MENÜ

Süs Havuzu

Süs Havuzu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Süs Havuzu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Süs Havuzu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 564 Süs Havuzu haberi bulunmuştur.

Süs Havuzu Haberleri

Tskaltubo’nun gizemli sanatoryumları Bir asır önce donup kalmış gibi...

Tskaltubo’nun gizemli sanatoryumları! Bir asır önce donup kalmış gibi...

Anıtsal Roma sütunları, işlemeli tavanlar, göz alıcı kemerlerle dolu verandalar, görkemli yemek salonları, gösteri merkezleri, kütüphaneler, kristal avizeler asılı geniş holler, çuhaları üzerinde masaların çürümeye terk edildiği bilardo salonları, heykellerle süslü havuzlar, cam çatılı kış bahçeleri… Her şey, insanlığın sonunu anlatan bilimkurgu filmlerindeki, aniden patlak veren bir afet sonrası boşaltılmış binaların görüntüleri gibi, yerli yerinde duruyor…

20.10.2019Hürriyet Pazar
Süs havuzunda akıma kapıldılar, çığlıkları duyuldu Yağmur 5 dakika sonra fark edilmiş

Süs havuzunda akıma kapıldılar, çığlıkları duyuldu! Yağmur 5 dakika sonra fark edilmiş

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde parktaki süs havuzuna girdikten sonra elektrik akımına kapılan Yağmur Ceylan (8) ve Emir Kaan Erdem'in (5) tedavileri hastanede devam ediyor. Yoğun bakıma alınan Yağmur'un sağlık durumu ciddiyetini korurken, Emir Kaan'in ise hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi. İki çocuk, parkın yanındaki kahvede oturanlar ve çevredeki esnaf tarafından çığlık atınca fark edildi.Önce sigortayı kapatan vatandaşlar, daha sonra Emir Kaan Erdem'i sudan çıkardı. Ancak talihsiz Yağmur Ceylan'ın suda olduğu fark edilemedi. Yaklaşık 4-5 dakika suda kalan Yağmur Ceylan fark edilince sudan çıkarıldı.

8.07.2019Gündem
10 milyon TL harcamışlardı, Türkiyede ilk kez bulunmuştu Ses önlemi için süs havuzu yaptırmışlar

10 milyon TL harcamışlardı, Türkiye'de ilk kez bulunmuştu! Ses önlemi için süs havuzu yaptırmışlar

Konya'da villa inşaatının bodrum katını 10 milyon lira harcayarak dönüştürdükleri uyuşturucu imalathanesinde esrar üreten ve polisin düzenlediği operasyonla gözaltına alınan 3 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece 'uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan tutuklandı. Şüphelilerin, villanın bahçesine imalathanede çalıştıkları sırada yukarıya ses gitmemesi için süs havuzu yaptırdıkları tespit edildi.

22.06.2019Gündem
Sivas dondu... Hava sıcaklığı eksi 7ye düştü, sular buz tuttu

Sivas dondu... Hava sıcaklığı eksi 7'ye düştü, sular buz tuttu

Soğuk havanın etkisini sürdürdüğü Sivas'ta hava sıcaklığı eksi 7 dereceye kadar düştü. Sular buz tuttu, buz sarkıtları oluştu.

27.12.2018Gündem
Başbakanlık Ofisi’nin bahçesine 4 süs havuzu

Başbakanlık Ofisi’nin bahçesine 4 süs havuzu

DOLMABAHÇE Sarayı’ndaki Başbakanlık Çalışma Ofisi’nin çevre düzenleme işini İstanbul Büyükşehir Belediyesi yapacak.

12.03.2018Gündem
TOKİ Ankara’da açık artırma ile konut satacak

TOKİ Ankara’da açık artırma ile konut satacak

KUZEYKENT Projesinin, Ankara'nın kuzeyinde bir milyon 665 bin metrekare alan üzerine inşa edildiğini vurgulayan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, Yeni bir yaşam alanı olan ve farklı gelir grubundan insanları aynı yerde buluşturacak KuzeyKent Projesinde ilk etapta 250 konutu ’Açık Artırma Yöntemi’ ile satışa sunacagız dedi.

16.02.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Kuyudan ibaret bir mevzu bizimkisi!

01 Mayıs’ta ailecek aracımızla geziyorduk.

6.05.2019

Zeytin ağaçlarına ne oldu?

Okurumuz Sn. Özgür Er’in Mudanya Yenimahalle ile ilgili e-postasını özetimle aktarıyorum:

30.08.2018

6 müzede buram buram Anadolu

Türkiye’deki müze sayısı 429. Bunların 231’i özel müze. Sürekli tekrarlıyorum, herkesin bir müze kartı olmalı. 300’den fazla müze ve örenyerine müzekart ile ücretsiz girebilirsiniz. Ülkemizde Harika müzeler var, bu hafta birkaçını sizin için yazdım.

30.04.2018

Oynak kaldırım taşları

BAKINIZ... Okurumuz Yahya Aksoy ne diyor:“Yollar, yaya kaldırımları, yeşil alanlar... Bu üçü, insana ve kente saygının ifadesidir. Çağdaşlığın göstergesi, hizmetlerin aynasıdır.”Okurumuza aynen katılıyorum.

22.04.2018

Gazetem İle Farklı Düşünüyorum...

“Hürriyet” böyle “bir şey”dir işte !

5.04.2018

İnsanı gökyüzüne taşıyan Maya piramitleri: Guatemala

Şöyle bir manzara düşünün; elli metrelik bir Maya tapınağına tek başınıza küçük adımlarla tırmanmışsınız ve en tepesine oturduğunuzda tüm yağmur ormanı ayaklarınızın altında kalmış. Buralarda bir yerlerde hâlâ jaguar ve pumaların yaşadığını biliyorsunuz; sizi çevreleyen yeşil manzarayı ve mavi gökyüzünü kuş bakışı izliyorsunuz ya da hâlâ aktif bir yanardağına tırmanırken etrafınızdaki kraterlere bakıp kendinizi ayın üzerinde yürüyormuşsunuz gibi hayal ediyorsunuz. Tüm bunları Guatemala’da yaşayabilirsiniz. Guatemala zaten var olan maceracı yanınızı destekleyecek tarihi zenginliğe ve vahşi doğaya sahip. İşte bir aylık Guatemala seyahatimin ilk bölümü...

14.02.2018