MENÜ

Suriyeliler

Suriyeliler ile ilgili tüm haberleri, son dakika Suriyeliler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Suriyeliler haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.568 Suriyeliler haberi bulunmuştur.

Suriyeliler Haberleri

Yücelen: Suriye ile sorunlar aşıldı

Yücelen: Suriye ile sorunlar aşıldı

İçişleri Bakanı Rüştü Kazım Yücelen, Suriye ile Türkiye arasındaki sorunların büyük ölçüde aşıldığını, artık diyalog sürecinin başladığını belirterek, ilişkilerin gelişmesi için görüşmelerin devamlı ve kalıcı olması gerektiğini söyledi.

10.09.2001Dünya
Sınırda bayram

Sınırda bayram

Şanlıurfa'nın Suriye sınırındaki Ceylanpınar İlçesi'nde, Türkiye ve Suriye'de bulunan akrabaların, bayram coşkusu devam ediyor. Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Ümit, ''1466 kişi, Türkiye tarafına geçti'' dedi.

24.02.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Saddam’ın seleflerini linç edip köpeklere yedirdiler

Amerika, Saddam Hüseyin'in suyunu hafiften ısıtmaya başladı. Başbakan Ecevit, ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney'in Ankara ziyaretinden sonra her ne kadar ‘‘Rahatladım’’ dedi ise de, Irak'ta iktidarın değişme metodunu bilenler Saddam Hüseyin'in yakında gideceğini, hem de pek kötü şekilde gideceğinin farkındalar.

24.03.2002

Suriye'de değişim rüzgárı

HAFTA başında bazı basın ve üniversite mensupları ile birlikte Şam'daydım. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Haddam ve Enformasyon, Ekonomi ve Turizm Bakanları ile kapsamlı toplantılarımız oldu.

17.05.2002