2005Kelebek
Hepimiz bir aileyiz

Hepimiz bir aileyiz

Sinema dünyasının ünlü yıldızı Demi Moore 44 yaşına “mutlu ailesiyle” girdi. Moore, “Ben, eşim Ashton Kutcher, kızlarım, eski kocam Bruce Willis, bir takımız ve büyük, mutlu bir aileyiz” dedi.

8.11.2006Dünya
Bir yanında eski bir yanında yeni eşi

Bir yanında eski bir yanında yeni eşi

Ünlü yıldız Demi Moore, yeni eşi Ashton Kutcher ve boşandığı eşi Bruce Willis ile birlikte tatilde.

5.05.2007Kelebek
Bir servet harcadı ama değdi

Bir servet harcadı ama değdi

Güzelliği için gözünü bile kırpmadan bir servet harcayan ünlü yıldız bunun boş gitmediğini de böyle gösterdi.

23.01.2008Gündem
Bruce Willis evlendi

Bruce Willis evlendi

Amerikalı oyuncu Bruce Willis, ikinci kez evlendi.

23.03.2009Dünya
Yeni nesil stil ikonları

Yeni nesil stil ikonları

Popüler, cool, dikkat çekici ve fotojenikler... Şaşırtıcı bir moda hassasiyetine ve zekâsına sahip oldukları ise çok açık!

Bruce gerçekten harika biri

Bruce gerçekten harika biri

Onlar Hollywood’un en göz alıcı çiftlerinden... Sekiz yıldır evliler ve “aşkın ömrü şu kadar yıldır” diyenlere inat, küllenmeyen aşklarıyla romantizm arayışındakilerin aklını başından almaya devam ediyorlar. 32 yaşındaki Ashton Kutcher, 48 yaşındaki Demi Moore’la yaşadığı o büyük aşkı Hello! dergisine anlattı.

17.02.2011Kelebek
Bruce Willis bu davayı kazanırsa efsane olur

Bruce Willis bu davayı kazanırsa efsane olur!

57 yaşındaki ünlü Hollywood yıldızı Bruce Willis, Samsung ile patent mücadelesine devam eden Apple’a karşı tüm dünyada emsal olacak ‘iTunes’ davası açıyor.

3.09.2012Ekonomi
Sanal âlem mezarlığı

Sanal âlem mezarlığı

MÜZİK, oyun, kitap, uygulama veya internet sitesi gibi dijital alandaki hesaplar, kullanıcıların ölmesiyle sonsuzluğa gidiyor. Dijital miras olan bu hesapları devralmak imkânsız.

20.04.2014Ekonomi
Demi Moore’un evinin havuzunda ceset bulundu

Demi Moore’un evinin havuzunda ceset bulundu

Ünlü aktris Demi Moore’un Los Angeles’taki evinin arka bahçesindeki havuzda 21 yaşında bir erkek cesedi bulundu.

20.07.2015Dünya
Demi Moore çok yorgun

Demi Moore çok yorgun

ÜNLÜ aktris Demi Moore (52), kendisinin olmadığı bir sırada California’daki malikânesinde verilen partide bir genç adamın havuzda boğularak ölmesinin ardından pazartesi günü ilk kez New York’ta ortaya çıktı.

24.07.2015Dünya
Kardeş şıklığı

Kardeş şıklığı

Kız kardeşler katıldıkları partide bütün bakışları üzerlerinde topladı.

9.01.2017Magazin