MENÜ

Tabsis

Tabsis ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tabsis haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Tabsis haberi bulunmuştur.

Tabsis Haberleri

BEDAŞtan cihaza bağlı olarak yaşayan hastalara kolaylık

BEDAŞ'tan cihaza bağlı olarak yaşayan hastalara kolaylık

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) tarafından, yaşamlarını solunum ve diyaliz destek ünitesi gibi cihazlara bağlı olarak sürdüren abonelerin karşılaşabilecekleri elektrik kesinti ve arızalarına hızla müdahale edebilecek bir sistem geliştirdiği bildirildi.

2.03.2018Teknoloji
Elektrik kesintisi anlık görülecek

Elektrik kesintisi anlık görülecek

BEDAŞ Genel Müdürü Murat Yiğit, yeni teknolojilerle trafo merkezlerine monte edilen modemler üzerinden elektrik kesinti bilgisini artık anlık olarak öğrenebildiklerini belirterek, “Abonelerin ihbarına gerek kalmaksızın müdahale etme imkânımız var” dedi.

21.10.2017Ekonomi
Elektrik kesintisi için abonenin ihbarına gerek kalmayacak

Elektrik kesintisi için abonenin ihbarına gerek kalmayacak

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürü Murat Yiğit, Ar-Ge çalışmaları kapsamında hayata geçirdikleri Trafo Arıza Bildirim Sistemi (TABSİS) projesiyle trafo merkezlerine monte edilen modemler üzerinden elektrik kesintini anlık olarak görebildiklerini ve abonenin ihbarına gerek kalmadan ekiplerin arızaya hızla müdahale ettiğini belirtti.

21.10.2017Ekonomi