MENÜ

Şüpheli Paket

Şüpheli Paket ile ilgili tüm haberleri, son dakika Şüpheli Paket haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Şüpheli Paket haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.585 Şüpheli Paket haberi bulunmuştur.

Şüpheli Paket Haberleri

Noel pazarına şüpheli paket yollayan kişi aranıyor

Noel pazarına şüpheli paket yollayan kişi aranıyor

Potsdam polisi, cuma akşamı şehrin merkezinde kurulan Noel pazarına şüpheli paket gönderen kişiyi arıyor.

2.12.2017Dünya
Köprüde şüpheli paket alarmı

Köprü'de şüpheli paket alarmı

Son dakika haberi: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bulunan şüpheli paket polisi alarma geçirdi. Köprü çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Köprüde bulunan kırmızı çantanın bomba imha ekiplerinin incelemesi üzerine boş olduğu ve bir araçtan düştüğü belirlendi. Köprü trafiğe açıldı.

29.11.2017Haber

FLAŞ

29.11.2017Merkez
Son dakika... Köprüde şüpheli paket alarmı: Çift yönlü trafiğe kapatıldı

Son dakika... Köprü'de şüpheli paket alarmı: Çift yönlü trafiğe kapatıldı

Son dakika haberi: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bulunan şüpheli paket polisi alarma geçirdi. Köprü çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Köprüde bulunan kırmızı çantanın bomba imha ekiplerinin incelemesi üzerine boş olduğu ve bir araçtan düştüğü belirlendi. Köprü trafiğe açıldı.

29.11.2017Gündem
Şişli’de şüpheli paket alarmı

Şişli’de şüpheli paket alarmı

ŞİŞLİ Halaskargazi Caddesi Fransız Lape Hastanesi karşısında şüpheli bir çanta polisi alarma geçirdi. Polis ekipleri caddeyi Taksim istikametine trafiğe kapattı. Olay yerine gelen uzman ekip, koruyucu kıyafetini giyerek çantayı inceledi. Uzmanın yaptığı inceleme sonucunda çantanın boş olduğu belirlendi.

16.11.2017Gündem
Şişlide şüpheli paket alarmı

Şişli'de şüpheli paket alarmı

Şişli'de şüpheli bir paket bulundu, olay yerine yetkililer çağrıldı.

16.11.2017Haber
İskoç parlamentosu boşaltıldı

İskoç parlamentosu boşaltıldı!

İskoç parlamentosunda şüpheli paket alarmı... Parlamento boşaltıldı. İngiliz BBC kanalı, bir İskoç vekile beyaz bir tozun gönderilmesinin ardından büyük panik yaşandığını ve tahliye işleminin gerçekleştiğini aktardı.

7.11.2017Dünya
Maltepede şüpheli araç paniği

Maltepe'de şüpheli araç paniği

- Maltepe'de bir iş yerinin duvarına asılan pankartın altına bırakılan şüpheli paket paniğe yol açtı. Bomba imha uzmanı tarafından fünye ile patlatılan etrafı bantla sarılı paket boş çıktı. Maltepe Gülsuyu Mahallesi Ümit Kaftanoğlu caddesi üzerinde bir işyerinin duvarına asılan pankartın altına bırakılan şüpheli paket paniğe yol açtı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen polis ekipleri çevre güvenliği alarak durumu bomba imha uzmanına bildirdi. Kısa süre sonra olay yerine gelen bomba imha ekipleri, özel kıyafetini giyerek, şüpheli paketi fünye ile patlattı. Yapılan incelemelerde paketin boş olduğu anlaşıldı. Paketin boş olduğunun anlaşılmasının ardından sokak araç ve yaya trafiğine açıldı.

7.11.2017Haber
Maltepede şüpheli paket paniği

 Maltepe'de şüpheli paket paniği

Maltepe'de bir işyenin  duvarına asılan pankartın altına bırakılan şüpheli paket paniğe neden oldu . Bomba imha uzmanı tarafından fünye ile patlatılan etrafı bantla sarılan paket boş çıktı.

7.11.2017Gündem
Son dakika İsveçte bomba alarmı

Son dakika! İsveç'te bomba alarmı

İsveç'in Nyköping kentindeki Skavsta Havaalanı, şüpheli paket nedeniyle tahliye edildi. Skavsta Havaalanının internet sayfasından yapılan açıklamada, güvenlik kontrolünde bir şüpheli paketin tespit edilmesi nedeniyle havaalanının geçici olarak uçuşlara kapatıldığı duyuruldu.

1.11.2017Dünya
İngiltere başkonsolosluğunda şüpheli paket alarmı

İngiltere başkonsolosluğunda şüpheli paket alarmı

Beyoğlu’ndaki İngiltere Başkonsolosluğunun arka duvarının yanında bulunan şüpheli sırt çantası polisi alarma geçirdi. Bomba imha uzmanı tarafından kontrol edilen çantadan kıyafetler çıktı.

20.10.2017Gündem
Son dakika... Atatürk Havalimanı’nda şüpheli paket alarmı

Son dakika... Atatürk Havalimanı’nda şüpheli paket alarmı

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda şüpheli paket paniği yaşanıyor. İç hatlar geliş bölümünde bulunan paketin çevresini kordona alan polis ekipleri bomba imha uzmanı çağırdı.

20.09.2017Gündem
Londrada şüpheli paket alarmı

Londra'da şüpheli paket alarmı!

Londra'da metro istasyonunda şüpheli paket alarmı verildi. İngiliz polisi pakette bomba olup olmadığını araştırıyor.

19.09.2017Dünya
Barcelonada şüpheli paket alarmı

Barcelona'da şüpheli paket alarmı!

Katalan hükümeti bir otobüsün üzerinde şüpheli bir paket bulunduğunu bildirdi. Daha sonra bunun yanlış alarm olduğu anlaşıldı.

21.08.2017Dünya
Taksimde bomba paniği

Taksim'de bomba paniği!

Taksim Meydanı Gezi parkı yakınındaki şüpheli paket polisi alarma geçirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevredeki güvenlik önlemi alırken, bomba uzmanı ekipler bekleniyor.

12.08.2017Haber
Taksimde polisi alarma geçiren olay

Taksim'de polisi alarma geçiren olay!

Taksim Meydanı Gezi parkı yakınındaki şüpheli paket polisi alarma geçirdi.

12.08.2017Gündem
ABDde şok: Şüpheli paket izole edildi, dokunanlar rahatsızlandı

ABD'de şok: Şüpheli paket izole edildi, dokunanlar rahatsızlandı

ABD'nin Kansas kentinde vergi dairesine gönderilen şüpheli pakete temas eden 10 çalışanın rahatsızlandığı kaydedildi.

4.08.2017Dünya
Adanada bomba imha ekibini şoke eden tepki

Adana'da bomba imha ekibini şoke eden tepki!

Adana'da bir esnaf, şüpheli paket ihbarı üzerine olay yerine gelen bomba imha ekibine tepki gösterdi ve paketi patlatmamasını istedi.

2.08.2017Gündem
Manchester Havalimanı şüpheli paket nedeniyle boşaltıldı

Manchester Havalimanı şüpheli paket nedeniyle boşaltıldı

Manchester Havalimanı 3. Terminali şüpheli paket yüzünden boşaltıldı. Manchester Havalimanı 3. Terminali, şüpheli bir paket nedeniyle boşaltıldı. Polis, bomba imha ekibinin olay yerinde olduğunu bildirdi. Havalimanı yetkilileri ise, terminalin bulunan şüpheli paket yüzünden tedbiren boşaltıldığını ve incelemelerin devam ettiğini açıkladı.

5.07.2017Haber
Korku hipnozu

Korku hipnozu

MEDYADA yeni bir salgın var. “Yeni bir darbe olacak...”,  “Terör örgütü orada eylem yapacak”, “Son dakika: Ankara’da bomba ihbarı” gibi haber ve yazılar, hemen her medya kuruluşuna yayıldı. Bir terör eylemi ya da saldırı olacağını neredeyse “muştulayan” başlıkları görmediğimiz gün olmuyor.

18.06.2017OkurTemsilcisi
Son dakika: Manchesterdaki Salford Üniversitesinde şüpheli paket alarmı

Son dakika: Manchester'daki Salford Üniversitesinde şüpheli paket alarmı

Manchester'daki Salford Üniversitesinde şüpheli paket alarmı verilerek, binalar boşaltıldı.

23.05.2017Dünya
Kartalda 10 kilo patlayıcı ele geçirildi

Kartal'da 10 kilo patlayıcı ele geçirildi

İstanbul Kartal'daki Aydos Ormanı'nda şüpheli paket ihbarını değerlendiren polis, siyah bir poşetin içerisinde yaklaşık 10 kilogram ağırlığında C4 plastik patlayıcı ele geçirdi. Bölgeye Bomba İmha Uzmanı ekipler sevk edildi. Uzman ekiplerin incelemelerinin ardından patlayıcı madde incelemek üzere emniyete götürüldü.

17.05.2017Gündem
Alman Konsolosluğunda şüpheli paket alarmı

Alman Konsolosluğu'nda şüpheli paket alarmı

Taksim Gümüşsuyu'ndaki Almanya Konsolosluğu binasının kargo bölümündeki paketin içindeki bilgisayar parçasının incelenmesi için uzman ekip çağrıldı. Konsolosluğa gelen bomba imha uzmanları paketi fünyeyle patlattı. Paketten bilgisayar parçaları çıktı.

28.04.2017Gündem
İsveç’te şüpheli paket alarmı

İsveç’te şüpheli paket alarmı

İsveç’in kuzeyindeki Luleå kentinde sağlık merkezinin önünde bulunan bulunan şüpheli paket kent polisini alarma geçirdi.

4.04.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Korku hipnozu

MEDYADA yeni bir salgın var. “Yeni bir darbe olacak...”,  “Terör örgütü orada eylem yapacak”, “Son dakika: Ankara’da bomba ihbarı” gibi haber ve yazılar, hemen her medya kuruluşuna yayıldı. Bir terör eylemi ya da saldırı olacağını neredeyse “muştulayan” başlıkları görmediğimiz gün olmuyor.

18.06.2017