MENÜ

Suteks Group

Suteks Group ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Suteks Group haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Suteks Group haberi bulunmuştur.

Suteks Group Haberleri

Önce üretti sonra aldı

Önce üretti sonra aldı

Nur Ger, Türkiye’de hazır giyim konfeksiyon sektörünün en deneyimli isimlerinden. Kurucusu olduğu Suteks Group, Avrupa’nın ve Amerika’nın önde gelen markalarının uzun yıllardır üreticisi konumunda. Nur Ger üretimde sahip olduğu deneyimi Braez markasıyla perakende sektörüne taşımaya karar verdi. 15 yıldır üretim yaptığı Hollanda markası Braez’i satın alan Suteks Group, yurtdışında 250 noktada satılan Braez markasını Türkiye’ye taşıyor.

15.12.2017Ekonomi
Kadın varsa, imkânsız yoktur YAPABİLİRSİN

Kadın varsa, imkânsız yoktur YAPABİLİRSİN!

Gazeteci-yazar Tuluhan Tekelioğlu altıncı belgeselini tamamladı. ‘Yapabilirsin’, Türkiye’nin dört bir yanından dokuz kadının başarı öykülerini konu alıyor.

3.03.2017Hayat
Güçlü kadın güçlü gelecek

Güçlü kadın güçlü gelecek

Hürriyet ve Avon işbirliğiyle bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Güçlü Kadınlar Konferansı’na “Hayal kurmaktan ve çalışmaktan asla vazgeçmeyin” mesajı damga vurdu. Farklı kesimleri bir araya getiren toplantıda kadın haklarından kadın girişimciliğine uzanan bir yelpazede güçlü kadınların öyküleri anlatıldı.

16.02.2017Ekonomi
Cinsiyet eşitliği moda olmalı

Cinsiyet eşitliği moda olmalı

Suteks Group Başkanı Nur Ger, bir moda akımının kalıcı hale gelmesi halinde bunun klasik olduğunu belirterek “Cinsiyet eşitliği Türkiye’de ana akım moda ancak gelişmiş ülkelerde klasikleşmiş durumda” diye konuştu.

17.03.2016Ekonomi
Nur Ger, BM WEPs iş dünyası sözcüsü oldu

Nur Ger, BM WEPs 'iş dünyası sözcüsü' oldu

TÜSİAD Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Çalışma Grubu Başkanlığını yürüten iş insanı Nur Ger, 2016 yılından itibaren 2 yıl süreyle Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri (UN WEPs) İş Dünyası Sözcüsü olarak atandı.

23.02.2016Ekonomi
Umut veren fotoğraf

Umut veren fotoğraf

İş dünyası örgütlerinin yönetimindeki kadın sayısının azlığı tartışma konusu olurken, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) bu fotoğrafı tersine çevirdi. Kısa süre önce TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanlığı’na gelen Orhan Turan göreve gelir gelmez kadın temsil oranının arttırılması için atağa geçti ve ilk kez TÜRKONFED yönetimine 9 kadın girdi.

15.06.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Modaya acılan kapılar

Dünyaca ünlü modacımız Atıl Kutoğlu, yeni koleksiyonunu defileyle tanıttı. Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği yararına düzenlenen defile, iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu.

4.03.2017