MENÜ

Süper Loto

Süper Loto ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Süper Loto haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 709 Süper Loto haberi bulunmuştur.

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe günleri çekilişi yapılan bir şans oyunudur. Aynı kolonda 1'den 54'e kadar olan rakamların arasından altı rakam seçilerek oynanır. Süper Loto'dan ikramiye kazanabilmek için aynı kolon içerisinden en az üç rakamın çekiliş sonuçları ile uyuşması gerekir.

Altı rakam çekiliş sonuçları ile uyuştuğu durumda büyük ikramiye kazanılır. Büyük ikramiye bilen olmadığı durumda bir sonraki haftaya devir eder. 25 Ekim 2007 tarihinden beri şans oyunu her haftanın Perşembe günü yapılmaktadır.

Süper Loto Haberleri

26 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... Büyük ikramiye 3 milyon TLyi aştı

26 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... Büyük ikramiye 3 milyon TL'yi aştı!

Süper Loto sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve çekiliş tamamlandı. Her hafta milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto'da bu haftanın kazanan şanslı numaraları, Milli Piyango İdaresi'nin gerçekleştirdiği çekilişle belirlendi. Süper Loto sonuçlarında bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıkmadı ve ikramiye 2. kez devrederek 3.499.067,56 TL'ye yükseldi. İşte, 26 Nisan Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası.

26.4.2018Gündem
Süper Lotoda yine devir 548. hafta Süper Loto sonuçları

Süper Loto'da yine devir! 548. hafta Süper Loto sonuçları

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından önce canlı yayında ardından online sistem üzerinden açıklandı. Geçen hafta bir kişinin 5 milyon 776 bin lira kazandığı Süper Loto'nun 548. hafta çekilişi 19 Nisan Perşembe günü gerçekleşti. 1 milyon 681 bin lira olan ikramiye altı bilen çıkmayınca önümüzdeki haftaya devretti. Peki bu haftanın şanslı sayıları hangileriydi? İşte Süper Lot sonuçları!

19.4.2018Gündem
Süper Loto sonuçları | MPİ 12 Nisan Süper Loto sonuç sorgulama

Süper Loto sonuçları | MPİ 12 Nisan Süper Loto sonuç sorgulama

Süper Loto çekilişinin 12 Nisan tarihli sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nde yapılan çekiliş sonucu bu haftanın şanslı numaraları ve kazanan talihlileri belirlendi. Büyük bir heyecanla takip edilen Süper Loto çekilişinin tamamlanmasının ardından, vatandaşlar çekiliş sonucu belirlenen numaraların hangileri olduğunu sorguluyor. İşte 12 Nisan Süper Loto çekilişinin sonuçları ve Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası…

12.4.2018Gündem
Süper Lotoda büyük ikramiye 2. kez devretti - 5 Nisan Süper Loto sonuçları

Süper Loto'da büyük ikramiye 2. kez devretti - 5 Nisan Süper Loto sonuçları

Süper Loto sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Her hafta büyük bir heyecanla takip edilen Süper Loto'nun 546'ncı hafta çekilişi noter huzurunda canlı yayında gerçekleşti. Süper Loto oyununun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 3 milyon 696 bin 277 lira 85 kuruşluk ikramiye haftaya devretti. İşte 5 Nisan Süper Loto sonuçları ve detayları!

5.4.2018Gündem
Süper Loto sonuçları hüsran yarattı: Büyük ikramiye devretti

Süper Loto sonuçları hüsran yarattı: Büyük ikramiye devretti

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Noter huzurunda canlı olarak gerçekleştirilen Süper Loto çekilişte 6 bilen çıkmadı. Hasılattan KDV olarak 1 milyon 538 bin 23 lira 42 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak da 859 bin 875 lira 46 kuruş kamuya aktarılacak. Peki Süper Loto'nun bu haftaki şanslı sayıları hangileriydi? Toplamda ne kadar ikramiye dağıtıldı? İşte 29 Mart Süper Loto sonuçları!

29.3.2018Gündem
Süper Lotoda şanslı numaralar belli oldu 22 Mart 2018 Süper Loto sonuçları

Süper Loto'da şanslı numaralar belli oldu! 22 Mart 2018 Süper Loto sonuçları

Süper Loto şans oyununun bu haftaki çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından dün akşam gerçekleşti. Dün akşam yapılan çekiliş iki kişiyi milyoner yaptı. Kuponlarına ikramiye çıkıp çıkmadığını merak eden vatandaşlar, Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfasını inceleyerek sonuç listesini kontrol ediyor. İşte 22 Mart 2018 Süper Loto çekilişinde kazanan şanslı numaralar...

22.3.2018Gündem
Süper Loto büyük ikramiyesi yine devretti | 15 Mart Süper Loto sonuçları

Süper Loto büyük ikramiyesi yine devretti | 15 Mart Süper Loto sonuçları

Süper Loto 543. hafta çekilişi 15 Mart Perşembe günü noter huzurunda gerçekleşti. Her hafta perşembe akşamı şans oyunu tutkunlarına büyük heyecan yaşatan Süper Loto'da geçtiğimiz hafta Antalya'dan 1 kişi büyük ikramiyeyi kazanmıştı. Süper Loto'nun bu haftaki çekilişinde ise 6 bilen olmayınca büyük ikramiye 1 milyon 813 bin 328 lira haftaya devretti. İşte 15 Mart Süper Loto sonuçlarının detayları!

15.3.2018Gündem
7 yılda 24 kez büyük ikramiye Muratpaşaya çıktı... Kargoyla kupon...

7 yılda 24 kez büyük ikramiye Muratpaşa'ya çıktı... Kargoyla kupon...

5 haftadır devreden Süper Loto’da büyük ikramiye, adı 'şanslı ilçe'ye çıkan Antalya Muratpaşa'ya isabet etti. Talih kuşu, son 7 yılda Muratpaşa’ya 24'ncü kez kondu. Uğurlu olduğuna inanılan ilçede oynanan oyun sayısında patlama oldu. Bayiler başka şehirlere kargoyla kupon gönderiyor.

10.3.2018Gündem
14 milyon liralık kupon, şanslı ilçe Muratpaşada yatırıldı

14 milyon liralık kupon, 'şanslı ilçe' Muratpaşa'da yatırıldı

14 milyon liralık kupon, 'şanslı ilçe' Muratpaşa'da yatırıldı

9.3.2018Antalya
Talihin tek adresi: Muratpaşa

Talihin tek adresi: Muratpaşa

‘Talih Kuşu’ Muratpaşa’nın üzerinde uçmaya devam ediyor. Yılbaşı çekilişinde ikramiyenin isabet ettiği Antalya’nın Muratpaşa ilçesinden yine bir talihli çıktı. 6 sayıyı bilerek 14 milyon 29 bin 814 lira kazanan talihliyle birlikte semte son 7 yılda 24 kez büyük ikramiye isabet etmiş oldu.

9.3.2018Gündem
Süper Loto büyük ikramiyesi devretti mi 8 Mart Süper Loto sonuçları

Süper Loto büyük ikramiyesi devretti mi? 8 Mart Süper Loto sonuçları

8 Mart Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı.Katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek 6 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ancak haftalardır devreden Süper Loto'nun büyük ikramiyesi bu kez sahibine ulaştı. İşte 8 Mart tarihli Süper Loto sonuçları!

8.3.2018Gündem
Süper Loto yine devretti - 1 Mart Süper Loto sonuçları

Süper Loto yine devretti - 1 Mart Süper Loto sonuçları

Süper Loto çekilişinin 1 Mart tarihli sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Beş haftadır devreden ikramiye 6 bilen çıkmayınca 11 milyon 189 bin 116 lira 56 kuruş olarak önümüzdeki haftaya devretti. Kuponlarına ikramiye çıkıp çıkmadığını merak eden vatandaşlar, Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfasını inceleyerek sonuç listesini kontrol ediyor. İşte büyük ikramiyesi devreden Süper Loto'nun 1 Mart tarihli sonuçları.

1.3.2018Gündem
22 Şubat Süper Loto sonuçları | Süper Lotonun büyük ikramiyesi yine devretti

22 Şubat Süper Loto sonuçları | Süper Loto'nun büyük ikramiyesi yine devretti

540. hafta Süper Loto çekilişi dün akşam yapıldı. Canlı yayında ve noter huzurunda açıklanan Süper Loto çekiliş sonuçları MPİ'nin resmiş sayfası üzerinden açıklandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 22 Şubat tarihli Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen çıkmayınca 8 milyon 579 bin 664 lira 13 kuruş haftaya devretti. İşte 22 Şubat Süper Loto sonuçları ve detaylar!

22.2.2018Gündem
Süper Loto 3. kez devretti - 15 Şubat Süper Loto sonuçları ardından ikramiye katlandı

Süper Loto 3. kez devretti - 15 Şubat Süper Loto sonuçları ardından ikramiye katlandı

Milli Piyango'nun kazandıran oyunlarından Süper Loto bu hafta yine devretti. Dün akşam yapılan çekilişle birlikte Süper Loto 3. devrini gerçekleştirdi. Son devretmenin ardından büyük ikramiye miktarı 6 milyon lirayı geçti. İşte, bu hafta çekilen şanslı numaralar ve 15 Şubat Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası.

15.2.2018Gündem
Süper Lotoda büyük ikramiye yine devretti - 8 Şubat Süper Loto sonuç görüntüleme

Süper Loto'da büyük ikramiye yine devretti - 8 Şubat Süper Loto sonuç görüntüleme

8 Şubat tarihinde gerçekleşen Süper Loto çekilişinin sonuçlarına ilişkin detaylar merak konusu oldu. Biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını merak eden şans oyunu tutkunları, sık sık Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfasını inceleyerek sonuç listesini kontrol ediyor. İşte büyük ikramiyesi devreden Süper Loto'nun 8 Şubat tarihli sonuçları!

8.2.2018Gündem
Süper Loto yine devretti - 1 Şubat Süper Loto sonuçları

Süper Loto yine devretti - 1 Şubat Süper Loto sonuçları

Süper Loto çekilişinin 1 Şubat tarihli sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Geçen hafta Süper Loto’daki rekor ikramiye olan, 42 milyon 532 bin 640 lira 1 kişinin oldu. 11 haftadır devreden ikramiyeyi kazanan şanslı kuponun Erzincan’dan yatırıldığı öğrenildi. Peki bu hafta Süper Loto hangi sayılara kazandırdı?

1.2.2018Gündem
Bayi sahibi, rekortmen talihliyi çaya bekliyor

Bayi sahibi, rekortmen talihliyi çaya bekliyor

Süper Loto'da 12 hafta devrederek 42 milyon TL'ye ulaşan rekor ikramiye, Erzincanlı bir talihliye çıktı. Rekor ikramiyeyi kazanan talihlinin, kuponunu Nerim Tombul Caddesi üzerinde bulunan Hüseyin Uluşan'a ait bayii de oynadığı belirlendi. Uluşan, "Türkiye Cumhuriyeti'nin en büyük ikramiyesi bu bayiye çıktı, kendisini tebrik ederim. İnşallah çay içmeye beklerim kendisini" diye konuştu.

26.1.2018Gündem
42 milyonluk büyük ikramiye bu bayiden oynandı

42 milyonluk büyük ikramiye bu bayiden oynandı

42 milyonluk büyük ikramiye bu bayiden oynandı

26.1.2018Merkez
Süper Lotonun rekor çekilişi Erzincana isabet etti

Süper Loto'nun rekor çekilişi Erzincan'a isabet etti

Süper Loto'nun rekor çekilişi Erzincan'a isabet etti

25.1.2018Merkez
Süper Lotoda büyük ikramiye Erzincana gitti İşte, kazandıran rakamlar

Süper Loto'da büyük ikramiye Erzincan'a gitti! İşte, kazandıran rakamlar

Süper Loto sonuçları, zengin olma hayalini taşıyan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Milli Piyango İdaresi'nin son zamanlarda verdiği en büyük ikramiye tutarını talihlisine takdim eden Süper Loto, sonuçları ile dün gecenin en çok konuşulan konusu oldu. İşte, bugün de araştırılan Süper Loto sonuçları ve büyük ikramiyenin isabet ettiği merkez ve tutarlar hakkında detaylı bilgiler

25.1.2018Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı.. İşte tek başına ikramiyeyi kazanan o il

Süper Loto sonuçları açıklandı.. İşte tek başına ikramiyeyi kazanan o il

Merakla beklenen Süper Loto sonuçları açıklandı. Dün akşam yapılan çekiliş ile birlikte haftalardır süre gelen devir bu hafta son buldu. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekiliş ile belirlenen talihli, Erzincan'dan alınan bilete isabet etti. Peki Süper Loto sonuçlarında bu hafta kazandıran numaralar ne oldu?

25.1.2018Gündem
Antalyalıların Süper Loto hayali

Antalyalıların Süper Loto hayali

Antalyalıların Süper Loto hayali

24.1.2018Antalya
18 Ocak Süper Loto sonuçlarından sonra büyük ikramiye katlandı

18 Ocak Süper Loto sonuçlarından sonra büyük ikramiye katlandı

Süper Loto şans oyununun bu haftaki çekilişi Milli Piyango idaresi tarafından dün akşam gerçekleşti. 10 hafta üst üste devreden Süper Loto 'da yine 6 bilen çıkmayınca önümüzdeki haftanın büyük ikramiyesi katlandı. Süpe Loto 34.056.110,65 TL'lik ikramiyeyi haftaya devretti. 5 bilen 182 kişi 11.524,05 TL, 4 bilen 11636 kişi 193,25 TL, 3 bilen 251963 kişi 15,45 TL kazandı. İşte 18 Ocak Süper Loto sonuçları!

18.1.2018Gündem
Süper Lotoda en çok çıkan sayılar neler Süper Loto saat kaçta çekilecek

Süper Loto'da en çok çıkan sayılar neler? Süper Loto saat kaçta çekilecek?

Süper Loto, bu hafta 30 milyon liranın üzerinde ikramiye vermeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz 10 hafta boyunca devreden Süper Loto en çok çıkan numaralar ile araştırılmaya başlandı. Peki, 30 milyon civarında ödül verecek olan Süper Loto ne zaman saat kaçta çekiliyor? İşte, kolon fiyatları, çekiliş saati ve en çok çıkan sayılar hakkında detaylı bilgiler

18.1.2018Ekonomi
11 Ocak Süper Loto sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye bu hafta da devretti

11 Ocak Süper Loto sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye bu hafta da devretti!

Süper Loto çekilişi dün akşam Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirildi. geçtiğimiz 8 hafta devreden Süper Loto büyük ikramiyesi bu hafta da devrederek rekor ikramiyeye doğru ilerlemeye devam etti. Bu haftanın hasılatıyla birlikte büyük ikramiye 21 milyon TL'yi aştı. Şimdi gözler önümüzdeki haftaya çevrildi. İşte Süper Loto'nun bu haftaki numaraları ve büyük ikramiye haricindeki dağıtılan ikramiyeler

11.1.2018Gündem
Süper Loto saat kaçta açıklanacak İşte Süper Lotoda en çok çıkan sayılar

Süper Loto saat kaçta açıklanacak? İşte Süper Loto'da en çok çıkan sayılar

Süper Loto ne zaman saat kaçta çekiliyor sorusu kupon sahipleri tarafından araştırılmaya devam ediliyor. 9 kez devredilmesinin ardından yaklaşık 25 milyon liralık ikramiye dağıtmaya hazırlanan Süper Loto saat kaçta çekiliyor sorusu ile gündemde yer alıyor. Peki, büyük ikramiye hayaliyle kuponlarını yatıran vatandaşların sorguladığı Süper Loto çekiliş saati kaç olacak? İşte şanslı numaralar ve detaylı bilgiler

11.1.2018Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye tam 21 milyona ulaştı

Süper Loto sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye tam 21 milyona ulaştı!

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'da noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişin ardından açıklandı. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto'da kazandıran numaralar belli oldu. 8 haftadır devreden Süper Loto bu hafta bir kez devrederek 9. devrini gerçekleştirdi ve büyük ikramiye 21 milyona ulaştı.

4.1.2018Gündem
Antalyada büyük ikramiyenin talihlisi servis elemanı

Antalya'da büyük ikramiyenin talihlisi servis elemanı

Antalya'da büyük ikramiyenin talihlisi servis elemanı

3.1.2018Antalya
Süper Loto sonuçları açıklandı... 28 Aralık Süper Loto sonuçlarında büyük ikramiye çılgınlığı

Süper Loto sonuçları açıklandı... 28 Aralık Süper Loto sonuçlarında büyük ikramiye çılgınlığı!

Süper Loto sonuçları açıklandı. Her hafta perşembe akşamı çekilişi gerçekleşen Süper Loto'nun bu haftaki çekilişi gerçekleşti. Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi gerçekleşen Süper Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıktı mı merak ediliyor. İşte, 28 Aralık Süper Loto sonuçları Milli Piyango sorgulama sayfası...

28.12.2017Gündem
Milli piyango biletleriyle şans oyunları kuponlarını çalan hırsız yakalandı

Milli piyango biletleriyle şans oyunları kuponlarını çalan hırsız yakalandı

Milli piyango biletleriyle şans oyunları kuponlarını çalan hırsız yakalandı

24.12.2017İzmit
Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto rekora koşuyor

Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto rekora koşuyor

Süper Loto sonuçları, 21 Aralık akşamı Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekiliş ile sahibini aradı. 6. haftadır devreden Süper Loto'da ikramiye 14 milyon TL'yi geçti. Bu hafta bir kez daha devreden ve toplamda 7. devrini gerçekleştiren Süper Loto'nun sonuçları ve ayrıntıları haberimizde... İşte, Milli Piyango İdaresi'nin belirlediği büyük ikramiye tutarı ve geçtiğimiz haftalardan bazı detaylar...

21.12.2017Gündem
Süper Loto 6. kez devretti Milli Piyangoda Süper Loto büyük ikramiyesi kadar oldu

Süper Loto 6. kez devretti! Milli Piyango'da Süper Loto büyük ikramiyesi kadar oldu?

Süper Loto sonuçları 14 Aralık akşamı Milli Piyango İdaresi tarafından kamuoyu ile paylaşıldı. Geçtiğimiz hafta 5. kez devrolan Süper Loto, 14 Aralık akşamı gerçekleşen çekiliş ile birlikte talihlisini aradı . Peki, Süper Loto sonuçları sonrası büyük ikramiyeyi kazanan il merkezi belli oldu mu? İşte, çekilişin ardından merakla araştırılan rakamlar ve detaylı bilgiler...

14.12.2017Gündem
Süper Loto çekilişinde 5. devir: Büyük ikramiye ne kadar oldu

Süper Loto çekilişinde 5. devir: Büyük ikramiye ne kadar oldu?

Süper Loto 7 Aralık sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından dün akşam saatlerinde açıklandı. Şans oyunu tutkunlarının heyecanla takip ettiği Süper Loto, haftalardır olduğu gibi yine kazandırmadı, büyük ikramiye 5. kez devretti. Çekilişte dağıtılan ikramiye miktarı 2 milyon 704 bin 134 lira 50 kuruş oldu. Peki Milli Piyango Süper Loto'da büyük ikramiye ne kadar oldu?

7.12.2017Gündem
Süper Lotonun talihlisi Mersinden

Süper Loto'nun talihlisi Mersin'den

Süper Loto'nun talihlisi Mersin'den

3.12.2017Merkez
Büyük ikramiye 4. kez devretti: Milli Piyango Süper Loto sonuçları

Büyük ikramiye 4. kez devretti: Milli Piyango Süper Loto sonuçları

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından dün akşam açıklandı. Canlı yayında yapılan çekilişte 1-54 sayı içinden seçilen haftanın şanslı altı sayısını doğru bilen olmayınca büyük ikramiye bir kez daha devretti. 528. hafta Süper Loto sonuçlarıyla birlikte büyük ikramiye 4.kez devretmiş oldu. Peki Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre büyük ikramiye ne kadar oldu?

30.11.2017Gündem
Süper Loto sonuçları 527. hafta | Süper Loto yeniden devretti - Büyük ikramiye ne kadar

Süper Loto sonuçları 527. hafta | Süper Loto yeniden devretti - Büyük ikramiye ne kadar?

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından duyuruldu. Şans oyunu tutkunlarının her hafta olduğu gibi bu hafta da yakından takip ettiği Süper Loto çekilişinin detaylı sonuçları MPİ'nin resmi sayfası üzerinden de paylaşıldı. Son 2 haftadır olduğu gibi bu hafta da büyük ikramiye devretti. Peki 527. hafta Süper Loto sonuçları neticesinde büyük ikramiye ne kadar oldu?

23.11.2017Gündem
Süper Lotoda büyük ikramiye ne kadar oldu Milli Piyango Süper Loto sonuçları

Süper Loto'da büyük ikramiye ne kadar oldu? Milli Piyango Süper Loto sonuçları

Süper Loto'da büyük ikramiye bir kez daha devretti şans oyunu tutkunları yeni tutarı araştırmaya başladı. Milli Piyango İdaresi 526. hafta Süper Loto sonuçlarını resmi sayfası üzerinden duyurdu. Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarının detaylarını inceliyor. İşte yeni tutar ve 16 Kasım tarihli Milli Piyango Süper Loto sonuçları!

16.11.2017Gündem
Kentte büyük ikramiye heyecanı 3 ayda 2. oldu...

Kentte büyük ikramiye heyecanı! 3 ayda 2. oldu...

SAYISAL Loto’nun dün çekilen 5 milyon 882 bin 341 liralık büyük ikramiyesi, Isparta’dan yatırılan kupona çıktı. Kentte henüz ortaya çıkmayan talihlinin kim olduğu merak edilirken, Süper Loto’nun eylül ayındaki çekilişinde 24.6 milyonluk büyük ikramiye de Isparta’dan yatırılan kupona çıkmıştı.

12.11.2017Gündem
Ispartadaki talihlilere 3 ayda 2 büyük ikramiye isabet etti

Isparta'daki talihlilere 3 ayda 2 büyük ikramiye isabet etti

Isparta'daki talihlilere 3 ayda 2 büyük ikramiye isabet etti

12.11.2017Isparta
Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı Büyük ikramiye...

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı! Büyük ikramiye...

Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından 9 Kasım akşamı açıklandı. Kupon sahiplerinin büyük ikramiyeyi merakla araştırdığı Süper Loto'da toplam 1 milyon 666 bin liranın devri gerçekleşti. İşte, 6 bilenin çıkmadığı Süper Loto sonuçları sonrasında diğer ikramiye tutarlarına dair bazı detaylar

9.11.2017Gündem
Üzmek istemezdim

Üzmek istemezdim

ERTUĞRUL Özkök’ü üzmek istemezdim.

5.11.2017OkurTemsilcisi
Bodrumda Süper Loto talihlisi merak ediliyor

Bodrum'da Süper Loto talihlisi merak ediliyor

Bodrum'da Süper Loto talihlisi merak ediliyor

3.11.2017Bodrum
Süper Loto 1 kişinin yüzünü güldürdü... 2 Kasım MPİ Süper Loto sonuçları

Süper Loto 1 kişinin yüzünü güldürdü... 2 Kasım MPİ Süper Loto sonuçları

Süper Loto çekilişi her hafta olduğu gibi dün akşam şans oyunu tutkunlarına büyük bir heyecan yaşattı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto sonuçları neticesinde 6 sayıyı da doğru tahmin eden bir kişi büyük ikramiyeyi almaya hak kazandı. Peki Süper Loto'da büyük ikramiye hangi sayılara çıkt? İşte 2 Kasım Süper Loto sonuçları!

3.11.2017Gündem
Didimde herkes 6 milyon lira kazanan talihliyi merak ediyor

Didim'de herkes 6 milyon lira kazanan talihliyi merak ediyor

Didim'de herkes 6 milyon lira kazanan talihliyi merak ediyor

27.10.2017Aydın
Büyük ikramiye sahibini buldu: Süper Loto sonuçları duyuruldu

Büyük ikramiye sahibini buldu: Süper Loto sonuçları duyuruldu

Süper Loto sonuçları 26 Ekim tarihinde vatandaşların erişimine açıldı. Bu hafta yaklaşık 13 milyon liralık büyük ikramiye ikiye bölündü. 6'şar milyon liralık ikramiye il arasında bölüştürüldü. İşte, 26 Ekim süper loto sonuçları bilgisi ve bu haftanın kazananının hangi ilden olduğuna dair bazı detaylar

26.10.2017Gündem
Süper Loto sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... 19 Ekim Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası

Süper Loto sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... 19 Ekim Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası

Süper Loto sonuçları milyonlarca vatandaş tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Süper Loto sonuçlarında bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıktı mı oldukça merak ediliyor. Çekilişin ardından büyük ikramiyeyi kazanan şanslı numaralar belirlendi. İşte, 19 Ekim Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası.

19.10.2017Gündem
Süper Loto sonuçları | Büyük ikramiye devretti... Ne kadar oldu

Süper Loto sonuçları | Büyük ikramiye devretti... Ne kadar oldu?

12 Ekim Süper Loto sonuçları canlı yayında açıklandı, çekilişin detayları Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfası üzerinden de duyuruldu. Her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinin 521'ncisi hüsranla sonuçlandı. Çekiliş sonuçlarına göre altı bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. Peki Süper Loto'da büyük ikramiye ne kadar oldu?

13.10.2017Gündem
Süper Loto sonuçları 5 Ekim akşamı ne kadar devretti

Süper Loto sonuçları 5 Ekim akşamı ne kadar devretti?

Süper Loto sonuçları Milli Piyango idaresi tarafından açıklandı. Büyük ikramiyenin 5 milyonu aştığı 5 Ekim haftasında Süper Loto sonuçlarına göre altı bilen çıkmayınca büyük ikramiye bir kez daha devretti. Böylece büyük ikramiye 3. devrini gerçekleştirdi. Peki Süper Loto'da büyük ikramiye ne kadar oldu?

6.10.2017Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı 28 Eylül Süper Loto sonuçları nereye isabet ett

Süper Loto sonuçları açıklandı! 28 Eylül Süper Loto sonuçları nereye isabet ett?

Süper Loto sonuçları 28 Eylül tarihinde Noter huzurunda gerçekleşen çekilişin ardından vatandaşlarla paylaşıldı. Toplam 3 milyon 388 bin liralık ödülün devrettiği Süper Loto sonuçlarına göre, 5 bilen 76 kişi 7 bin 357 lira ödül kazandı. İşte, bu hafta devretmesinin ardından merakla araştırılan 28 Eylül Süper Loto sonuçları ve detaylı bilgiler

29.9.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Üzmek istemezdim

ERTUĞRUL Özkök’ü üzmek istemezdim.

5.11.2017